Jump to content
Dogomania

STWARDNIAŁA SKÓRA NA ŁOKCIACH


an3czka

Recommended Posts

aha. u Ciebie jest to bardziej zaawansowane. u mojego wlasciwie nie widac. czasami jak sie przygladne pod odpowiednim katem, to widze gdzieniegdzie przezedzona siersc i zarozowiona skore i tyle. no i w dotyku jest twardsza. pozostaja mi tylko mazidla i cudowny BARF :)

Link to comment
Share on other sites

Ja smarowalam modzele wazelina,mascia z propolisem, mascia z witamina A ktore nie dawaly wlasciwie efektow poza tym, ze skora na lokciach nie byla sucha. Pomogla dopiero masc tranowa ktora kosztuje grosze i witamina A+E w kroplach z tym,ze kupowalam w osobnych fiolkach i mieszalam w domu.

Pozdrawiam :wink:

Link to comment
Share on other sites

dzieki temu tematowi wreszcie wiem jak sie nazywa to cos co Aza ma na lokciach - teraz tylko kwestia wybrania odpowiedniego srodka na to ustrojstwo - tyle tutaj rzeczy polecaliscie, ze nie wiem na co sie zdecydowac ;) Naszczescie u nas to poczatki, modzele sa malutkie, ale sa...Nie mam pojecia skad sie wziely, Aza glownie spi na dywanie/poslaniu, jak jest upal na kafelkach - ale wiecej na miekkim niz twardym :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Niczym już smarować nie będę,jak się ich nie rusza,to sobie są i się nie odzywają.Ewentualnie jakoś "od środka",dostaje wit a+e,omega 3 i wit.b complex.
A faktycznie ta małpa się tylko na deskach kładzie,więc im bardziej miękkie,tym bardziej podatne na jakieś skaleczenia itp.

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem przekonana, że twarde podłoże do leżenia sprzyja powstawaniu modzeli. Nasza poprzednia sznaucerka miała je na łokciach (nawet nie wiedziałam że tak się to nazywa) chociaż w całym domu były wykładziny. Nasza obecna - Gerda, nie ma śladu modzeli, chociaż w mieszkaniu właściwie od czasu jej pojawienia się (6lat) są tylko podłogi i posadzki. Może to rzeczywiście przypadłość związana z żywieniem lub alergią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...