Jump to content
Dogomania

zawody w Poznaniu 6.11.2005


Ania i Salma

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam 17 zdjęć - z "aparatu dla małpy" jeśli Wasza cenzura :wink: zaakceptuje próbkę to dam więcej...

[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan15.jpg[/img]
[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan11.jpg[/img]

[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan1.jpg[/img]

[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan12.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Oki daję;)
ale niektórzy byli dla mnie za szybcy (Pozdrawiam :D ), aparat brał ostrość na co chciał (fajnie wyszedł ten tunel na ostatnim zdjęciu) no i pod koniec uległam nerwowej atmosferze i przestałam pstrykać...
[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan2.jpg[/img]
[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan3.jpg[/img]
[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan4.jpg[/img]
[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan5.jpg[/img]
[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan6.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Co do rozetek to mam proźbę na priv o dokładne "zapotrzebowanie"
Wrzucam resztę... z Poznania - może ktoś też powrzuca swoje....
[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan7.jpg[/img]
[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan8.jpg[/img]
[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan9.jpg[/img]

[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan10.jpg[/img]
[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan13.jpg[/img]

[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan14.jpg[/img]

[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan16.jpg[/img]

[img]http://www.republika.pl/meritum_boxer_bullterrier/agility/05_agi_poznan17.jpg[/img]

... i to by było na tyle... a może macie gdzieś moją ogoniastą na zdjęciach?
Wolno skakała był czas pstrykać :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hala w zestawieniu z "aparatem dla małpy" dała dość ciekawe (choć nie zawsze wyraźne) efekty...
Zdjecia kadrowałam, żeby było cokolwiek widać...
Czy "Obiekty" się rozpoznają? :wink:
"Jakby co" to oryginały zdjęć w trochę lepszej rozdzielczości - bo tu jest 72-100 dpi, mogę wysłać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wendka'][quote name='LALUNA']Jakos musisz chyba sobie to faktycznie wytłumaczyc dlaczego ludzie jezdza na zawody organizowane przez ZKwP i chca startować w obedience, agility, flyball czy innych. To ze Ty nie chcesz nie znaczy ze inni nie chcą, chętni zawsze sie znajdują.
[/quote]

LALUNA, Ty z kolei musisz sobie jakos wytlumaczyc, ze na nieoficjalne zawody ludzie tez wala dzrzwiami i oknami. I wiele osob, ktorzy zostali w Poznaniu po wpis do ksiazeczki, jezdzi na zawody o tabliczke czekolady. I dla nich sie oplaca :wink:

Szczerze nie rozumiem czego sie czepiasz. Flaire chce zajac sie organizacja zawodow nieoficjalnych i chwala jej za to. A spadaja juz na nia gromy za to.[/quote]

To widać Wendka masz złe informacje, bowiem raz byłam na zawodach nieoficjalnych. Chociaż wtedy przyznaje że przyciągnęły mnie dwie rzeczy sedzina FCI jak i eliminacje do MŚw PN.
Natomiast powiedz mi jaki procent zawodników na nieoficjanych zawodach jest z klubów do 100 km a jaki procent powyzej.
Napisałam ze dla mnie taki sens moga mieć ewentualnie wymiany klubowe w dosć bliskim miejscu. Natomiast chyba się nie bardzo rozumiemy. Bo jakos z postów Flaire nie wynikało o organizacji nieoficjalnych ale o niemozności zrobienia oficjalnych. Jezeli uważasz ze komus sie nada lista sedziów FCI aby zrobić nieoficjalne zawody to chyba bujasz w obłokach. Każdy sędzia który przyjedzie sedziować na nieoficjalnych zawodach moze zostac wykluczony ze swojego Zwiazku.



