Jump to content
Dogomania

Trencin 28-29.01.2006


Jagoodka

Recommended Posts

[quote name='króliczek']Ja już dostałam potwierdzenie:lol: z kwotą do zapłaty extra .Wiecie ile sobie policzyli za zgłoszenie w pierwszym terminie z płatnością na wystawie - 70 Eurasków:crazyeye: -ale ze mnie zedrą:angryy:[/quote]

Sadzę,ze nie będziesz osamotniona w tym bólu:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UUU ale masakra 70E :( Współczuję.
Dziewczyny następnym razem wkładajcie pieniądze do koperty i wysyłajcie listem wartościowym razem ze zgłoszeniem. Ja płaciłam w I terminie czyli wyszło mnie 45 E i za list wartościowy priorytet zapłaciłam 14,6zl. Więc dużo dużo mniej.
A wczeniej też zawsze płaciłam na wystawie, bo nie wiedziałam, że tak mozna dużo kosztów pominąć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka'][B]maga18 [/B]a zobacz w ogóle jaki jest rok przy tej niedzieli hihihihi :)
Chyba im się coś pokićkało.
A potwierdzenia pocztą tez dalej nie mam :([/QUOTE]

aha :roll:
no to fajnie... teraz sie boje ze V i IX gr beda w inne dni... skoro mają namieszane... ale w sumie sobota powinna sie zgadzac... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kochani potrzebuje szybko pomocy.Jest taka sprawa i neiwiem co robic.Rok temu zglosilam psa wlasnie na wystawe do Trencina i niepojechalam i oczywiscie neizaplacilam .Niepojechallam po 1 dlatego bo niedostalismy potwierdzenia a ddodzwonic sie niemoglismy po 2 ukradli nam samochod i niemielismy czym.Teraz za wystawe zaplacilismy w terminie i dzisiaj dostalismy potwiedzenie o przyjeciu ale pod spodem napisali nam ze mamy zaplacic jeszce 70 euro za temten rok.A i jeszce co wazne rok temu napisalismy do nich pismo dlaczego nieprzyjechalismy i ze niedostalismy potwiedzenia ,nic nieodpisali, czyli sprawa wedlug nas zostala umożona.Co mamy robic?porzeciez niebedziemy placic im 70 Euro .PROSZE O POMOC !!JAKIES RADY!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='didula']Kochani potrzebuje szybko pomocy.Jest taka sprawa i neiwiem co robic.Rok temu zglosilam psa wlasnie na wystawe do Trencina i niepojechalam i oczywiscie neizaplacilam .Niepojechallam po 1 dlatego bo niedostalismy potwierdzenia a ddodzwonic sie niemoglismy po 2 ukradli nam samochod i niemielismy czym.Teraz za wystawe zaplacilismy w terminie i dzisiaj dostalismy potwiedzenie o przyjeciu ale pod spodem napisali nam ze mamy zaplacic jeszce 70 euro za temten rok.A i jeszce co wazne rok temu napisalismy do nich pismo dlaczego nieprzyjechalismy i ze niedostalismy potwiedzenia ,nic nieodpisali, czyli sprawa wedlug nas zostala umożona.Co mamy robic?porzeciez niebedziemy placic im 70 Euro .PROSZE O POMOC !!JAKIES RADY!!![/QUOTE]

no niestety, chcąc uczestniczyć w tej wystawie i jakiejkolwiek innej zgłoszonej, a nie opłaconej musisz uregulować opłatę. Na to wygląda, że będziesz musiała dopłacić 70eur

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']A ja potwierdzenia nie mam do dzisiaj.Słuchajcie jak sie do nich dodzwonic, bo coś ten oficjalny numer jakby nie taki był.:roll:[/quote]

Ten nr. jest najpewniejszy +421252492298 i spróbuj około godz. 15.30 lub też 16.30 za każdym razem dodzwoniłam się bez problemu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Ale to jest troche dziwne, nieolalismy ich ,wyslalismy im wyjasnienie a oni nawet nieodpisali.A pozatym tato moj byl w tym czasie na zwolnieniu lekarskim ktore posiadamy .Kurde co tu robic[/quote]

Dla mnie sprawa jest jasna. Zglaszajac psa na wystawe zgadzasz sie za nia zaplacic bez wzgledu na to, czy doprowadzisz psa do oceny, czy nie. Moze to wydaje sie troche niesprawiedliwe, ale to jedyny sposob, zeby uniknac masowych zgloszen i potem masowych nieobecnosci.
Ja tez nei dojechalam na kilka wystaw w zeszlym roku. A to pies mi zachorowal, a to ja trafilam do szpitala... Niewazne. Zglaszajac psa na wystawy podpisywalam oswiadczenia, ze znany jest mi regulamin i ze zgloszenie jest jednoznaczne z zaplata.
Zatem moim zdaniem nie ma co pisac listow, trzeba zaplacic i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bpolga']Ten nr. jest najpewniejszy +421252492298 i spróbuj około godz. 15.30 lub też 16.30 za każdym razem dodzwoniłam się bez problemu:lol:[/quote]

