Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Szczerze mówiąc sądzę, że próbki firma produkuje po to, żeby właściciele psów mogli sprawdzić, czy ich produkt smakuje psu i żeby zachęcić do kupna.
Jeśli napiszesz do takiej firmy, ze chcesz karmę dla schroniska, to raczej nie wyślą, jeśli natomiast napiszesz, że chcesz dla swojego psa, to pewnie przyślą.
Tyle, że jak dla mnie jest to trochę naciągactwo i do tego dające małe korzyści. Nawet jeśli 10 firm przyśle ci próbki po 100g to zaniesiesz do schroniska kilogram karmy. Dla schroniska które ma 100 psów jest to znikoma ilość. Producent karmy bombardowany tysiącami mailów tego typu po pewnym czasie zrezygnuje z wysyłania próbek i osoby, które są naprawde zainteresowane wypróbowaniem danej karmy, nie będą mogli jej otrzymać.
Z drugiej strony gdyby każdy dał schronisku kilogram karmy... Tak, ale czy nie lepiej byłoby odłożyć z kieszonkowego i kupic ten kilogram? Ja sama nie mam za dużo kasy, studiuję i dostaję kase od rodziców, którzy wcale nie zarabiają dużej kasy. Po prostu staram się zaoszczędzić w pieniądze w ciągu miesiąca i przeznaczam je na jakiś cel.
I zamiast prosić firmy o wysyłanie próbek i zanosić je do schroniska lepiej byłoby grupowo zaproponować jakiejś firmie produkującej karmy jakąś akcję, przy której oni wesprą schronisko, może w zamian za jakiś typ reklamy, który może zaoferować schronisko: np. dawanie każdej osobie adoptującej ulotki z informacjami o danej karmie i polecanie jej, a także trąbienie na prawo i lewo, jaki to producent tej karmy jest wspaniały, bo wspiera schronisko. :p Kiedy te tysiące osób tak do nich napiszą, może się na to zgodzą ;)
A w szkole przede wszystkim polecam delikatnie uświadamiać kolegom i koleżankom, że takie przyniesienie nawet kg karmy jest świetną sprawą. U mnie niektórzy idioci bali się wspierać takie akcje,bo myśleli, że w ten sposób się poniżają <nie skomentuję>. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam jeśli byłam zbyt agresywna :)
Wiem, że niektórzy już pisali prośby o próbki i potem zanosili je do schroniska, ale tak jak mówię, ja tego nie popieram.
Bardzo chętnie przyłączyłabym się za to do namawiania jakiejś firmy na stałą pomoc dla schroniska w zamian za reklamę. Czy ktoś jeszcze byłby na to chętny? Myślę, że warto spróbować.
Super, że staracie się pomóc nawet jeśli nie ma u Was schroniska :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...