[quote]LALUNA napisał:
Flaire jakos nie zauważyłam aby jakakolwiek osoba nie złozyła w Poznaniu ksiazeczki czy karty pracy do wpisu, wiec widać że innym tez zależy, a obsada zawodów mówi sama za siebie.
FLAIRE napisła:
Ależ ja wcale nie twierdzę, że innym nie zależy!!! (Chociaż podejrzewam, że jak będą musieli czekać za każdym razem po trzy godziny na wpisy, to będzie im zależeć mniej. ) [/quote]

Co do Poznania to od lat czeka sie na ksiazeczki do późna i jest to co roku i jakos nikt nie rezygnuje. Więc chyba Twoja prorocza wizja już się powinna sprawdzic ale jakoś się nie sprawdza, wiec moze w kolejnym dziesięcioleciu.

[quote]wendka napisał:
Flaire chce zajac sie organizacja zawodow nieoficjalnych i chwala jej za to.
Flaire napisła:
Sama to pewnie nic nie zorganizuję , ale na pewno chętnie wezmę w tym czynny udział, tak jak chętnie byłabym pomogła w Poznaniu, szczególnie że sama ani nie startowałam, ani nic nie wystawiałam. [/quote]
No to widać nie do tych zawodów zgłosiłaś swoją chęć. Tam były tylko oficjalne zawody FCI wiec moze Ci odmówili bo pytałaś sie o nieoficjalne :lol:

Davie napisła

[quote]Tyle, że nie wszystkim dano szansę i do naszych kwietniowych juz tak pozytywnie się nie ustosunkowano. A miały być halowe... [/quote]

A kiedy zgłosiliscie te kwietniowe do GKSzP? Czy moze podać termin kiedy zgłosiliście? No czy dostaliscie pisemna odmowę tych pażdziernikowych i sierpniowych? Bo z tego co pamiętam to info o odwołaniu tych dwóch ostatnich pojawiło sie zaraz w kwietniu. Czy odmówili Wam kwietniowych zawodów i dlatego zdjeliscie te dwa kolejne czy była to odmowa wszystkich trzech. Bo nie bardzo mogę to znaleźć w Twojej wypowiedzi.

Mokka napisała:


[quote]A konkretnie chodzi mi o publiczność. Agility jest dyscypliną na tyle widowiskową, że na wystawie, bez względu na to, gdzie umieszczony jest ring, zawsze przyciąga chętnych. I nie ma znaczenia, czy są to bardziej lub mniej oficjalne zawody, czy tylko pokazy, publiczności zawsze jest mnóstwo. [/quote]

Mokka ale tu nie chodzi o to czy gromadzą czy nie. Ta publicznosć i tak by przyszła na wystawę. Wiec od strony organizatora maja pieniadze za wstęp i parking. My wiemy ze gromadzą, ale widać organizatorom nie zawsze o to chodzi. Tym bardziej ze na koniec padły słowa ze na swiatówce nie muszą byc zawody agility. Wiec nie wiele tu zalezy od nas co nam sie podoba a co nie czy gdzie powinny być zawody ale od podejscia oddziału mogacego zorganizować zawody choc niekoniecznie muszącego je zorganizować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']

Davie napisła
[quote]Tyle, że nie wszystkim dano szansę i do naszych kwietniowych juz tak pozytywnie się nie ustosunkowano. A miały być halowe... [/quote]

A kiedy zgłosiliscie te kwietniowe do GKSzP? Czy moze podać termin kiedy zgłosiliście? No czy dostaliscie pisemna odmowę tych pażdziernikowych i sierpniowych? Bo z tego co pamiętam to info o odwołaniu tych dwóch ostatnich pojawiło sie zaraz w kwietniu. Czy odmówili Wam kwietniowych zawodów i dlatego zdjeliscie te dwa kolejne czy była to odmowa wszystkich trzech. Bo nie bardzo mogę to znaleźć w Twojej wypowiedzi.[/quote]

