Jump to content
Dogomania

KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal


Sabina1

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Evelinko [/B] w kodzie banerka na I-szej stronie zlikwiduj to [I][/quote] [/I]na końcu ;)

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen] [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Ja mam ciągle jedną osobę przed oczami. Bea ty wiesz kogo:-([/COLOR][/B][/quote]

Aguś "nic dwa razy się nie zdarza" :shake: I tego nalezy się trzymac :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][B]Evelinko [/B] w kodzie banerka na I-szej stronie zlikwiduj to [I][/q uote][/I] na końcu ;)[/QUOTE]Dzieki. Juz poprawilam.
[SIZE="1"]Wstawil mi sie nawet do mojego wlasnego podpisu. U siebie usunelam w pierwszym poscie tez, a o kodzie zapomnialam :oops: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kochani,
Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim za tak aktywną pomoc! Ewelino, bannerek jest super. :multi: Dziękuję też osobom przekazującym wiadomości o potrzebie krwi i o danych adresowych. Szczególnie też zwracam się z podziękowaniem do Ulki 18, i do tych, którzy zapowiedzieli już że wybiorą się do stacji krwiodawstwa. :loveu:
Powiedziano mi w szpitalu, że Sabina1 będzie jeszcze otrzymywać krew, więc Wasza pomoc jest bezcenna. Tak jak pisała Ulka 18, to działa w ten sposób, że nawet jeśli grupa krwi jest inna, oddanie krwi "z intencją" ułatwia szybkie dostarczenie krwi mamie, gdy będzie jej potrzebowała - wtedy krew która jest o innej grupie niż jej idzie do innej osoby, ale w zamian pobiera się z banku krew dla niej.

Pozdrawiam wszystkich,
Justyna

Link to comment
Share on other sites

Czy osoba z rocznika 89' też moze oddac krew??...czy musze poczekac do tej nieszczesnej osiemnastki???

Praktycznie mieszkam przy stacji na Saskiej...
zapytała bym sie rodziców jak to jest z tym wiekiem, ale juz śpią.



Edit: W niedziele rano wyjezdzam,wiec krew mogla bym oddac jutro (lub dopiero jak wroce)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Czy osoba z rocznika 89' też moze oddac krew??...czy musze poczekac do tej nieszczesnej osiemnastki???

Praktycznie mieszkam przy stacji na Saskiej...
zapytała bym sie rodziców jak to jest z tym wiekiem, ale juz śpią.



Edit: W niedziele rano wyjezdzam,wiec krew mogla bym oddac jutro (lub dopiero jak wroce)[/quote]

Aby oddać krew, trzeba koniecznie mieć dowód osobisty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']
[B]...[/B]Aguś "nic dwa razy się nie zdarza" :shake: I tego nalezy się trzymac :shake:[/quote]
Agga, Pika: Wygramy. Sabina1 wróci do nas wkrótce i będzie znowu z nami. Pokona choróbsko i będziemy się wspólnie i śmiać i radować. Wierzę w to głęboko i całym swoim sercem jestem teraz przy niej...

Evelina:wykonałaś wspaniałą ,,robotę", brawo :loveu:
[SIZE=1]Ja mam tylko skromną prośbę o usunięcie zapisu o tym ,,męczeniu bea100" (to z zapisu Hani) bo mnie to nie męczy a wręcz przeciwnie; zrobię co w mojej mocy by pomóc i zrobię to z radością.[/SIZE]

Mmbbaj jest w Krakowie, wyjechała na tydzień, ale dostaję od niej smsy i na bieżąco ją informuję. Ona też całym sercem jest tu z nami i nie śpi w nocy bo tak się martwi i myśli o Sabince. Czy jak ktoś jest ,,na wyjeżdzie" to może oddać krew i to nie ma znaczenia np że jest z Wwy a oddaje krew w Stacji Krwiodawstwa np w Kraku? To nie powinno mieć znaczenia tak na zdrowy rozum, ale muszę zapytać.

Justynko, Ty jak widzę też nie spisz po nocach, trzymaj się serduszko dzielnie (będzie dobrze !!!!musi być!!!!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1']Aby oddać krew, trzeba koniecznie mieć dowód osobisty...[/quote]
Ale można mieć też tymczasowy dowód osobisty.... ;)
Czy krew można oddać tylko w Warszawie ? Czy też w innych miastach można ? i zaznaczyc do kogo ma ta krew dotrzeć ?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z właścicielką Biszkopta ( tego bez łapki, który był u Sabinki na przechowaniu ) i ona też chyba pójdzie oddać krew w poniedziałek. I moze jeszcze inne osoby z miejsca pracy Sabiny ( hehe - bo Bizkopt najpierw znalazł dom a potem się okazało, że Sabina i Agnieszka się znają ).
Tylko prośba Justynko do Ciebie - jeżeli pójdą to jak mają przekazać ci te świstki? Czy możesz mi na PW przesłac swój nr telefonu, żebym mogła to z Tobą uzgodnić? Zgubiłam Wasz numer domowy :oops:.

