Jump to content
Dogomania

GRUDNIOWY NOWY DWÓR


mar

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gonia'][quote name='jo-jo']Bogucka dogi :o :o :o[/quote]Litości,nie mam siły :( Nie chcę być niegrzeczna i chyba na tym skończę,ale zastanawiam się czy warto przed następna wystawą pytać Was o zdanie?![/quote]

[b]Goniu[/b]wszyscy tutaj jesteśmy wdzięczni za Waszą pracę i za to, ze w końcu ktoś bierze pod uwagę Nas, wystawców. WIELKIE DZIĘKI !!
Dziwimy się jednak... Owszem... Ale nie mamy do nikogo pretensji... Mówiąc szczerze ja i spore grono znajomych dogarzy zgłosiło sie do Legionowa, z myślą że będzie śędziował Mrugasiewicz...

Teraz Nam szkoda i tyle...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]Gonia, Marzenka[/b],[b] Achnamara[/b] - proszę, uwierzcie, doceniamy Wasze starania. Naprawdę. Bo od czego nasze klawiatury się sklejają? Od pochwał dla Waszego Oddziału.
Podejrzewam, że i nas i Was mogą ponieść nerwy. Tego nie chcemy, bo naprawde rzadko który Oddzial tak dba o nas-wystawców. Juz sam fakt, że chyba jako pierwsze zaczęłyście pytać się nas, którego sędziego chcemy. To jest naprawdę [i]novum[/i] na forum.

Proponuję, aby cały nasz topik wziął na wstrzymanie i dał dziewczynom chociaż tydzień wolnego. To chyba nie tak dużo. Zgłoszenia spłyną, zostaną wklepane i - podejrzewam - zobaczymy katalog na forum. Wtedy wszystko będzie jasne.

Ja tam i baardzo współczuję, bo z jednej strony my, a z drugiej - Szorka. Nie wiadomo, co gorsze... :wink:
Pzdr.[/quote]

:klacz: :klacz: :klacz: Asiaczek zgadzam sie z Toba i proponuje dac naszym dzielnym dziewczynom tydzien przerwy w zaspakajaniu naszy zachcianek :wink: Mysle ze jak cierpliwie poczekamy to bedziemy bardziej zadowoleni niz jakbnysmy teraz co 5 minut dostawali rozne informacje (przez co tworza sie niepotrzebne klotnie) :wink:
Trzymam kciuki za Gonie, Marzenke, Achnamare no i za Szorke i juz teraz dziekuje za swietna organizacje :lol:
Trzymajcie sie dziewczyny :D :angel:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz,ASIACZKU,nasza szefowa(za to słowo ukręci mi glowę!),to człowiek nie do zdarcia i niczym Irena Kwiatkowska,żadnej pracy się nie boi! :lol: Wymaga od siebie dużo,a nam nie wypada zostać w tyle :oops: Jak trzeba pogoni,ale też poglaszcze i przytuli :D W ogóle to takie serce na dwóch nogach :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']OK. A teraz ciiiii, niech "silna grupa pod wezwaniem Św. Szorki" pracuje w skupieniu, bez naszych telefonów i zachciewajek...
Pzdr.[/quote]

JESTEM ZA :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) v

Link to comment
Share on other sites

Poszukuje towarzystwa na wspólną podróż pociągiem z Rzeszowa do Warszawy w piątek 9.12 wyjazd o godz 22:53, przyjazd 5:11 na Centralny. Podobno stamtad jeżdżą co chwilę autobusy do NDM. Strasznie chciałabym być w NDM, nie tylko z psich względów, ale boję się podróżować noca z małym sznauciakiem i w dodatku ddziewczynką. Duże psy maja jednak pewne zalety. A może ktoś ma inna propozycję? :wink:[size=6][/size][size=6][/size]

Link to comment
Share on other sites

niestety, kotlecik wujaszku, nic z tego. Tez taka "mondra"byłam, liczyłam na to,że sie urwę z pracy i pojadę dzień wcześniiej, przenocuje u rodziny w NDM. Ale okazało się,że w piątek moi uczniowie piszą konkurs z infy i ... niestety...., nie moge dzieckom zrobić takiego numeru i zmyć się, gdy oni sie będą pocić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonka_']niestety, kotlecik wujaszku, nic z tego. Tez taka "mondra"byłam, liczyłam na to,że sie urwę z pracy i pojadę dzień wcześniiej, przenocuje u rodziny w NDM. Ale okazało się,że w piątek moi uczniowie piszą konkurs z infy i ... niestety...., nie moge dzieckom zrobić takiego numeru i zmyć się, gdy oni sie będą pocić.[/quote]
Ale jakieś lepsze wyjście musi być! I naprawdę nikogo nie znalazłaś do wspólnej jazdy?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam do ZK i najprawdopodobniej katalog bedzie dostepny w nadchodzacym tygodniu. Niemniej jednak, nie obiecuja.
W sumie to maja jeszcze sporo czasu, takze nawet jak pojawi sie za dwa tygodnie, to bedzie niezle ;-)

Moja borderka jest zgloszona, wiec to mnie cieszy najbardziej :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...