Zawody kwietniowe zgłosiliśmy bardzo późno, to fakt. Ale nadarzyła się okazja - dawaliśmy swój tor, miejsce - halę, którą byliśmy w stanie sami sfinansować, sędzina miała czas i mogła przyjechać, a koszty tego przyjazdu spokojnie pokryłyby się ze startowego, bo z samej warszawy i okolic :wink: mielibyśmy niezłą frekwencję. Wystarczyło tylko odrobinę dobrej woli. Czyjej? A no właśnie - CZYJEJ?? :-? :evil:
Nie dostaliśmy pisemnej odpowiedzi ani ze stronu Oddziału Warszawskiego Związku, ani GKSP.
O dziwo, nie zniechęciło nas to wtedy i dalsze planowane zawody zostały odwołane znacznie później, a praktycznie do wakacji jeszcze trwała o nie walka, pertraktacje, czy jak to komu pasuje żeby to nazwać. Niestety dezorientowano nas równo, odsyłano od Annasza do Kajfasza 8) i nic z tego nie wynikało.
I jest to zadziwiające :o, bo na usprawiedliwienie tak małej ilości zawodów w Polsce słyszymy, że mało komu chce się za to wziąć, bo kłopot, bo wydatki, bo.....

Link to comment
Share on other sites

Davie ale nie odpowiedziałas mi na pytanie. Kiedy zgłosiliscie zawody kwietniowe do GKSzP. Miały sie odbyc 02.-03.04.2005.
Czy mozesz mi podac date zgłoszenia do GKSzP terrmin tych zawodów czy to jakaś wielka tajemnica ze unikasz konkretnej odpowiedzi do tego pytania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Davie ale nie odpowiedziałas mi na pytanie. Kiedy zgłosiliscie zawody kwietniowe do GKSzP. Miały sie odbyc 02.-03.04.2005.
Czy mozesz mi podac date zgłoszenia do GKSzP terrmin tych zawodów czy to jakaś wielka tajemnica ze unikasz konkretnej odpowiedzi do tego pytania?[/quote]

Beata, no żadna tajemnica - preliminarz z tymi zawodami wpłynął do oddziału warszawskiego z datą 21 stycznia br.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull'][quote name='Davie']Zainteresowanym służymy udostępnieniem całej dokumentacji (z podaniami i preliminarzami włącznie), która wpłynęła do oddziału warszawskiego i GKSP, na co mamy potwierdzenie na piśmie.[/quote]Jestem zainteresowany i proszę o udostępnienie całej dokumentacji. Davie, jeśli masz to w wersji elektronicznej, to prosze na [email][email protected][/email] , a jeśli nie, to pocztą - adres znasz 8)[/quote]Davie, przypominam, że prosiłem o wpsomnianą dokumentację, którą służysz zainteresowanym. Niestety do dziś nic nie dostałem :oops: :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie']Nie dostaliśmy pisemnej odpowiedzi [color=red]ani ze stronu Oddziału Warszawskiego Związku, ani GKSP[/color].[/quote][quote name='Davie']Beata, no żadna tajemnica - [color=red]preliminarz z tymi zawodami wpłynął do oddziału warszawskiego[/color] z datą 21 stycznia br.[/quote]Skoro wpłynął do Oddzialu, to nie dizwne, że nie było odpowiedzi z GKSP :lol:

[quote name='Davie']O dziwo, nie zniechęciło nas to wtedy i dalsze planowane zawody zostały odwołane znacznie później....[/quote]Przecież lipcowe zawody nie były odwołane :o Nie wiem czy zauważyłaś, ale one się odbyły i były całkiem fajne 8) No, chyba, że to tylko zwykłe przejęzyczenie, bo miałaś na myśli to, iż [b]Oddział wybrał sobie do organizacji tych zawodód innego partnera[/b] :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Robull"'][quote name='Davie']Nie dostaliśmy pisemnej odpowiedzi [color=red]ani ze stronu Oddziału Warszawskiego Związku, ani GKSP[/color].[/quote][quote name='Davie']Beata, no żadna tajemnica - [color=red]preliminarz z tymi zawodami wpłynął do oddziału warszawskiego[/color] z datą 21 stycznia br.
[b]Robull napisał[/b]
Skoro wpłynął do Oddzialu, to nie dizwne, że nie było odpowiedzi z GKSP :lol:

[b]Davie napisał[/b]
Owszem, dziwne (nom przynajmniej według moich kryteriów :-? ), bo wkrótce potem preliminarze zostały przedstawione także GKSP.

