Jump to content
Dogomania

Weimar Basco i korniszony dwa


an3czka

Recommended Posts

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I][B]Dziewczynki cieszę sie, że Wam się nowa pupcia podoba - mi też :-D[/B][/I]

[I][B]Pomyślę o majtkach zamiast kołnierza, bo to mniej stresująca opcja. Basco generalnie nie jest jakimś natrętnym rozgryzaczem czy lizaczem ran, itp., ale lepiej nie ryzykować.[/B][/I]
[I][B]Teraz śpi bardzo mocno, ja smażę placki ziemniaczne i myślę kiedy juz bedzie normalny. [/B][/I]
[I][B]W lecznicy zrobili nieumyślnie taki jeden numer. Pani nam powiedziała, że juz Basco przyprowadza, po czym dostalismy go po godzinie:cool1:.[/B][/I]
[I][B]Mieli w miedzyczasie zabieg i nie było jak Basco przyprowadzić.[/B][/I]
[I][B]Jak już go zobaczyłam, to się normalnie poryczałam...[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[I][B][U]Pati[/U] zdjęcia służą celom edukacyjnym:lol: [/B][/I]

[I][B][U]Dealerku[/U] Bascowaty ma już przyszykowane majtaski - czarne bokserki TZa:cool3:.[/B][/I]

[I][B]Najnowsze wieści:[/B][/I]
[I][B]Basco wstał, przeszedł się względnie normalnym krokiem. Wygląda duzo lepiej:multi:. Polazł na taras, do słońca i wcale nie na siku, tylko spać:cool1: [/B][/I]
[B][/B]
[IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/W%20domu/po_zabiegu/DSC_0001.jpg[/IMG]

[IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/W%20domu/po_zabiegu/DSC_0007.jpg[/IMG]

[I][B]Po chwili wrócił do domu i zaczął zasypiać na stojąco. Musielismy wiatrak odsunąć, żeby na niego ewentualnie nie wpadł. Jajka (a raczej ich pozostałość) zrobiły się jakby bardziej luźne:roll:.[/B][/I]
[I][B]Zainteresował się nimi troszeczkę, raz. Tylko je powąchał i olał sprawę:lol: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']Aneczka, nie zapomnij o fotce w bokserkach ! ( w celach edukacyjnych oczywiscie! :evil_lol: )

I moglabys podeslac mi tu ze trzy placki.... albo nie pisac o tym, bo slinotoku dostaje ![/quote]
[I][B]Fotki naturalnie będą:lol: [/B][/I]

[I][B]Z plackami może być mały problem, bo już ich nie ma[/B][/I]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

An3czka, za tydzien zapomnisz o zabiegu. Chwala odpowiedzialnym hodowcom, ja tez a jakis czas bede sterylizowac Ayane, co prawda u nas powod jest inny, moglabym go ukryc i rozmnazac suke, ale po co??
Bez tego nasze psy beda tez szczesliwe, a moze nawet bardziej:p.

Buziaki i zyczenia szybkiego powrotu do pelni sil:loveu: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anabelka']An3czka, za tydzien zapomnisz o zabiegu. Chwala odpowiedzialnym hodowcom, ja tez a jakis czas bede sterylizowac Ayane, co prawda u nas powod jest inny, moglabym go ukryc i rozmnazac suke, ale po co??
Bez tego nasze psy beda tez szczesliwe, a moze nawet bardziej:p.

Buziaki i zyczenia szybkiego powrotu do pelni sil:loveu: .[/quote]
[I][B]Basco praktycznie z minuty na minutę wygląda normalniej. Przed chwilą obmacywałam jego nowe klejnoty. Był bardzo zadowolony, rozkraczył się i kazał kiziać po udkach:loveu: [/B][/I]

[I][B]Anabelko na pewno "bez" będą szczęśliwsze.[/B][/I]


[I][B]O! Basco już jest bardzo blisko normalnego stanu. Wylazł na taras i zaczął warczeć:evil_lol: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Aniu czy on tu poprostu zasnął na stojąco? :evil_lol:
Cudnie wygląda:loveu:[/quote]
[I][B]Nie, ale w tamtym czasie niewiele mu brakowało. Wystarczyło dłoń podłożyc pod pynio, żeby Basco zaczął się osuwac i odlatywac:loveu: [/B][/I]
[I][B]Na taras doszedł sam i uciął sobie planowaną drzemkę.[/B][/I]


[I][B]A skoro juz o tym, to melduję, że Basco aktualnie sprawia wrażenie psa, który odbył porządny, męczący spacer. Zrobił się bardziej aktywny, czujny, ma apetyt...:loveu: [/B][/I]
[I][B]No i właśnie tu mam dylemat. Wet zalecił podanie mu papu dopiero jutro rano, ale on tak patrzył na mój jogurt z Frutiną, że dałam mu liznąć:oops: [/B][/I]
[I][B]Czy myślicie, że taki jogurcik może stanowić zagrożenie?[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka76']Fajnie, ze tu trafiłam- nasz Pascal jutro jedzie na kastrację. Mam nadzieję, ze zniesie to tak dobrze jak Basco! Pozdrowionka dla rekonwalescenta!;)[/quote]

[I][B]Na pewno![/B][/I]
[I][B]Na podstawie zachowania Basco przed i po zabiegu powiem, że zniósł to o niebo lepiej niż zwykłą wizyte u weta. Pies po prostu jest nieświadomy, śpi, nie stresuje się:lol: [/B][/I]

[I][B]Sam zabieg jest na tyle rutynowy, że nie ma się o co martwić.[/B][/I]

[I][B]Za pozrdowienia dziękuję i sama je zasyłam:multi: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]Aniu, nie dawaj mu tego jogurtu jednak. Zabieg jest rutynowy, ale zawsze lepiej, aby pies jeszcze przez chwilę miał pusty żołądek. Tak na wszelki wypadek ... [/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Hihihi - poza tym, to ten zabieg maił być troche po to, żeby Basco nie warczał[/FONT][/B] :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...