Jump to content
Dogomania

Rybnik 2.10.2005


aniaDark

Recommended Posts

Tak jak juz ktoś wcześniej pisała zarząd Zk o/Rybnik jeszcze nie podjął decyzji co do BISów szczeniąt i weteranów. Decyzja ma zapaść najwcześniej w piątek. Po minach widziałam, że nie ja jedna o to się pytam, więc impreza tego typu zależy głównie od samych zainteresowanych - jak im będą włazić drzwiami i oknami, dobijać się o to, to może zrobią BIS Puppy i BIS Weteran. No i jest jeszcze kwestia zasponsorowania nagród dla tychże BISów (pucharki itp.).

A tak wogóle to przepraszam, że teraz piszę, ale wczoraj po przebiciu się w obie strony byłam padnięta... Rozokopali nam Rybnik, oj rozkopali :roll:

[quote name='anovi']A nie wiecie jak to jest w Rybniku - jak zgłosimy w terminie, a zapłacimy kilka dni później (np. tydzień) to będziemy musieli płacić taką kwotę jak w dniu wystawy???[/quote]

Dokładnie tak. Kwota musi być zaksięgowana na koncie oddziału najdalej w dniu, w którym upływa termin zgłoszeń. Po tym terminie płaci się tak jak na wystawie (każdej z resztą).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aniaDark']
[quote name='anovi']A nie wiecie jak to jest w Rybniku - jak zgłosimy w terminie, a zapłacimy kilka dni później (np. tydzień) to będziemy musieli płacić taką kwotę jak w dniu wystawy???[/quote]

Dokładnie tak. Kwota musi być zaksięgowana na koncie oddziału najdalej w dniu, w którym upływa termin zgłoszeń. Po tym terminie płaci się tak jak na wystawie (każdej z resztą).[/quote]

wcale nie kazdej, jezeli w informacjach o wystawie nie ma wyraznie napisane ze oplata po dniu tym a tym wynosi tyle i tyle mozna spokojnie placic przed wystawa ta nizsza kwote
Poznan zyczy sobie oplat do dnia przyjmowania zgloszen a po tym dniu juz jest wyzsza oplata ale wiekszosc wystaw ma wieksza stawke tylko w przypadku wplaty NA wystawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"aniaDark"'] Decyzja ma zapaść najwcześniej w piątek. Po minach widziałam, że nie ja jedna o to się pytam, więc impreza tego typu zależy głównie od samych zainteresowanych - jak im będą włazić drzwiami i oknami, dobijać się o to, to może zrobią BIS Puppy i BIS Weteran. No i jest jeszcze kwestia zasponsorowania nagród dla tychże BISów (pucharki itp.).

Ale biedny ten Z K Rybnik ! Nie stać ich na lOO.- zł. Może zrobimy
zrzutkę ?No bo klasę weteranów mają czyli medale są. Chodzi tylko
o te trzy pucharki ! Naprawdę wsyd. S a biedniejsze Związki i
organizują ! :lmaa: Może Lepiej w ogóle zlikwidować klasę weteranów
w biednym Związku rybnickim : :question:

:D dobrego nigdy za wiele

:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alutka'][quote name='aniaDark'] Decyzja ma zapaść najwcześniej w piątek. Po minach widziałam, że nie ja jedna o to się pytam, więc impreza tego typu zależy głównie od samych zainteresowanych - jak im będą włazić drzwiami i oknami, dobijać się o to, to może zrobią BIS Puppy i BIS Weteran. No i jest jeszcze kwestia zasponsorowania nagród dla tychże BISów (pucharki itp.).[/quote]

Ale biedny ten Z K Rybnik ! Nie stać ich na lOO.- zł. Może zrobimy
zrzutkę ?No bo klasę weteranów mają czyli medale są. Chodzi tylko
o te trzy pucharki ! Naprawdę wsyd. S a biedniejsze Związki i
organizują ! :lmaa: Może Lepiej w ogóle zlikwidować klasę weteranów
w biednym Związku rybnickim : :question:

:D dobrego nigdy za wiele

:[/quote]

Alutka, nie obrażaj, dobrze? :evilbat: 0X :evilbat:
I nie trzy a sześć jak dobrze liczę:
BIS Puppy_____________BIS Weteran
I-vice BIS Puppy________I-vice BIS Weteran
II-vice BIS Puppy_______II-vice BIS Wteran

A teraz spróbuj przewidzieć, czy będzie tyle chętnych na te imprezy, co?