[quote name='Davie']O dziwo, nie zniechęciło nas to wtedy i dalsze planowane zawody zostały odwołane znacznie później....[/quote]Przecież lipcowe zawody nie były odwołane :o Nie wiem czy zauważyłaś, ale one się odbyły i były całkiem fajne 8) No, chyba, że to tylko zwykłe przejęzyczenie, bo miałaś na myśli to, iż [b]Oddział wybrał sobie do organizacji tych zawodód innego partnera[/b] :-?[/quote]
Ale nie wiem, czy zauważyłeś, że po lipcowych miały być następne, a potem jeszcze jedne. :evilbat: A co do lipcowych, to do ostatniej chwili nikt nas nie raczył poinformować, że wybrano innego organizatora. :evil: Fakt, w sumie to można zrozumieć, bo wymagało to od niektórych osób pewnej odwagi...
A zresztą, uprzedzając Robull Twoje dalsze wypowiedzi, może ja to od razu napiszę i przejdziemy do sedna sprawy:
[size=6]Baaardzo, baaardzo przepraszamy wszystkich za hiper nietrafiony i kiepski pomysł kilkukrotnej organizacji zawodów agility!!! Nie spodziewaliśmy się że przysporzy to wszystkim tyyyle problemów i wprawi w zakłopotanie co z tym fantem zrobić! A tu przecież zawodów tyle wokół, że nie wiadomo na które się zgłaszać... :roll: :evil: Przepraszamy, że chcieliśmy poświęcić swój czas, udostępnić przeszkody, dofinansowywac jakieś hale, w których miałyby się rozgrywać zawody... No jakas totalna niesubordynacja, no! To wszystko pewnie z nadmiaru wolnego czasu i w głowach nam się chyba poprzewracało, o!
ALE -[/size]
nie możemy obiecac że tego nie powtórzymy, niestety, haha.

Satisfied? :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie'][quote name='Robull'][quote name='Davie']Nie dostaliśmy pisemnej odpowiedzi [color=red]ani ze stronu Oddziału Warszawskiego Związku, ani GKSP[/color].[/quote][quote name='Davie']Beata, no żadna tajemnica - [color=red]preliminarz z tymi zawodami wpłynął do oddziału warszawskiego[/color] z datą 21 stycznia br.[/quote]Skoro wpłynął do Oddzialu, to nie dizwne, że nie było odpowiedzi z GKSP :lol:

[color=cyan]Owszem, dziwne (nom przynajmniej według moich kryteriów :-? ), bo wkrótce potem preliminarze zostały przedstawione także GKSP. [/color]

[quote name='Davie']O dziwo, nie zniechęciło nas to wtedy i dalsze planowane zawody zostały odwołane znacznie później....[/quote]Przecież lipcowe zawody nie były odwołane :o Nie wiem czy zauważyłaś, ale one się odbyły i były całkiem fajne 8) No, chyba, że to tylko zwykłe przejęzyczenie, bo miałaś na myśli to, iż [b]Oddział wybrał sobie do organizacji tych zawodód innego partnera[/b] :-?[/quote][/quote]Davie, czy mogę prosić o usunięcie z MOJEGO cytatu słów, których ja nie wypowiedziałem, a które zaznaczyłem na kolor błękiny?

I co z Twoją deklaracją udostępnienia zainteresowanym [b]CAŁEJ DOKUMENTACJI (z podaniami i preliminarzami włącznie)[/b]???
Skoro cały czas za całe zło tego świata obwiniasz Oddział i GKSP, to proszę pokaż wszystkim dlaczego! Pokaż jacy to okrutni i źli ludzie uniemożliwili zorganizowanie tyyyyyyyyyyylu zawodów agility w tym roku... No, chyba nie masz nic do ukrycia?

