Jump to content
Dogomania

Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']


Ulka18

Recommended Posts

  • Replies 768
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maluchy już dawno adoptowane. Argos i Atena czekaja. Mam informacje od pana kierownika, ze "o[FONT=Arial]dzewu prawie żadnego.[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Owszem było paru ludzi, przywieżli trochę szmat kocyków i trochę jedzenia. Dzisiaj była tylko jedna osoba i to z Rzeszowa, przywiozła koce i dała 300 zł. datek. Bardzo się przyda, bo znowu muszę kupić opał. Jak to zimno będzie długo trwać to chyba zbankrutuje.A pieski na dworze na razie wszystko w porządku.Pozdrawiam i aby do wiosny." [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Chodzi o odzew na nasze apele w lokalnym radio i prasie....[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

W schronisku nie ma wody, rury zamarzly. Żaden samochod nie odpalil. Kierownik dal mi znac rano, zaraz dalismy apele do radia o pomoc, poszedl apel o 9.20 w pasmie ogloszeniowym.

Wczoraj byly dwie adopcje. Dwa psiaki maja cieplo.

Kierownik powinien mi w ciagu dnia dac znac jak sie czuja zwierzaki po ciezkiej nocy.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]Zu, nie martw sie kochana. To jest wiadomosc od Pana Kierownika sprzed 5 minut :[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]"Dzisiaj dzwonek do bramy był co chwilkę. Proszę serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspomagają schronisko w tej ciężkiej chwili. Ludzie przynosili wodę, szmaty i karme. Było tego naprawdę sporo.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Poza za tym tak żartem jeden z Panów jak zobaczył Wojtka to powiedział, żeby go schowac, bo jak ludzie zobaczą jak wyglądają psy w schronisku, to nic nie dadzą.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=3]Psy takie grube, a my wołamy o pomoc. Do tej pory nie usunięto awarii z wodą, pękła rura na mieście[/SIZE]."[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

[FONT=Arial]Tu wklejam zdjecie Wojtka, ktory jedzenie kocha nad wszystko [/FONT]
[FONT=Arial][img]http://img222.imageshack.us/img222/6017/p12103147jv.jpg[/img][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

no to super że się ludziska zmobilizowali!!!!;) jak awaria jest gdzieś na mieście to jest szansa, że ją szybko usuną bo więcej zainteresowanych..
a Wojtuś to rzeczywiście Pimpuś Sadełko...taki wałeczek...
oby więcej takich wałków schroniskowych!!!
dzięki Ulka-Aga za informacje, mogę iść spać spokojnie..
A jutro ma być cieplej!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...