Jump to content
Dogomania

OSTRÓW MAZOWIECKA- ok.400 psów!Prosimy o pomoc w adopcjach!zdj.-str.1517


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • idusiek

    1729

  • Fela

    1234

  • esperanza

    1002

  • Lara

    922

Top Posters In This Topic

Spoko z tym sidingiem, na początek dobrze ułożony (bez przerw) styropian, żeby tzw. mostków nie było, a zewnętrzne zabezpieczenie można na zaś zostawić. Jak ktoś będzie pozbywał się linoleum, czy PCV (siding jest z PCV) to też wystarczy. Najważniejsza jest warstwa docieplająca!

Link to comment
Share on other sites

wow! ile njusow :multi:

Co do Niteczki - wlasnie mowilam Feli - jesli w tym tygodniu Chrupek, ktory jest u mnie na tymczas, znajdzie domek, albo moja psiapsiola co go umilowala serdecznie zgodzi sie wziac go na tymczas, to wezme Niteczke do siebie na tymczas. Lepiej pieniazki trzymac, przydadza sie, a ja Niteczke zamienie w Paróweczke ;) W kazdym razie w nastepna niedzielke pojade do Ostrowi (kto ze mna chetny?) i mala zabiore (no jesli Chrupek bedzie miec juz domek).

Co do Karmelka - no mnie ta psina martwi.... a moze jemu jednak hotelik zapewnic? W jakim on jest wieku, przypomnijcie? :-(

Z innej - ale DOBREJ beczki - prosze ogladac kto moze jutro w poniedzialek od 9 rano na TVP2 program "Pytanie na Sniadanie". W poniedzialki sa tam adopcje! Jest dobra droga ku temu aby i nasze psiaki ta droga szukaly domkow. Jest nawet juz jedna "ochotniczka" co do teve pojdzie i o naszych psiakach opowie. jejku, aby sie udalo i abysmy regularnie mogly tam psiaki nasze pokazywac. Popracuje nad tym ;)

Ocieplenie - w niedzielke nastepna moge zawiezc styropian ile mi sie do auta zmiesci. Moge tez tanio jakies kleje czy tam co do przyklejenia tego styropianu zorganizowac. Dostalam tez od darczyncow mase kolder, kocy itepe. Tyz zawioze. No i wielkie pudlo z koszulkami marlboro od jednej z dziewczyn co nam pomagaja. Koszulki musialam pociac, ale nadadza sie fajnie aby szczeniaczki mogly sie w nich kotlowac.

A teraz dla[B][SIZE=4][COLOR=red] Feli i Rybona36[/COLOR][/SIZE][/B] ogromne DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!!! WSPANIALE DZIEWCZYNY!!:angel: :angel: :angel: :Rose: :Rose: :iloveyou: :iloveyou: :buzi: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Lara, kołdry bardzo się przydadzą, bo w zapasie są już tylko dwie, a temperatury bardzo niskie. Ponieważ Rolka pewnie niedługo będzie rodzić, mimo że szczeniaki zostana uśpione, ona będzie potrzebowała troszkę grubszego i cieplejszego posłania. Nasze krótkowłose psiaki trzęsą się z zimna w dzień, a nie chcę myslec jak jest w nocy. Szczególnie źle znoszą mróz Bajka, Nitka i amstaf Stuard :placz:

Link to comment
Share on other sites

Asiu, siding jest najtańszym i najsensowniejszym rozwiązaniem na budy. Styropian TRZEBA KONIECZNIE czymś zakryć, i to szczelnie i porządnie, bo psy go po prostu zjedzą. Jesli nie z głodu, to z nudów. Siding trzeba umieć kłaść, żeby było dobrze. Przynajmniej miec pojęcie.

Link to comment
Share on other sites

Uffffff trochę mi lepiej
[QUOTE]Słoma jest (przywieziona w piątek rano). Psy są najedzone - najlepszy dowód: weszłam do zagrody z paczką psich herbatników i... herbatniki zostały zlekceważone!!! Dwa miesiące temu sytuacja nie do pomyślenia!

[/QUOTE]

Felu >>> :calus: :Rose: i dla Rybonka też >>:calus: :Rose:

Tylko co z tym Karmelkiem :-(

Link to comment
Share on other sites

FELU I RYBONIE. JESTEŚCIE WSPANIAŁE :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

******************


A ja nie mogłam spac :(. Sen z oczu spędzają mi
1 i 2) Niteczka i Bajka - totalne chudzinki z małą iloścą sierści i zero tłuszczu.
3) Ten nieszczęsny amstaff - tez wychudzony i bez ochrony przed mrozami.
4) PIESEK Z CHORĄ PROSTATĄ - jak leczyć skutecznie zapalenie pęcherza, jeśli on ciągle jest na mrozie.
5 i 6) Sa jeszcze dwa psy, które sobie roboczo nazwałam Bronek i Bronia (nie wiem jakie dziewczyny dałyście tym psiakom imiona. Bronek broni, a Bronia kuli się w kąciku i chowa swoje malutkie ciałko za Broniem :( Też niewiele tam tłuszczu i sierści.
[SIZE=1]Tutaj widać, że "pośladki" tego psa to tylko dwie wystające kostki :([/SIZE]
[IMG]http://img398.imageshack.us/img398/6088/br4yq.jpg[/IMG]

[IMG]http://img400.imageshack.us/img400/3836/br11ms.jpg[/IMG]

7) No i Karmel - myślę, że jego smopoczucie wynika tez z zamknięcia. Spójrzcie na Sabara. W boksie zasmucony, a poza nim radosny, pogodny pies.