A do WSZYSTKICH - bardzo proszę bez czarnych myśli. Tylko pozytywne emocje mogą pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Dziś w Trójmieście jest akcja dawców krwi. Można ją oddać poza stacjami krwiodawstwa, w kilku innych punkatach Gdańska i Gdyni od 10 do 15. Ja za godzinę idę do Ratusza Staromiejskiego. Mam nadzieję, że jak powiem, że dla Sabinki, to też wezmą:evil_lol: Jak mi się uda, to wkleję link z Wybroczej z adresami tymczasowych punktow.

[URL="http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3429311.html"]http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3429311.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

AleksandroAlicjo,
ja tez jestem na Euthyroxie (75), strasznie krecili glowali w tej naszej debickiej stacji jak wypelnilam ankiete. Ale krew pobrali, bo sie uparlam, co z tego, hemoglobina wyszla za slaba. I musze kilka dni zazywac leki. Moze sie poprawi. Zapytam swojego znajomego lekarza, czy ten Euthyrox jest rzeczywistym przeciwskazaniem do oddania krwi.

U mnie w rodzinie niestety nikt poza mne sie nie kwalifikuje, rodzice po 63/66 roku zycia, a Ulka ma lat 14.

Tak bym chciala pomoc kochanej Sabince. I zeby juz wrocila.

PS.Ewelina, piekny banerek.

Link to comment
Share on other sites

Jejku teraz dopiero przeczytalam co sie stalo:-(
Chetnie bym oddala krew ale u mnie to nie mozliwe, poniewaz pozniej ja mam dziwne ataki po oddaniu krwi i przez pare dni nie umiem dojsc do siebie:shake:. Z calego serca trzymam kciuki,ze akcja sie uda! I wogole teraz mam angine wiec i tak bym nie mogla, a pelnoletnia jestem i bym mogla

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Jejku teraz dopiero przeczytalam co sie stalo:-(
Chetnie bym oddala krew ale u mnie to nie mozliwe, poniewaz pozniej ja mam dziwne ataki po oddaniu krwi i przez pare dni nie umiem dojsc do siebie:shake:. Z calego serca trzymam kciuki,ze akcja sie uda![/quote] ja mam podobnie, a pozatym jestem o wiele za młoda...
[B]Sabinko1[/B] życze Ci powrotu do zdrowia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']...Tak bym chciala pomoc kochanej Sabince. I zeby juz wrocila.
...[/quote]
Ech, to tak jak i ja (po operacji zimowej wojuję z uporczywą anemią i zakrzepicą na którą biorę leki dyskwalifikujące dawcę i wogóle kicha i szlag mnie trafia, że nie mogę oddać Sabince krwi..poleciałabym pierwsza gdybym tylko mogła...tak samo nasza Hania...ech...:roll: ).
Gdy byłam po ciężkiej operacji to własnie Sabina1 chciała mi zaraz pomagać, zgłosiła się pierwsza by wyprowadzać mi psy czy zrobić zakupy...

Link to comment
Share on other sites

dopiero teraz tu dotarłam ...:oops:

Jedyne co mogę zrobić to wysłać pozytywne fluidy i trzymać kciuki ażeby akcja się powiodła.Sama od miesiąca leczę się na niedokrwistość :oops:
[B]Sabinka[/B] wróci do zdrowia ,życzę jej tego z całego serca !:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[B]KOCHANI DOGOMANIACY![/B]
[B]PROSZĘ BY ZGŁASZAŁY SIĘ DO MNIE po dane TYLKO OSOBY PEŁNOLETNIE!!![/B]
[B]Proszę poczytajcie nasz banner UWAŻNIE !!! [/B]
(Szkoda mi czasu by pisać o tym każdemu na pw czy smsami! Wiem, że chcecie pomóc i jesteście naprawdę kochani ale bez dowodu osobistego nie możecie być dawcami krwi)

Link to comment
Share on other sites

Wiem od Hani smsem, że dwie osoby z Wybrzeża wzięły dane :multi: I wiem też, że jedną osobę ,,cofnięto" ze względu na ,,leczenie kanałowe" :shake: .

KOCHANI, tylko osoby ZDROWE poprosimy!!!!!

Evelina: kochana jesteś, czy mogłabyś na bannerku; może tak na wejście;zapisać i wytłuścić, że czekamy na osoby PEŁNOLETNIE oraz ZDROWE (nie w trakcie leczenia jakiegokolwiek/ się okazuje że to bardzo ważne i powinno być czerwonymi wołami i na początku!)

A do mnie zgłosił się super-dogomaniak-honorowy krwiodawca :loveu: i okazało się, że on oddaje krew co 2 miesiące regularnie i nie może wcześniej oddać niż na początku lipca (takiego ,,problemu" nie wzięliśmy tu pod uwagę:-o ). Ale zapisał dane i swoją krew odda ,,na cel" jak już będzie to możliwe. (:loveu: !!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...