Jump to content
Dogomania

Trencin 28-29.01.2006


Jagoodka

Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wybieram się na tą wystaę ,żeby ukończyć Championa Słowacji.Jak już będą jakieś info -dajcie znać :D
Szkoda ,że Trencin nie zorganizował tej wystawy o jeden dzień póżniej ,ponieważ chciałam ukończyć(a przynajmniej spróbować)INTERA -ponieważ w zeszłym roku na tej własnie wystawie go rozpoczęłam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warg2003warg']No my podobnie króliczku,w 2003 w Trencinie rozpoczęliśmy interchampionat,w w tym roku też w Trencinie go zakończyliśmy. :lol:
w przyszłym roku chcę pojechać z drugim psem.[/quote]

U mnie niestety to tak optymistycznie nie wygląda.Tegoroczny Trencin jest 28-29 a zeszłoroczny 29-30 -gdyby było odwrotnie kto wie czy nie skończylibyśmy tego Intera :wink: A tak chyba następna wystawa międzynarodowa (luty ) to Czechy.Kto już ma namiary na jakąś CACIB-ową w lutym ?? :D No ,nie muszą być CZECHY 8) :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Ja byłam na tej wystawie rok temu i pojechałabym z przyjemnością w 2006r. aby kontynuować Championat Słowacji. Jeżeli kogoś intersuje stawka z zeszłego roku to proszę pisać.[/quote]
[b]gwiezdny-wyslannik[/b] bardzo prosze o staweczke Welsh springer spanieli z tamtego roku :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Welsh Spronger Spaniel:

PSY

Klasa użytkowa
FARAVEL SEYLES

Klasa championów
ICH CIL Z CENSKE

SUKI

Klasa młodzieży
AXA HAN - ENDE
AXA Z MLADEHO BORU

Klasa pośrednia
CLAUDIA OD MRACSKE TVRZE
PRINCEZNA PYRET JANKINA ZAHARDA

Klasa otwarta
BIANKA OD FERIANCI

Klasa championów
AIDA OD SURE SKALY
BENTON MINNESOTA STORM[/quote]

Dzieki :)
To taka nie za wielka ta staweczka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Wiecie juz cos na temat stawki sedziowskiej ?? NIe ukrywam ze mnie kusi by jechac :)[/quote]

Ja wysłałam do nich prośbę o "prihlaskę" może odpowiedzą cosik.
Myślę że w Nitrze już cos o Trencinie powinniśmy się dowiedzieć - jak pojedziemy oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...