Jump to content
Dogomania

Skandal w Sopocie


Albertynka

Recommended Posts

[quote name='orsini']King hahahhahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ja pozostane jednak przy prawniku:))))ale DOBRYM, a jak tamci koledzy maja rozwody z ICH winy orzeczone to jacys do bani sa ze nie potrafili sie wybronic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Nie no te kryteria które wymieniłam dyskwalifikują z miejsca potencjalnych kandydatów :lol: Ale nie urywam że może być ciężko :roll:, W kazdym razie jak się jakiś trafi odpowiedni, który przejdzie wstępną selekcje to oczywiście pierwsza się o tym dowiesz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='an3czka']orsini ja mysle, ze pare osob by sie znalazlo...
moze sie teraz osmiela 8)[/quote]
zaraz ja sie poplacze...ze smiechu normalnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jeden Albercik a jak wesolo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka']a widzisz orsini. nie taki albercik zly.
sam sie osmieszyl a nas szczerze rozbawil.
:angel: :angel: :angel:[/quote]Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Jak na Albercik(Albertynka) do prokuratora poda, to się zdrowo wszyscy nalatamy, a może on prokurator, bo n adwokata, to za głupi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='an3czka']a widzisz orsini. nie taki albercik zly.
sam sie osmieszyl a nas szczerze rozbawil.
:angel: :angel: :angel:[/quote]Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Jak na Albercik(Albertynka) do prokuratora poda, to się zdrowo wszyscy nalatamy, a może on prokurator, bo n adwokata, to za głupi[/quote]
hahahhahahahahhahaha
swiete slowa
hahahhahahahahahahhahaha
zaraz umre ze smiechu normalnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']King dzieki:)))hahahaha
a wiesz moze czemu Albercik sie podaje za kobiete?Gej jakis???a moze Miriam? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Orsini nie z tego co wiem to nie, musze go troszku obronić, chociaz ciężko strasznie mi to przychodzi :wink: No bo co by było jakby po tym co my tu wypisujemy ciśnionko mu skoczyło za bardzo, by nas o nieumyślne spowodowanie smierci oskarżono. Albertynka z za światów to i o umyślne i to jeszcze z premedytacją :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='Draczyn'][quote name='an3czka']a widzisz orsini. nie taki albercik zly.
sam sie osmieszyl a nas szczerze rozbawil.
:angel: :angel: :angel:[/quote]Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Jak na Albercik(Albertynka) do prokuratora poda, to się zdrowo wszyscy nalatamy, a może on prokurator, bo n adwokata, to za głupi[/quote]
hahahhahahahahhahaha
swiete slowa
hahahhahahahahahahhahaha
zaraz umre ze smiechu normalnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]Orsini nie umieraj, Albertynka by się ucieszył. Nie rób nam tego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Draczyn Albercik, Albercik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 'skoro to on, to niechaj bedzie facetem :lol: :lol: :lol: :lol: chociaz z nicka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]Ja myśl Orsini, żę jego należałoby skumać z tym Szybszym od Dyliżansu, tam napewno by zrozumienie znalażł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='askaa']Zauważcie, że nikt z naszego środowiska samojedziarzy nie wtrącił się do dyskusji, a to dlatego, że większość z nas zna Albertynkę raczej z tej gorszej strony i mamy po mału tego dość.
Jedynie King, która dyskutowała z nią na poprzednim forum wyjaśniła troszkę sprawę z "naszej" strony.


A no i nie zdziewcie się, jak po tej dyskusji dostaniecie "obraźliwe" maile :)[/quote]

to dziwne co piszesz biorąc pod uwagę twoje maile z grożbami, które przysyłasz na moją skrzynkę [email][email protected][/email] - a tutaj udajesz aniołka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magic'][quote name='askaa']Zauważcie, że nikt z naszego środowiska samojedziarzy nie wtrącił się do dyskusji, a to dlatego, że większość z nas zna Albertynkę raczej z tej gorszej strony i mamy po mału tego dość.
Jedynie King, która dyskutowała z nią na poprzednim forum wyjaśniła troszkę sprawę z "naszej" strony.


A no i nie zdziewcie się, jak po tej dyskusji dostaniecie "obraźliwe" maile :)[/quote]

to dziwne co piszesz biorąc pod uwagę twoje maile z grożbami, które przysyłasz na moją skrzynkę [email][email protected][/email] - a tutaj udajesz aniołka.[/quote]Przekopiójcie tutaj te maile to sę znów pośmiejemy

Link to comment
Share on other sites

[quote]
niestety mylisz się, osoba przekazująca list dla Lisbeth Mach wręczyła go komuś w organizatorów, kto zobowiązał się przekazać go adresatce - szwajcarskiej sędzinie[/quote]
Drogi Alberciku/Magic
Tego typu praktyki też podlegają pod paragraf !
Korespondencje można przekazać po wystawie i nie byłoby sprawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Magic=Albercik???? :o :o :o :o
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

dokładnie tak to jedna i ta sama osoba o ile się nie mylę ma jeszcze trzeciego nicka ale już nie pamiętam jak brzmiał, ale jak sie pod nim ujawni to na bank sobie przypomne :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='King'][quote name='orsini']Magic=Albercik???? :o :o :o :o
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

dokładnie tak to jedna i ta sama osoba o ile się nie mylę ma jeszcze trzeciego nicka ale już nie pamiętam jak brzmiał, ale jak sie pod nim ujawni to na bank sobie przypomne :D[/quote]To jakiś lepszy cicho-ciemny z minionej epoki, tak jak mówiłam wcześniej beton :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...