Jump to content
Dogomania

GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Jolka

Recommended Posts

nie zalamuj mnie ANIA jeszcze bardziej bo i tak rycze i rycze foty to drobiazg-moja mlodziutka szrpejla ktora miala zaczac pokazywac sie na wystawach jest cala w guzach...weci rozkladaja rece...nic to bedziemy jezdzic do nastepnych oby ci najlepsi wrocili z urlopow...dlaczego to zycie jest takie okrutne

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wykąpałam bestyjkę w środę o świcie a sesyjka była robiona w niedzielę po południu, więc bestyjka cokolwiek na zdjęciach jest nieświeża... (w międzyczasie padało etc.)
jak będę miała chwilkę to zrobię ją 'na świeżo';)

Link to comment
Share on other sites

dziekuje WSZYSTKIM, ktorzy przejeli sie zdrowiem mojej szarpejki:lol:
Sytuacja dosc absurdalna,jak zobaczylam te guzy to pobieglam do wetow dostala zastrzyk ,bylam pewna ze to steryd ,nastepnego dnia guzy byly i dodatkowo luzna skora zrobila sie twarda i nieruchoma co mnie jeszcze bardziej przerazilo,dzisiaj juz przyjechal moj wet i co sie okazalo ze CZARNA nie dostala sterydu tylko bypanum i po tym nie moglo jej przejsc -zapomnialam zaznaczyc ze dzisiaj juz guzy prawie zniknely.WET zapytal sie co sie zmienilo w jej zyciu to powiedzialam ze karma ta sama od lutego spanko i srodki czystosci bez zmian,czyli stanelismy w martwym punkcie...i nagle uruchowila mi sie jeszcze jedna szara komorka-dzien wczesniej niz to wystapilo zamieszkala z nia matka czyli BULA .TO BYLA REAKCJA STRESSOWA...mnie po prostu rece opadly...wydawalo mi sie ze znam szarpki:cool3:
wiem ze to nie na temat...

Link to comment
Share on other sites

tak WASZKO niektore sa takie i linie tu nic nie pomoga moze za 20 lat-moj KING zaczal 6 rok zycia i poza szczepionkami nie wie co to wet a u innych same problemy...rasa trudna w co nie wierzylam lub nie chcialam wierzyc...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']dziekuje WSZYSTKIM, ktorzy przejeli sie zdrowiem mojej szarpejki:lol:
Sytuacja dosc absurdalna,jak zobaczylam te guzy to pobieglam do wetow dostala zastrzyk ,bylam pewna ze to steryd ,nastepnego dnia guzy byly i dodatkowo luzna skora zrobila sie twarda i nieruchoma co mnie jeszcze bardziej przerazilo,dzisiaj juz przyjechal moj wet i co sie okazalo ze CZARNA nie dostala sterydu tylko bypanum i po tym nie moglo jej przejsc -zapomnialam zaznaczyc ze dzisiaj juz guzy prawie zniknely.WET zapytal sie co sie zmienilo w jej zyciu to powiedzialam ze karma ta sama od lutego spanko i srodki czystosci bez zmian,czyli stanelismy w martwym punkcie...i nagle uruchowila mi sie jeszcze jedna szara komorka-dzien wczesniej niz to wystapilo zamieszkala z nia matka czyli BULA .TO BYLA REAKCJA STRESSOWA...mnie po prostu rece opadly...wydawalo mi sie ze znam szarpki:cool3:
wiem ze to nie na temat...[/quote]

[FONT=Comic Sans MS]Cieszę sie [B]Agama[/B], ze juz wiadomo o co chodziło i w zwiazku z tym już po wszystkim (po nerwach...)[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]A co Bolusiów - proszę o wiecej fotek :)... podobno masz jeszcze sunieczkę? widzę, że chłopaki rosną i są zdrowe ;) [/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...