Link to comment
Share on other sites

[b]Davie, Robull[/b] wiecie co
ja mam dosyć tej dyskusji - jeżeli jest jakiś zatarg pomiedzy Waszymi klubami (a jak wnioskuję z dyskusji to jest) - to proszę przenieście je na grunt prywatnych maili
Davie
- ja bardzo proszę o jak najwięcej organizacji zawodów (bez różnicy - oficjalne czy nieoficjalne :) )
Robull
- czekam z niecierpliwością na pierwsze zorganizowane przez Was zawody

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']...Skoro cały czas za całe zło tego świata obwiniasz Oddział i GKSP, to proszę pokaż wszystkim dlaczego! Pokaż jacy to okrutni i źli ludzie uniemożliwili zorganizowanie tyyyyyyyyyyylu zawodów agility w tym roku... No, chyba nie masz nic do ukrycia?[/quote]

Nie, nie chcę nikomu nic pokazywać, nikogo ze ZKwP oskarżać. Już coś w tym tonie niedawno było zrobione w trochę innym dziale. Ale ten topic chyba już nie istnieje... :-?

Jedyne co chciałam udowodnić, to to, że jednak nie jest to takie proste jak to z Laluną opisywaliście. Li i jedynie. :-?

[color=red]A wszystkich niezainteresowanych przepraszam za czytanie słów przepełnionych emocjami.:D [/color]

[b]Olu[/b],
nieoficjalnych możemy obiecać, mam nadzieję, jeszcze sporo. :wink: :D O resztę będziemy walczyć. :) Trzymaj kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie'][quote name='LALUNA']Davie ale nie odpowiedziałas mi na pytanie. Kiedy zgłosiliscie zawody kwietniowe do GKSzP. Miały sie odbyc 02.-03.04.2005.
Czy mozesz mi podac date zgłoszenia do GKSzP terrmin tych zawodów czy to jakaś wielka tajemnica ze unikasz konkretnej odpowiedzi do tego pytania?[/quote]

Beata, no żadna tajemnica - preliminarz z tymi zawodami wpłynął do oddziału warszawskiego z datą 21 stycznia br.[/quote]

Davie nie wiem dlaczego ciągle mijasz sie z odpowiedzia. Ja nie pytałam kiedy wpłynąl do oddziału ale do GKSzP. Czy możesz mi podać termin kiedy zgłosiłaś do GKSzP.
To trochę odrebne działy i pamiętam kiedy robiłam zawody w oddziale Wrocław, takie pisemko z terminem musiałam wystosować do GKSzP aby upewnic sie czy ten termin jest mozliwy. Dlatego jeszcze raz powtarzam moje pytanie na które w dalszym ciągu mi nie odpowiedziałaś. Kiedy wysłałaś pisemko do Głównej Komisji Szkolenia Psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Davie nie wiem dlaczego ciągle mijasz sie z odpowiedzia. Ja nie pytałam kiedy wpłynąl do oddziału ale do GKSzP. Czy możesz mi podać termin kiedy zgłosiłaś do GKSzP.
To trochę odrebne działy i pamiętam kiedy robiłam zawody w oddziale Wrocław, takie pisemko z terminem musiałam wystosować do GKSzP aby upewnic sie czy ten termin jest mozliwy. Dlatego jeszcze raz powtarzam moje pytanie na które w dalszym ciągu mi nie odpowiedziałaś. Kiedy wysłałaś pisemko do Głównej Komisji Szkolenia Psów.[/quote]
:hmmmm: a po co niby w ogóle zgłaszać jeszcze do GKSzP skoro wystarczy:
[quote name='Robull']Flaire, to jest proste - piszesz wniosek do Oddziału [b]lub[/b] do GKSP, piszesz i dołączasz preliminarz, przedstawiasz plac i przeszkody i już.[/quote]
a ponadto:
"Komunikat GKSzP nr 2/2005 z dnia 18.04.2005
...
DOFINANSOWANIE IMPREZ W 2005R. PP I MP
Dofinansowanie przebiegać będzie następująco:
- [b]Oddział [/b]lub Klub Rasy organizujący imprezę występuje do GKSzP z wnioskiem z załączonym preliminarzem finansowym
- po imprezie [b]Oddział [/b]składa rozliczenie.
Rozpatrywanie wniosków o uznanie imprezy jako pucharowej i dofinansowanie rozpatrywane będą na posiedzeniach GKSzP raz w kwartale.
Lista imprez nie jest jeszcze zamknięta."

