Jump to content
Dogomania

Jesienna w Nowym Dworze Mazowieckim


MarzenaTkacz

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szorka']P. Giczela sędziuje w Legionowie sznaucery .Co do dalszej dokładnej obsady sędziowskiej ( z podziałem na rasy ) ,jutro p.Tkacz poda plan sędziowania (29.08.)Serdecznie zapraszmy. :D :D :D :D[/quote]
jedziemy jedziemy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Na pewno już było pisane, ale nie chce mi się cofać 18 stron, przejrzałam na chybił trafił ale nie znalazłam. Do kiedy są zgłoszenia i jaki koszt jest za I i II psa?[/quote]

Wszystki informacje masz tutaj ---> [url]http://www.zkwp-legionowo.pl/index1.php?go=wystawy&sgo=plakat&dr=krajowa05[/url]

:D

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanie, bo nie jestem pewna, czy dobrze rozumiem :oops:
Chcialam wypelnic internetowy formularz i juz prawie go wyslalam, ale zobaczylam informacje"w katalogu zostana umieszczeone tylko te psy/suki, ktorych zgloszenie zostalo nadeslane [color=green]i oplacone [/color]w terminie". Jesli zglosze teraz, a zaplace gdzies za tydzien to mnie juz nie przyjma :roll: ???

Link to comment
Share on other sites

Hahaha! Chyba nici z wystawy. Po wypelnieniu internetowego formularza i wcisnieciu "zglaszam", pojawilo sie uprzejme pytanie:"Czy probujesz sie wlamac? :o ,a pod nim przycisk "go back". Na poczatku, oprocz tych wielkich oczu, to mi :eek2: kopara do ziemi opadla, a pozniej to juz tylko :lol: :lol: :lol:
Myalalam, ze to jakis zart i sprobowalam jeszcze raz - i jeszcze raz to samo :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Hahaha! Chyba nici z wystawy. Po wypelnieniu internetowego formularza i wcisnieciu "zglaszam", pojawilo sie uprzejme pytanie:"Czy probujesz sie wlamac? :o ,a pod nim przycisk "go back".
[/quote]

Mam to samo !!! Myślałam że to u mnie coś nie tak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...