Jump to content
Dogomania

Agrafka I jej Kijek :)


XXL

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='LAZY']Piękna ta moja sąsiadeczka!!! :angel:[/quote]

haha nom dzis o 16 wybralem sie na spacerek z kasia i abra :) abra jest cudna ma zadatki na swietnego psiaka do wp :)
poza tym cudna definicia miesni jak na prawie 5 miesiecznego psa :)
fajniuchna jest i tyle ...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL']ja foto abry na czerwonym tle mam jako tapete ;)[/quote]Agrafka popadnie w depreche :-? :wink:[/quote]

fotki agrafki mam wszedzie wiec spox :) niepopadnie dzis pan specialne uszyl jej nowy gryzaczek :) i pewnie z 2 dni przetrafa :) :lol: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL']ja foto abry na czerwonym tle mam jako tapete ;)[/quote]Agrafka popadnie w depreche :-? :wink:[/quote]

fotki agrafki mam wszedzie wiec spox :) niepopadnie dzis pan specialne uszyl jej nowy gryzaczek :) i pewnie z 2 dni przetrafa :) :lol: :lol: :wink:[/quote]cfaniak , lichote szyje żeby potem biednej psinie wmawiać że jej co drugi dzień prezenty daje 8) :wink: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Ale :lilangel: boskiaaaa sunieczka!! Mniam :eating:
No i powiedzcie mi, przeciesz ona ma przesliczne te ucholki :loveu:[/quote]

i czekoladka zostanie z uszkami :) jej pani widzial astka z zle skopiowanymi uszkami fuj ... i odrazu stwierdzila ze niechce psinki meczyc :) wiec mamy abre uszolka :)

jutro tez beda fotki agrafola :D

ala spox rospieczac mozna ale zeby jej sie w glowie nie poprzewracalo ladny mam avantar ? hyhy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote]ala spox rospieczac mozna ale zeby jej sie w glowie nie poprzewracalo ladny mam avantar ? hyhy


[/quote]
Awatarek już chwaliłam u Patki w galerii :wink: fajnisty :lol:
Super że Abra będzie miała ucholki :wink:[/quote]

ala ja mowie o moijm :D

avancie :D popatsz uwarznie;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska'][quote]ala spox rospieczac mozna ale zeby jej sie w glowie nie poprzewracalo ladny mam avantar ? hyhy


[/quote]
Awatarek już chwaliłam u Patki w galerii :wink: fajnisty :lol:
Super że Abra będzie miała ucholki :wink:[/quote]

ala ja mowie o moijm :D

avancie :D popatsz uwarznie;D[/quote]no ja właśnie twój chwaliłam u Lilith w galerii :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska'][quote]ala spox rospieczac mozna ale zeby jej sie w glowie nie poprzewracalo ladny mam avantar ? hyhy


[/quote]
Awatarek już chwaliłam u Patki w galerii :wink: fajnisty :lol:
Super że Abra będzie miała ucholki :wink:[/quote]

ala ja mowie o moijm :D

avancie :D popatsz uwarznie;D[/quote]no ja właśnie twój chwaliłam u Lilith w galerii :lol: :lol:[/quote]

haha zawarzylem wiesz ja juz niekontaktuie a jeszcze jutro wczesnie wstaje to juz wogule :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Pasavera'][quote name='Alicjarydzewska']:lol: :lol: asiunia ma czkawkę 8) :lol: :lol:[/quote]
Już nie :lol: 8)

XXL a gdzie Agrafka kochana? :puppydog:[/quote] :o :lol: :lol: no faktycznie :lol: pewnie łychę cukru zjadła :wink:[/quote]


spokonie drogie panie juz odpowiadam na pytanie
agrafka nie zjadla cukru a byla na spacerku :) dzis byla nas piatka lazy.tekila.bafi.abra.agrafka :)
wiec dzis mozna sie spodziewac foteczek :)

pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...