Jump to content
Dogomania

Skandal w Sopocie


Albertynka

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[code] gdybys przypadkiem myślała że Magic jest magikiem, a Albertynka panienką - to wyjaśniam innym - a ty o tym doskonale wiesz - że to ksywki naszych ulubionych psów. Samojedkę Albertynkę sama doskonale znasz a twoje dziecko się z nią bawiło na jednej z sopockich wystaw.[/code]
no widzicie i musze Albertynkę i Magica Wam przedstawic , bo chyba mają o to do mnie pretesję że Wam tego nie wyjaśniłam.
Otóż Magic to żona Albertynki :wink: a Magic i Albertynka to psy :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='King'][code] gdybys przypadkiem myślała że Magic jest magikiem, a Albertynka panienką - to wyjaśniam innym - a ty o tym doskonale wiesz - że to ksywki naszych ulubionych psów. Samojedkę Albertynkę sama doskonale znasz a twoje dziecko się z nią bawiło na jednej z sopockich wystaw.[/code]
no widzicie i musze Albertynkę i Magica Wam przedstawic , bo chyba mają o to do mnie pretesję że Wam tego nie wyjaśniłam.
Otóż Magic to żona Albertynki :wink: a Magic i Albertynka to psy :P[/quote]Z tego wynika, że to zoofile

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='King'][code] gdybys przypadkiem myślała że Magic jest magikiem, a Albertynka panienką - to wyjaśniam innym - a ty o tym doskonale wiesz - że to ksywki naszych ulubionych psów. Samojedkę Albertynkę sama doskonale znasz a twoje dziecko się z nią bawiło na jednej z sopockich wystaw.[/code]
no widzicie i musze Albertynkę i Magica Wam przedstawic , bo chyba mają o to do mnie pretesję że Wam tego nie wyjaśniłam.
Otóż Magic to żona Albertynki :wink: a Magic i Albertynka to psy :P[/quote]Z tego wynika, że to zoofile[/quote]

No to piknie teraz to dopiero mi się dostanie jeszcze za nieumiejętne wytłumaczenie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']hahahahhaa
King i Ty chcialas mnie z psem ohajtac????hahahhaa no wiesz co :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ja bardzo lubie pieski,ale bezprzesady:))))))))))))))[/quote]

Widzisz jak ja się na swatkę nie nadaję :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='King'][quote name='orsini']ja kcem ja kcem!!!!! :angel: :angel: :angel:
o ile skladek nie kazesz sobie placic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Mi się wydaje że jak to jest organizacja mająca wszystko w d..... to i składki ma w d...... :lol:[/quote]
hehe, dokładnie tak jest :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='takatuka'][quote name='King'][quote name='orsini']ja kcem ja kcem!!!!! :angel: :angel: :angel:
o ile skladek nie kazesz sobie placic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Mi się wydaje że jak to jest organizacja mająca wszystko w d..... to i składki ma w d...... :lol:[/quote]
hehe, dokładnie tak jest :wink:[/quote]No to ekstra, to po jakiego grzyba to wogóle jest :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='virtavalo']Ela myslę, że w GMWwD znajdzie sie miejsce też dla mnie.
:lol: :lol: :lol:
Aha, również mam "załatwiane" wystawy, więc może następna grupę zmontujemy??? No i jestem w posiadaniu samoyeda. :lol:[/quote]Wyjaśnijcie mi , co ten skrót oznacza, bo nie jestem wtjemniczona, a chciałabym wiedzieć, co to za dziwny stwór

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='virtavalo']Ela myslę, że w GMWwD znajdzie sie miejsce też dla mnie.
:lol: :lol: :lol:
Aha, również mam "załatwiane" wystawy, więc może następna grupę zmontujemy??? No i jestem w posiadaniu samoyeda. :lol:[/quote]Wyjaśnijcie mi , co ten skrót oznacza, bo nie jestem wtjemniczona, a chciałabym wiedzieć, co to za dziwny stwór[/quote]

No więc brzmi on tak Grupa Mających Wszystko w Du..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...