DZięki, ale już nie muszę dzwonić, bo odpisali piorunem na e-mail, że "przecież mi już pisali że suka przyjęta.Przyjeżdżajcie!"
Dobrze,że oni w takim tempie odpisują na nasze pytania- inne zg mogą sie uczyć!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Już doszło wreszcie do nas też potwierdzenie i podobno jesteśmy same w klasie (tak przynajmniej zaprzyjaźnione Czeszki twierdza) a w rasie mamy 16 psów.O innych rasach nic nie wiem.[/quote]

No wiesz [B]KIKA[/B] ,ale Twój wywiad szybko działa:cool1: :lol:
Na wystawie będziesz już w sobotę ,mam zatem prośbę , jeżeli znajdziesz chwilę abyś napisała i wysłała mi SMS-em stawkę sharpków -bo przecież katalog będzie zapewne jeden na dwa dni.Zaspokoję w ten sposób swoją ciekawośc i wrodzoną niecierpliwość.Z góry dziękuję i pozdrawiam -życząc BOB-a:p ( numer mój bez zmian)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']No wiesz [B]KIKA[/B] ,ale Twój wywiad szybko działa:cool1: :lol:
Na wystawie będziesz już w sobotę ,mam zatem prośbę , jeżeli znajdziesz chwilę abyś napisała i wysłała mi SMS-em stawkę sharpków -bo przecież katalog będzie zapewne jeden na dwa dni.Zaspokoję w ten sposób swoją ciekawośc i wrodzoną niecierpliwość.Z góry dziękuję i pozdrawiam -życząc BOB-a:p ( numer mój bez zmian)[/quote]

OK!!Mam nadzieję ,że nie zapomnę z wrażenia!!!!!!!!!!!!

Wywiad to dobry mają CZesi :lol: i za to ich lubię,Może inne kluby ras tez tak działają jak dalmatyńczyki?

Link to comment
Share on other sites

A ja mam takie pytanie. Czy wiecie o której rozpoczyna się sędziowanie w sobotę?? Na tej mojej tajemniczej karteczce nie umiem znaleść tej informacji. Bardzo proszę jeśli ktoś wie, bo od tego uzależniona będzie godzina wyjazdu :roll: Wiadomo, że rankiem każde 5 minut snu jest cenne :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']A ja mam takie pytanie. Czy wiecie o której rozpoczyna się sędziowanie w sobotę?? Na tej mojej tajemniczej karteczce nie umiem znaleść tej informacji. Bardzo proszę jeśli ktoś wie, bo od tego uzależniona będzie godzina wyjazdu :roll: Wiadomo, że rankiem każde 5 minut snu jest cenne :p[/quote]

[B][SIZE=6]VÝSTAVA PSOV


[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]28. - 29. januára 2006
[/SIZE]

[/B][SIZE=2][B]Organizátor: [/B]
Slovenská kynologická jednota
(tel.: 02/52492298)

[B] Časový harmonogram[/B][SIZE=2][B]: [/B]
- od 9.30 do 15.00 h Hodnotenie psov
- od 15.00 do 17.30 h Záverečné súťaže[/SIZE][/SIZE]


Taki plan znalazłam na stronie TMM w Trencinie, czyli ocena pewnie o 9:30 się zaczyna.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Franklin Gothic Heavy][SIZE=2]Program
[/SIZE][/FONT][FONT=Franklin Gothic Medium Cond][SIZE=1]Prijímanie psov[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium Cond][SIZE=1]Übername der Hunde[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium Cond][SIZE=1][RIGHT]7,30[/SIZE][/FONT][/RIGHT]
[FONT=Franklin Gothic Medium Cond][SIZE=1]Posudzovanie v kruhoch[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium Cond][SIZE=1]Richten[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium Cond][SIZE=1][RIGHT]9,30[/SIZE][/FONT][/RIGHT]
[FONT=Franklin Gothic Medium Cond][SIZE=1]Junior Handling[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium Cond][SIZE=1]Junior Handling[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium Cond][SIZE=1][RIGHT]12,00[/SIZE][/FONT][/RIGHT]
[FONT=Franklin Gothic Medium Cond][SIZE=1]Súťaže[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium Cond][SIZE=1]Wettbewerbe[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium Cond][SIZE=1][RIGHT]15,00[/SIZE][/FONT][/RIGHT]
[FONT=Franklin Gothic Heavy][SIZE=5]To info ze strony SKJ[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...