Jump to content
Dogomania

Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']


Ulka18

Recommended Posts

  • Replies 768
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy możemy prosić ciocię Ulkę o zmianę tytułu w wątku, że potrzebujemy transportu do Szczecina...wiem, że po doświadczeniach Fionkowych można być sceptycznie nastwionym do dowożenia gdziekolwiek psiaków ale dla Argosa chyba rzeczywiście to jest szansa

Link to comment
Share on other sites

Takiego dostalam maila od Pana Wojciecha :
"dowiedzialem sie,ze p. Muss i jej organizacja jest nadal zaintersowana tym bialym
bokserem.Z tego co slysze to sprawa jest dosc pilna wiec prosze o info w tej kwestii
i byc moze gdzie na poczatku przyszlego tygodnia daloby sie sprawe sfinalizowac."


Niestety nie mam wiesci ze schroniska nt. szczepienia. Prosilam Kasie, zeby sie dowiedziala,
ale nie wiem jeszcze nic.

Komp mi teraz dziala, wiec napisze do Kierownika z prosba o sprawdzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Takiego dostalam maila od Pana Wojciecha :
"dowiedzialem sie,ze p. Muss i jej organizacja jest nadal zaintersowana tym bialym
bokserem.Z tego co slysze to sprawa jest dosc pilna wiec prosze o info w tej kwestii
i byc moze gdzie na poczatku przyszlego tygodnia daloby sie sprawe sfinalizowac."


Niestety nie mam wiesci ze schroniska nt. szczepienia. Prosilam Kasie, zeby sie dowiedziala,
ale nie wiem jeszcze nic.

Komp mi teraz dziala, wiec napisze do Kierownika z prosba o sprawdzenie.[/QUOTE]


Ulka to ta sama organizacja, o ktorej z Wami rozmawialam, widocznie po mojej wczorajszej rozmowie z Anke, skontaktowali sie tez z p. Wojciechem.
Ale oni do Was nie moga dojechac, tylko Szczecin jest mozliwy. Jutro jeszcze do niej zadzwonie.

Link to comment
Share on other sites

Ariadna napisała w wątku transportowym:
Dziewczyny czytalam ,ze potrzebny jest transport dla szczeniaczka ze Szczecina do Krakowa.Dajcie znac jakby co, siosty przyszly maz mieszka w Krakowie,ona sama jest ze Szczecina.Nie ma co prawda autka ,ale pociagami tez przewiez psiaka mozna.Podrozuje dwa,trzy razy w miesiacu.

Moze by dało rdę psiaka do Krakowa dotransportować, a ona by go do Szczecina zawieźć???? jak myślicie????

Link to comment
Share on other sites

Argos, u mnie w domu leżą bez sensu dla Ciebie różne smakołyki, nie wiedziałam, czy jest sens żebym wysyłała bo może już cię nie będzie w schronisku, jak dojdzie paczka (oby!!!!!), ale najwyżej zjedzą inne psiaki
mam nadzieję, że bardzo nie marzłeś w ostatnie noce...:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...