Link to comment
Share on other sites

aniaDark.. Ja mam dwa szczeniaki, dwiw rozne rasy, i ja i one sa bardzo chetne na tę impreze :) Ale szczerze, jesli nie bedzie potwierdzenia na 100 % ze BIS bedzie to nie bardzo chce mi sie jechac.. :roll: Na a te pucharki jakies bardzo okazałe tez byc nie musza :). W kazdym razie dzieki za trzymanie reki na pulsie, czekam jaka decyzja zapadnie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniaDark']
[quote name='anovi']A nie wiecie jak to jest w Rybniku - jak zgłosimy w terminie, a zapłacimy kilka dni później (np. tydzień) to będziemy musieli płacić taką kwotę jak w dniu wystawy???[/quote]

Dokładnie tak. Kwota musi być zaksięgowana na koncie oddziału najdalej w dniu, w którym upływa termin zgłoszeń. Po tym terminie płaci się tak jak na wystawie (każdej z resztą).[/quote]
Dzięki [b]aniaDark[/b] tak właśnie myślałam... Oj, a my już takie spłukane po tych wszystkich opłatach wrześniowch wystaw...
A nie wiesz, czy chociaż termin może będzie przedłużony???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi']
Dzięki [b]aniaDark[/b] tak właśnie myślałam... Oj, a my już takie spłukane po tych wszystkich opłatach wrześniowch wystaw...
A nie wiesz, czy chociaż termin może będzie przedłużony???[/quote]

Nie wiem, czy zostanie przedłużony - chyba wczoraj mieli zebranie, ale ja jeszcze nic nie wiem - cierpliwości :)

Link to comment
Share on other sites

Na III. grupę przewidziany jest p.Jakubowski ,a jak wiem sędziuje w tym samym czasie w Legionowie (Nowy Dwór Mazowiecki) jest to informacja potwierdzona i sprzwdzona .Jeśli oddział nie chce mieć kłopotów ,to proszę skontaktować się z zaproszonym sędziom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniaDark'][quote name='Alutka'][quote name='aniaDark'] Decyzja ma zapaść najwcześniej w piątek. Po minach widziałam, że nie ja jedna o to się pytam, więc impreza tego typu zależy głównie od samych zainteresowanych - jak im będą włazić drzwiami i oknami, dobijać się o to, to może zrobią BIS Puppy i BIS Weteran. No i jest jeszcze kwestia zasponsorowania nagród dla tychże BISów (pucharki itp.).[/quote]

Ale biedny ten Z K Rybnik ! Nie stać ich na lOO.- zł. Może zrobimy
zrzutkę ?No bo klasę weteranów mają czyli medale są. Chodzi tylko
o te trzy pucharki ! Naprawdę wsyd. S a biedniejsze Związki i
organizują ! :lmaa: Może Lepiej w ogóle zlikwidować klasę weteranów
w biednym Związku rybnickim : :question:

:D dobrego nigdy za wiele

:[/quote]



Alutka, nie obrażaj, dobrze? :evilbat: 0X :evilbat:
I nie trzy a sześć jak dobrze liczę:
BIS Puppy_____________BIS Weteran
I-vice BIS Puppy________I-vice BIS Weteran
II-vice BIS Puppy_______II-vice BIS Wteran

A teraz spróbuj przewidzieć, czy będzie tyle chętnych na te imprezy, co?[/quote]



[b]Hola, hola! A BIS JUNIOR to co? Mlodziez ma byc pominieta? :evil: Nigdy Rybnik nie organizowal BIS-ow, wiec moze zmieni podejscie do wystawcow? Pieniazki latwo sie bierze, ale w zamian za to wystawcy nic nie maja...
Kasa na te kilka pucharow ZAWSZE sie znajdzie, nie przesadzajmy, ze sa one kosmicznie drogie. W razie czego niech komitet organizacyjny wypije 2 flaszki mniej (na bankieciku)... :evilbat: :evilbat: :evilbat: :fadein: [/b]

Link to comment
Share on other sites

z tymi BISami w Rybniku to naprawdę wygląda dziwnie, ale dziwniejsze są przewały z reklamami w katalogu! :-?
Dałam reklamę do katalogu kilka lat temu, zapłacona była z góry, prosty tekst, bez zdjęcia............ to mi to wydrukowali pustą trzcionką, zupełnie nieczytelne, iiiiiiiii domalowali jakieś koszmarnie poprzerabiane kundelki i to bez mojej zgody i akceptacji............
Zapytałam w sekretariacie co sądzą o tym to mi powiedzieli ,ze winna jest drukarnia........ miało być w roku następnym poprawnie wydrukowane, ale do dziś czekam i nic........ 3 lata mnie zbywają, a że się oryginał zgubił, a że się zarząd zmienił........ itp.
Forsy nie oddali również.......... więc na pucharki mają na BISy nie?? :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NNikka']Ciekawe co oni z tym zrobią...[/quote]

pewnie nic już teraz nie zrobia ozdobne będzie oceniał P.Król wydaje mi się, że nie będzie ich tak dużo żeby trzeba było koniecznie drugiego sędziego do oceny.
A ja dzisiaj dzwoniłem i nadal przyjmują zgłoszenia i podobno faxem nie ma problemu jak ktoś jeszcze w poniedziałek czy we wtorek zgłosi będzie przyjęty.
Też zgłosiłem bo zależy mi na tej wystawie, jak dostaniemy cwc to zakończymy dorosły championat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...