Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='dogomanka_']Ja.!;|A co.?Ty tez nie dostałas jeszcze.?:angryy:[/quote]

właśnie nie, inni co niedawno zamawiali już dostali a może dla małych psów im się próbki skończyły czy coś, bo jak mniema to Wy też dla małych zamawialiście?
jak minie miesiąc od tego jak wypełniłam formularz to do niech meila napiszę :diabloti:

EDIT:

doszła dzisiaj do mnie przesyłka z Eukanuby :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta697']Moja koleżanka wysyłała miesiąc temu. Niedawno napisała do Eukanuby że jeszcze tego nie dostałą. Oni poprosili ją o dane i sprawdzili---> że wysłali. Także już napewno nie dostanie :([/quote]
może zaginęło na poczcie, albo listonosz zakosił sobie :mad: lub poczta jest opóźniona, ale zależy jeszcze kiedy wysłali

Link to comment
Share on other sites

Dawno temu dostalam paczuszke od pedigree "wyprawka dla szczeniaka" nie jestem zwolenniczka tej karmy, ale dostalam wtedy zabawke, 0,5kg suchej karmy i 4 saszetki. Nie wysylalam zadnych meili do pedigree i dzis ku mojemu zaskoczeniu;) dostalam 2x0,5 kg karmy i 4 saszetki po 100gr
pozatym dostalam jedynie 2 probki po 100 gr od Specific reszta mi nie wyslala:/

Link to comment
Share on other sites

ja ogolnie jestem zadowolona :razz:

Co do [I]Eukanuby czekam nie cale 2 tygonie paczuszka 4x100g i teraz znowu dostalam

z royal bardzo duzo dostalam 5 :crazyeye: paczuszek po chyba 60(?) 70(?) teraz nie pamietam i 9 :crazyeye: paczuszek dla kota tez niepamietam wagi ale chyba 70 zdziwilo mnie bo napisalam ze mam jednego psa i kota z roala bardzo dlugo czekalam az przyjdzie mi mail z potwierdzeniem wyslania od daty dostania maila 2 dni :multi:
[/I]

Link to comment
Share on other sites

ja dostalam od Royala taka odpowiedz
[FONT=sans-serif][SIZE=2]Szanowna Pani,[/SIZE][/FONT]
[FONT=sans-serif][SIZE=2] Przesyłam próbki karmy wraz z programem żywienia psów ras dużych.
gdy poprosilam o szczegoly oraz o probki nie uzyskalam juz zadnej odpowiedzi....:mad:
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagaa']ja dostalam od Royala taka odpowiedz
[FONT=sans-serif][SIZE=2]Szanowna Pani,[/SIZE][/FONT]
[FONT=sans-serif][SIZE=2] Przesyłam próbki karmy wraz z programem żywienia psów ras dużych.
gdy poprosilam o szczegoly oraz o probki nie uzyskalam juz zadnej odpowiedzi....:mad:
[/SIZE][/FONT][/quote]

To znaczy że niedługo Ci prześlą :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...