Wynika z tego, że wystąpienie do GKSzP należy do Oddziału. Jeżeli tylko Oddział przejawia chęć współorganizacji takiej imprezy :-?

Link to comment
Share on other sites

Davie napisała:
[quote]Baaardzo, baaardzo przepraszamy wszystkich za hiper nietrafiony i kiepski pomysł kilkukrotnej organizacji zawodów agility!!! [/quote]

Davie daruj sobie, wiesz dobrze o co chodzi. Ja tez nie raz organizowałam imprezy w oddziale czy wyjazdy na zawody i zawsze dostawałam po głowie jeżeli próbowałam cokolwiek robić niezgodnie z wyznaczona koleja rzeczy. I to nie dlatego ze przewodnicząca była złośliwa czy nie chciała cokolwiek aby było zrobione w oddziale ale mogłabyć tak samo rozliczona i osadzona ze cos nie robi zgodnie z przyjętymi zasadami ZK.
Dlatego nawet jezeli oddział ma zrobić jakaś impreze sportowa, egzamin, testy musi termin zaklepać w GKSzP. Ty z tego co wnioskuje, skoro chciałaś zrobić to tylko przez oddział z pominieciem GKSzP ( pisałaś że złozyłaś do oddziału wniosek a nie do GKSzP) zrobiłaś to wbrew pewnym przyjetym od kilkudzieisieciu lat ( zanim jeszcze powstało agility)zasadom.
Z drugiej strony pamietam jaki bałagan i zamieszanie sprawiła informacja na Waszej stronie o odwołaniu zawodów agility w Warszawie w lipcu. Okazało sie ze nigdy tych zawodów nie odwołano. Twoje tłumaczenie było ze zniknęło z kalendarza bowiem nie organizował ich Fort. No i nie byłoby sprawy gdyby w kalendarzu były ujęte tylko imprezy organizowane przez Fort . Ale tam były wszystkie zawody które są w Polsce niezależnie kto je organizował. Niestety wyszło na to ze celowo chceliście wprowadzic ludzi w błąd, bo Wasz oddział nigdy nie potwierdził aby były odowłane. Wiec nie powiesz mi że odowłaliscie za zgoda własnego oddziału.

Byc moze i kolejne zawody które chcieliście zrobić były nie dopięte tak jak powinny być, albo zabrakło Wam checi po rozpadzie klubu i po tym jak kto inny organizował zawody na wystawie.

Nie jest trudno zorganizować zawody w oddziale wystarczy chcieć i trzymać się procedur które są narzucone przy organizacji wystaw czy zawodów. One sa takie same w każdym oddziale i nie sa stworzone po to aby komuś utrudnić życie ale po to aby każdy oddział miał jasne zasady rozliczania z imprez przed ZG czy GKSzP.

Link to comment
Share on other sites

[quote]a po co niby w ogóle zgłaszać jeszcze do GKSzP skoro wystarczy[/quote]