Oglądam prognozy pogody i tylko myslę o tych biednych psiakach, które tam kulą się z zmina :placz: :placz:

POTRZEBNE DOMKI TYMCZASOWE, [SIZE=1]tylko skąd ich tyle wziąć? Mój TZ powiedział, ze drugi pies w domu po jego trupie :angryy: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny! Z rana dobre wiesci na mily tydzien: [B]CHRUPEK MA[/B] [SIZE=1]chiba na 100%[/SIZE] [B]DOMEK!!!!! :smilecol:[/B] Spedzil noc we wspanialym domku i oby tam juz zawsze nocowal!

A ja mialam dzis wysylac ogloszenie o nim do "Mojego Psa".... ale chyba nie ma sensu, wiec miejsce w gazecie mam wolne. Kogo tam umieszczamy????? Musze miec ladne zdjecie, krociotki tekscik, kontakt dam na strone schroniska i telefon osoby, ktora danym pieskiem sie opiekuje. To KOGO??? KOGO???? Kto najbardziej potrzebuje szybkiej adopcji?

Link to comment
Share on other sites

O rany przeciez mamy całe mnóstwo w potrzebie !!!!

Ja bym obstawiała Nitkę !! Tylko jej zdjęcia sa takie sobie... ale może cos wybierzesz ....zaraz ci przeslę...
jeszcze oczywiście to skonsultuję z Felą i Esperanzą bo może jakiegos biedaczka bardziej potrzebującego przeoczyłam... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']O rany przeciez mamy całe mnóstwo w potrzebie !!!!

Ja bym obstawiała Nitkę !! Tylko jej zdjęcia sa takie sobie... ale może cos wybierzesz ....zaraz ci przeslę...
jeszcze oczywiście to skonsultuję z Felą i Esperanzą bo może jakiegos biedaczka bardziej potrzebującego przeoczyłam... :roll:[/quote]

ok, czekam na maila!!!! Tez o Niteczce myslalam, zwlaszcza, ze jak Chrupcio szczesliwie zostanie warszawiakiem, to Niteczke chce zabrac do siebie do domku tymczasowego. No i tekscik!!! Owieczko!!!! Napisz prosze maly tekscik!!!!

Link to comment
Share on other sites

Po konsultacji z Felą jednak chyba będzie Kajtus albo Jagoda.
a tym bardziej że Niteczka ma domek tymczasowy ... o ile to możliwe...
Lara . Fela ci przesle fotki z domu ( czyli wieczorkiem) bo musi coś ładnego wybrać i cos napisac krótkiego i łamiącego serce... :loveu:
czy może tak być??

niestety nie mam ładnych zdjęć Niteczki bo są ciemne robione w budynku i nie widac jak Niteczka jest piekna...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja tak niesmialo acz kolwiek z propozycja. Co powiecie aby do gazety dac Karmelka ?? Potrzebuje jednak ten psiak pomocy, a sa jeszcze ludzie z wielkimi sercami ktorzy nieraz celowo przyjmuja taka bidke pod dach aby pokazac psiakowi jak jeszcze moze byc cudownie w zyciu :P Ale to takie luzne :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Po konsultacji z Felą jednak chyba będzie Kajtus albo Jagoda.
a tym bardziej że Niteczka ma domek tymczasowy ... o ile to możliwe...
Lara . Fela ci przesle fotki z domu ( czyli wieczorkiem) bo musi coś ładnego wybrać i cos napisac krótkiego i łamiącego serce... :loveu:
czy może tak być??

niestety nie mam ładnych zdjęć Niteczki bo są ciemne robione w budynku i nie widac jak Niteczka jest piekna...[/quote]

dobrze! Poprosze zdjatka i tekscik na mailika. Tylko PLIZZZZ [B][COLOR=red]DZISIAJ[/COLOR][/B]!!!!! Dzisiaj musze wyslac aby w lutowym numerze sie ukazalo!!! Choc jeszcze zaraz zadzwonie do redakcji, moze do jutra, pojutrza uda sie przeciagnac.

[B]Niteczka[/B] do Larki, Melona, Guzika i Petelki w niedzielke przyjedzie, JASNE! :multi: Ja teraz moge tylko suczki odchowywac bo Larka cieczkuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maćka']Dziewczyny ja tak niesmialo acz kolwiek z propozycja. Co powiecie aby do gazety dac Karmelka ?? Potrzebuje jednak ten psiak pomocy, a sa jeszcze ludzie z wielkimi sercami ktorzy nieraz celowo przyjmuja taka bidke pod dach aby pokazac psiakowi jak jeszcze moze byc cudownie w zyciu :P Ale to takie luzne :P[/quote]

A foteczke Karmelka mamy jakas ladniutka? Jesli nie uda sie w tym miesiacu Karmelka dac do gazetki to za miesiac.

