Jump to content
Dogomania

22.10 Wrocław -zawody obedience


Azir

Recommended Posts

Laluna, tu nie chodzi o to, żeby przyzwyczajać się do Roszkiewicza czy innego sędziego, że robi się to z sympatii, tylko o to żeby bezproblemowo dostać "doskonałą" i iść wyżej. Tym bardziej, że już niedługo Poznań i Mistrzostwa Polski w obedience(w klasie"2").

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak, ale żeby przygotować psa do "dwójki", to chyba i tak potrzeba "trochę" czasu, dwa tygodnie na to nie wystarczą. A słaba doskonała w jedynce i tak wyjdzie w dwójce. :silly:

A z sędziami i startami, to tak różnie bywa, że :lol: . U tego bardziej "ostrego" zrobiłyśmy mniej błędów i dostałyśmy lepszą ocenę niż u takiego "delikatnego". :wink:

A pomyśleliście, że sędzia Roszkiewicz może czyta czasem dogomanię? :silly: No i się wszyscy zdziwią na zawodach. :cunao:

Link to comment
Share on other sites

[b] Leon Roszkiewicz [/b], no to jak będzie z tym sędziowaniem we Wrocławiu? :wink: Bo my jak do tej pory byłyśmy twarde i dzielnie znosiłyśmy wszelkie niepowodzenia i ostatnie miejsca, ale teraz to już powoli zaczynam wymiękać. :errrr:

[b] Calessandra [/b], ja też się denerwuję i to chyba bardziej niż dotychczas, że boję się jak na nas obydwie wpłynie takie długie czekanie na start. :(

Link to comment
Share on other sites

do jakiego autobusu tyle psów wpuszczą :P a po drugie nie polecam wyluzowywania się takiego przed każdymi zawodami, bo potem można na AA trafić :wink: Ja tam jestem wyluzowana, ciekawi mnie tylko co tym razem moja Hagcia i ja zawalimy, bo na ogól zawalamy to czego jestem pewna że zrobimy :roll: i to jest właśnie podniecające :D

Pozdr
wyluzowana Monika z dwoma wyluzowanymi szwabami

Link to comment
Share on other sites

[quote]do domu wracamy autobusem[/quote]
Tylko nie pomyl numerków, bo nie wiadomo gdzie dojedziesz :wink:

[quote]po drugie nie polecam wyluzowywania się takiego przed każdymi zawodami, bo potem można na AA trafić[/quote]

No co Ty, po czekoladkach??? Słyszałas zeby kto po czekoladkach trafił do AA. Chyba ze to AZC Anonimowych Zżeraczy Czekoladek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laluna'] no proszę i co moze zrobic zachęta w postaci promocji cenowej stratowego [/quote]
Sorry, ale dla mnie to 30 zł czy 40 zł za start, to nie jest akurat duża różnica. Dla mnie przede wszystkim jest ważne czy zawody są organizowane "w okolicy". :wink:

[quote name='Azir'] Doszły mnie słuchy, że to będą HIPERZAWODY!!!

Startuje około 50 psów [/quote]
No toście mnie teraz dobiły na maksa. :cry: Chyba mam trochę :stupid: , że jadę tam tylko po to, żeby po 10 godzinach czekania zająć ostatnie miejsce. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']Chyba mam trochę :stupid: , że jadę tam tylko po to, żeby po 10 godzinach czekania zająć ostatnie miejsce. :oops:[/quote]AniaP, a ja uparcie będę obstawać przy swoim, bo może uda mi się kogoś przekonać - nie jest ważne, które miejsce, tylko ile punktów - a do tego nie ma znaczenia, ile psów startuje. Ja osobiście o wiele bardziej wolę zająć ostatnie miejsce w mocnej stawce z oceną 195 punktów niż pierwsze miejsce w słabej stawce z oceną 180 punktów - i mam nadzieję, że Ty też! :D

Czekam na reportaż... :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='calessandra'] No to my się chwalimy ... hmmm.... choć nie ma czym, ale 93 punkty, ocena doskonała i zaliczona "0". [/quote]
Hej, jak to nie ma czym? :roll: Niestety nie widziałam Waszego startu, bo nie pomyślałam :oops: , że możecie startować jako pierwsze, ale 93 pkt, to przecież bardzo ładny wynik. :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'] Ja osobiście o wiele bardziej wolę zająć ostatnie miejsce w mocnej stawce z oceną 195 punktów niż pierwsze miejsce w słabej stawce z oceną 180 punktów - i mam nadzieję, że Ty też! [/quote]
No tak, tak, jak się zdobędzie tyle punktów, to oczywiście, że reszta nie ma znaczenia, może za 10 lat nam się to w końcu uda, ale... Ja jak na razie mam dość zawodów i jakiegokolwiek ćwiczenia obedience. :evil: Kiepski ze mnie przewodnik i "nauczyciel", a poza tym... Jest to tylko i wyłącznie moja wina, bo widziałam w jakim stanie jest sunia (cieczka i cały dzień czekania zrobiły swoje :(). Zaczęłam się nawet zastanawiać czy nie wycofać naszego startu, no ale jednak zaryzykowałam :stupid:. A jeśli pies naprawdę tak dobrze wyczuwa nasz nastrój, to właśnie na ringu Asti dała mi najlepiej do zrozumienia, że trzeba było nawet w ostatniej chwili zrezygnować: po prostu zastrajkowała i w ogóle miała mnie w :lmaa: . Ona chyba nawet w pewnym momencie zaczęła kombinować jak by tu zwiać z ringu do samochodu. :hmmmm: No i trzeba jej było na to pozwolić, to przynajmniej byłaby zasłużona dyskwalifikacja, a nie taki obciach. :cry: No cóż kolejna nauczka na przyszłość. :nono:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...