Dlatego ze protokóły ocen sa prowadzone przez GKSzP.
Mozesz wysłać jedynie do Oddziału jezeli porozumiałas sie z oddziałowym Szefem szkolenia i to on podjał sie ze zgłosi do GKSzP termin i poinformuje Cie że jest taka możliwosć. Lub jezeli nie ma sekcji agility w oddziale bezposrednio do GKSzP do osoby d/s agility potwierdzić termin a potem złozyć do oddziału.
W moim oddziale wszelkie imrezy z posłuszeństwa były uzgadniane najpierw z szefem szkolenia w oddziale a on dowiadywał sie w GKSzP czy został przyjęty termin, natomiast termin zawodów agility był przezemnie jako osoby organizującej najpierw sprawdzany i rezerwowany w GKSzP , oczywiscie wcześniej byłam po wstepnej ustnej rozmowie z oddziałem ze chciałabym taką imprezę zorganizować.
I tak nakoniec co i jak załatwiać. Zawsze trzeba zacząć od ustnej rozmowy czy oddział jest zainteresowany imprezą w danym terminie, czy GKSzP ma wolny termin. Dopiero po tych wstępnych ustaleniach nastepuja formalności pisemne. Pisma, preliminarze. A nie na odwrót. I oczywiscie Oddział to tez pojecie ogólne zgłasza sie do szefa Od KSzP i przewodniczacego oddziału to oni decyduja o tym czy oddział jest zainteresowany i zanim odpowie na jakiekolwiek pisemko napewno chciałby dowiedzieć sie kto ma organizować i inne sprawy a takze powie co go interesuje w preliminarzu byc moze będzie miał jakieś dodatkowe życzenia które bedzie trzeba ująć. Dlatego nie wszystko da sie załatwic samymi pisemkami ale trzeba jeszcze rozmwiać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']...I tak nakoniec co i jak załatwiać. Zawsze trzeba zacząć od ustnej rozmowy czy oddział jest zainteresowany imprezą w danym terminie, czy GKSzP ma wolny termin. Dopiero po tych wstępnych ustaleniach nastepuja formalności pisemne. Pisma, preliminarze. A nie na odwrót. I oczywiscie Oddział to tez pojecie ogólne zgłasza sie do szefa Od KSzP i przewodniczacego oddziału to oni decyduja o tym czy oddział jest zainteresowany i zanim odpowie na jakiekolwiek pisemko napewno chciałby dowiedzieć sie kto ma organizować i inne sprawy a takze powie co go interesuje w preliminarzu byc moze będzie miał jakieś dodatkowe życzenia które bedzie trzeba ująć. Dlatego nie wszystko da sie załatwic samymi pisemkami ale trzeba jeszcze rozmwiać[/quote]

Beata, były rozmowy i to nie jedne. :D I poprzedzające złożenie tych pism. I wizyty na zebraniu oddziałowego zarządu. I poprawki w preliminarzach. :D
Chcieliśmy zorganizowac zawody z oddziałem więć zwróciliśmy się [b]najpierw[/b] do nich. Czy to takie dziwne???
A co do chęci i "rozpadu", jak to nazwałaś, klubu, to jakoś nie zabrakło nam ich i nie przeszkodziło to w organizacji dwóch obozów szkoleniowych i skrzyknięciu kolejnych towarzyskich zawodów "bez wpisów".
A zawody PT i do tego organizowane jakiś (raczej dawniejszy) czas temu to jednak co innego... I nie chodzi mi tu o mniejszy wkład pracy czy coś takiego, czego w żadnym wypadku Wam nie odmawiam. Poprostu - sytuacja w kynologicznym świecie zajmującym się sportowym posłuszeństwem była normalna. :)
Ale myślę, że co bym jeszcze tutaj nie napisała i nie udowadniała (chociaż do licha nie wiem po co? :roll:) to i tak będzie kwitowane zawsze z jakimś ale i na nie.
[b]Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam na PW.[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Chcieliśmy zorganizowac zawody z oddziałem więć zwróciliśmy się najpierw do nich. Czy to takie dziwne??? [/quote]
To ze zwróciliscie sie najpierw do oddziału nie jest dziwne, dziwne jest dla mnie to ze przed złozeniem oficjalnego pisemka o organizacji zawodów już z wyznaczonym terminem zawodów nie skontaktowałaś sie z GKSzP że chcesz zrobić takie zawody w tym i tym terminie. I tylko to jest dla mnie dziwne, bo wyszło na to że chciałaś je zrobić z pominieciem GKSzP. A kiedy okazało sie ze oddział nie zrobi ich bez powiadomienia GKSzP okazało sie że juz jest zbyt mało czasu na ich zatwierdzenie. I pewnie dlatego nie chciałaś mi powiedzieć kiedy wysłałaś pismo do GKSzP powiadamiajace o kwietniowych zawodach.

Co do PW, moje pytanie o termin pisemka do GKSzP padło tylko dlatego ze w swoich postach tu napisanych dałas mi możliwosć zapytania sie na forum. Teraz okazuje sie że jednak nie powinnam Cie o to pytać na forum tylko prywatnie. To moze nie rzucaj pochopnie słów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...