Link to comment
Share on other sites

:multi: :multi: :multi:
No to wspaniałe, że Niteczka będzie w domku tymczasowym.
Coś mi mówi, że pewnie Karmel pojedzie do hoteliku ?????????

Kto jedzie do OStrowii?

Może założę topic nowy, że potrzebujemy domków tymczasowych w Wawie? Może jeszcze Bajeczka by pojechala i ten z chorą prostatą???? To też bardzo pilne...

Fotki Karmela są takie, jak w jego wątku... Chyba nienajgorsze, co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milady']Aha, w niedzielę :(
:roll: widzę, że mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo myslałam, że dzisiaj ktoś jedzie.
Czyli dzisiaj ogłoszenie, a pieska zabierasz w weekend. Kumam :)[/quote]

:cool2:
a w tygodniu to pracujemy, pracujemy...

Link to comment
Share on other sites

Kochani !! :mad:
Nie bądźmy nadgorliwi bo te wszystkie psiaki które mogą mieć dom tymczasowy lub hotelik sa w lepszej sytuacji niż te które zostają.
I chyba chodzi nam o promowanie tych najbardziej potrzebujących...

Uzgodniłysmy z Felą że albo Kajtus albo Jagoda musza iśc do gazety
bo to są psiaki najpilniejsze i najbardziej potrzebujące !! pliss! :-(
Mam nadzieje że się z nami zgadzacie... :razz:

Karmel ma szanse na dom... więc trzymajcie kciuki żeby sie spodobał ....
ale hotelik wskazany przynajmniej na leczenie i obserwacje. Ale najpierw pogadajcie z Felą bo ona trzyma ręke na pulsie co potencjalnego chetnego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']
Uzgodniłysmy z Felą że albo Kajtus albo Jagoda musza iśc do gazety
bo to są psiaki najpilniejsze i najbardziej potrzebujące !! pliss! :-(
Mam nadzieje że się z nami zgadzacie... :razz:

Karmel ma szanse na dom... więc trzymajcie kciuki żeby sie spodobał ....
ale hotelik wskazany przynajmniej na leczenie i obserwacje. Ale najpierw pogadajcie z Felą bo ona trzyma ręke na pulsie co potencjalnego chetnego...[/quote]

ok, ja czekam na mailika od Feli z Jagodka lub Kajtusiem. A za Karmelka trzymam kciuki!!! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Co do małej Broni, sunia została nazwana przez Asię Bercia i zamieszkała u siostry naszej Tyci- obecnie Zuzy. Bercia jest bardzo nieśmiała i strachliwa. Asia cierpliwie czeka, az sunieczka się oswoi z sytuacją i zrozumie, że człowiek to nie tylko ten co bije, krzyczy i przegania, a sądząc po jej zachowaniu, taką opinie o nas ludziach ma.
Ten dziadek Bronek troszke wyżłowaty jest i siedzi w schronisku przynajmniej 3 miesiące. troszkę poszczekuję, ale da się przekonać ciasteczkami baardzo szybko :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Milady, tak jak pisała Owieczka, Bronka jest w domku. Stały kontakt z jej panią ma esperanza, ale co nieco wiem (bo jesteśmy w stałym kontakcie: esperanza z pania, a ja z esperanza :lol: ). Bronka jest ciągle, biedactwo, bardzo wystraszona. Pani stwierdziła, źe da jej jeszcze tydzień na przyzwyczajenie się i oswojenia, a jeśli do tego czasu maleństwo będzie dalej tak bardzo wszystkiego się bało, zasięgnie rady u specjalisty (jakiegoś berhawiorysty lub kogoś innego mądrego).

Myślimy z Owieczką, że do gazety powinna trafić jakaś bieda, ale taka, która ma ładne zdjęcia. Żeby efekt był na 100 procent. Jagódka jest już prawie zdrowa i bardzo potrzebuje domu. Przebywa w odosobnieniu już b. długoi zwłaszcza gdy Malutek poszedł do domu, trzeba więc jej biegiem domu szukjać. Kajtuś maleńki i z krótkim futerkiem na mrozie w budzie nie poradzi sobie. A w boksie jest potwornie zestresowany. Mamy ładne zdjęcia u cioci Rybon na rączkach (mam nadzieje, że ciocia R. nie będzie miała nic przeciwko publikacji).

Dwie biedne chudzinki to Nitka i Bajka. Bajka jeszcze biedniejsza od Nitki, bop chudsza. Domek tymczasowy to dla nich = uratowanie życia.

Ktoś zgłosił się w odpowiedzi na ogłoszenie o Bero (starszy pan z Warszawy). Ponieważ Bero w domu, chcemy zaproponować mu Karmelka. Ale na razie nic jeszcze nie wiadomo.

Lara - wieści o Chrupku są CUDNE, więcej takich wieści w poniedziałek rano. Za domek tymczasowy dla kolejnej sieroty dzięki wielkie jak nie wiem co

:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...