Jump to content
Dogomania

BOSCH


sylwiaskalska

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jaki jest sens zmieniania? Cena ? Czy Cię "nosi"? :)

Karmiłam Boschem przez kilka lat. To dobra karma, nie mam żadnych do niej zastrzeżeń. Karmiłam tzw. "trudne" rasy- tzn. rottweilery.

Puriną też karmiłam, ale Pro- Planem. Uważam Pro- Plan za jedną z najlepszych karm dostępnych na rynku.

Pozdrawiam- Gosia

Link to comment
Share on other sites

Graf jadł juz Purinę Puppy Chow i Eukanubę ale za nimi tez jakos specjalnie nie przepadał.. Teraz zaczynam mu dawać BENTO KRONEN i chyba to będzie to.. Póki co je ja dość chętnie... Oczywiście nie potrafię powiedzieć czy ona mu słuzy bo zbyt krótko ją podaję ale to dobra karma a skoro jemu smakuje to chyba wszystko będzie ok.

:smilecol:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Hej dogomaniacy !!! :)

Chcialabym poznać wasze opinie na temat tej karmy? Dowiedzieć się jak tolerują ją wasze psy, jakie jest dawkowanie (mam ok 35 kg boksera), i mniej więcej jak kształtują sie ceny.

Dodam,ze interesują mnie wersje :

Adult, Adult Maxi, Adult Active. Która wersja będzie lepsza dla boksa? Ta z ukierunkowaniem na duze rasy (ja najchętniej tak bym zrobiła co by jednak nie bać się o stawy) czy ta zwykła Adult którą koniecznie zalecała mi znajoma (będąca dystrybutorem)..

Link to comment
Share on other sites

Martus, widzialam ostatnio rozne Boshe w zoologicznym w M1 i w klinice na Orla Bialego. Ceny cos w okolicach od 150 zeta w gore za 15 kg worki.Ceny zobacz tez na link usunięty . Na Orla maja probki - moja Ruda zjadla Juniora dosc chetnie. Niestety co do dawkowania to kojarze tylko cos ze mi babka mowila na Orla ze musialabym mojej sypac kolo 450g (ale moge sie mylic). Moze napisz do dystrybutora link usunięty to ci cos podpowiedza (swoja droga tez bym sie chetnie dowiedziala :wink: ). Nawet na stronie u helmutow nie ma dawkowania link usunięty :(

Link to comment
Share on other sites

Najpierw małe wyjasnienie.. Widze,ze mój temat został połaczony z poprzednim o Boschu w którym pisałam,zę mały nie chciał go jeść.. :) Teraz jednak przestał mi tak strasznie wybrzydzac (choć nadal je raczej małO) dlatego postanowiłam znów rozwazyć tę karmę..

Dostaliśmy próbki-póki co zjedzone ze smakiem.. Mamy jeszcze trochę czasu do skończenia zapasów dlatego zawczasu pytam o opinie innych.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

od jakiegoś czasu moje psy karmię Boschem i jestem bardzo zadowolony. Stosuję Adult. Pies ładnie przybrał na wadze, nie ma problemu z załatwianiem no i widać że mu smakuje :) Według mnie bosch to już karma wyższego lotu ( klasy Hillsa, RC ) problemem jest tylko to czy będzie smakowała Twojemu psiakowi ( dość twarde granulki - co wpływa pozytywnie na ząbki ) wg mnie karma warta polecenia :D

pozdrawiam Marcino

Link to comment
Share on other sites

casia z tego co pamietam ( a pamieec mnie czasami zawodzi :lol: :lol: ) to caraggan karmila Cerriego od poczatku boschem, no ale moge sie mylic :wink:

najpierw byl przez moment RC Gigant.....:-?

Casiu Malenstwo jadlo Boscha wymieszanego z RC u hodowcy...Kiedy do nas przyszlo w wieku 7.5tygodnia,chcac jak najlepiej go karmic kupilismy mu RC Giganta,myslac iz jest warte swojej ceny,a ze ponadto stworzone dla gigantow to bedzie dobrze sie rozwijal....Ale coz....Bylo zle i to bardzo :-? Zaraz jak sie zorientowalismy ze to przez karme zmienilismy mu ja na Boscha,czyli ogolnie na Boschu jest od ok.10tygodnia zycia na stale,bez domieszek innych karm....Rozwija sie swietnie,wyglada wspaniale a co najwazniejsze jest zdrowy.....Smakowac takze mu smakuje wiec juz na stale zostajemy na Boschu...

BTW.nawiasem mowiac pozostale dwa psy takze pozazdroscily mu Boscha i odkad on go je one takze go wcinaja tak wiec mamy trojke maluchow w domu :wink: (czy to nie ciekawe ze kiedy jadl RC Giganta to one nigdy sie nie skusily ? :hmmmm: )

:hand:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Carragan:) Ja właśnie swoje "maleństwo" karmie RC giantem:) ale trochę mi się nie podoba to, że mój pies ma lekki łupież:( tzn jak patrze na inne potwory to lśnią, że tylko pozazdrościć, a my też się świecimy, ale nie aż tak:P... hmm, może i ja spróbuje BOSCHA ZAMONTOWAĆ:) tylko mój kot będzie nie szczęsliwy, bo on kocha psiego Royala, bardziej od swojego:(

A znasz może ceny boscha dla 5 miesięcznych ??

pozdrawiam (jeszcze nie oblana:P)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...