Jump to content
Dogomania

Trencin 28-29.01.2006


Jagoodka

Recommended Posts

[quote name='donya']

Z pewnego źródła wiem, że nie ma po co jechać :([/quote]

Nie martwcie sie, przynajmniej wiecie przed podjeciem decyzji i przed poniesieniem kosztow. A ile razy czlowiek przekonuje sie po fakcie, po przejechaniu setek kilometrow i wydaniu kupy kasy :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kika'][quote name='Nitencja']o to juz macie przecieki :) a "wesz teriery" kto ma ?? :D[/quote]

Leszek Siejkowski PL

Nitencja ale z Ciebie leń- [url]http://www.skj.sk/pdf_folders/Zoznam_TN06.doc[/url][/quote]

Ktos moze wie cos wiecej na jego temat? Na jakie grupy ma uprawnienia(no juz wiem ze na 3, ale inne)? Jak sedziuje, na co zwraca uwage :confused:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='donya'] Z pewnego źródła wiem, że nie ma po co jechać :([/quote]
Aaaaa, masz jakieś swoje prywatne źródło informacji. No, no, no...
Dzięki za info. Ja chyba zrezygnuję, ale jeszcze pomyślę.
Pzdr.[/quote]

To źródło dobrze znasz - mieszka w Łodzi. I to źródło ma też swoje dobre źródła. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika'][quote name='donya']

Z pewnego źródła wiem, że nie ma po co jechać :([/quote]

Nie martwcie sie, przynajmniej wiecie przed podjeciem decyzji i przed poniesieniem kosztow. A ile razy czlowiek przekonuje sie po fakcie, po przejechaniu setek kilometrow i wydaniu kupy kasy :wink:[/quote]

Na szczęście tylko raz przekonałam się po fakcie ale więcej już nie chcę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rambuś']Kochani w jaki sposób płacicie ,bo chcielismy dzisiaj zapłacić za wystawe ( 2 psy czyli 90 euro) przelewem z banku i zarządali 130 zł :o jak dla nas to strasznie dużo ,czy jest jakiś tańszy sposób zapłaty??

Proszę odpowiedźcie szybko bo to bardzo ważne[/quote]

A coś Ty za bank znalazł/a?
To taniej Ci wyjdzie płacić na wystawie chyba?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rambuś']Kochani w jaki sposób płacicie ,bo chcielismy dzisiaj zapłacić za wystawe ( 2 psy czyli 90 euro) przelewem z banku i zarządali 130 zł :o jak dla nas to strasznie dużo ,czy jest jakiś tańszy sposób zapłaty??

Proszę odpowiedźcie szybko bo to bardzo ważne[/quote]

jest taki topic o oplacaniu wystaw zagranicznych - racze tam zajzec

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...