Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='INA']
[B]zadziorny[/B] - na basenie tak się załatwiłeś? Wiedz że ja też w czwarteczek chodzę -- od 19.00 do 20.00-- wczoraj się przesiliłam się z troszka i padłam bo basenie jak nieżywa;)
[/quote]
Ależ skąd :shake:. Choróbsko złapałem w poniedziałek :mad:, a basen to było antidotum :cool3: :lol:. Kiedyś dostałem kataru w przeddzień jednodniowej wyprawy na narty :roll:. Postanowiłem mimo wszystko pojechać :cool1:. Szalałem cały dzień na stoku, zgrzałem się jak w saunie i.... katar przeszedł jak ręką odjął :cool3: :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='niedzwiedzica']Nitencja-tatuażu nigdy nie widac od razu, dopiero po kilku tygodniach, gdy pies podrośnie.[/quote]
[B]Niedzwiedzica[/B] tutaj masz fotkę Diuny zrobioną 6 dni po tatuowaniu :loveu::

[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7879/p53009zmtn0.jpg[/IMG]

a tutaj samo ucho z widocznym nawet na fotce numerem "14T" :cool3: :p:

[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3417/p53009zm2ou3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Niedzwiedzica z doswiadczenia wiem ze dobrze zrobiony tatuaz jest widoczny juz na drugi dzien. W koncu to nie pierwszy tatuaz w moim zyciu :evil_lol:

Siedlisko zarazkow jest wszedzie. teoretycznie moje psy nie powinny wychodzic na dwor ...albo nie spotykac sie ze szczeniakami ;-)[/quote]

Nitencja-widocznie moje psy nigdy nie miały dobrze zrobionego tatuażu :evil_lol:
A z tym siedliskiem zarazków-to mimo wszystko uważam,że w lecznicy, gdzie ludzie przyprowadzają chore psy jest znacznie większe prawdopodobieństwo złapania wirusa niż w domu, od zdrowych zaszczepionych psów. A chyba mało lecznic ma podwójne oddziały-osobno dla zdrowych , osobno dla chorych psów :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Niedziwedzica - u nas wet ma wlasnie : dla psow zdrowych i chorych :)
W ogole tatuowanie w pachwinie jak dla mnie jest niezyciowe :roll: wole poswiecic ucho a najlepiej jednak chip. Nie wyobrazam sobie ze przewracam moje psy na wystawie bo sedzia chce zobaczyc tatuaz. A w Niemczech, na przyklad, nie sedziuje sie psow uprzednio nie sprawdzonych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA'] a i tak w pracy postrzegana jestem za dziwną, mało towarzyską osobę- siedzącą ciągle przed ekranem kompa:evil_lol: :p :cool3: super pracowitą :eviltong: [/QUOTE]
Może jakąś premię Ci wykroją na koniec miesiąca :cool3: Za którą będziesz stawiać dogomaniakom w Poznaniu, bo to przecież nasza zasługa, że tyle pracujesz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Niedziwedzica - u nas wet ma wlasnie : dla psow zdrowych i chorych :)
W ogole tatuowanie w pachwinie jak dla mnie jest niezyciowe :roll: wole poswiecic ucho a najlepiej jednak chip. Nie wyobrazam sobie ze przewracam moje psy na wystawie bo sedzia chce zobaczyc tatuaz. A w Niemczech, na przyklad, nie sedziuje sie psow uprzednio nie sprawdzonych.[/quote]
[COLOR=blue]Ooo to może się zdarzyć, że bedę Bodrysia na wystawie przewracała, żeby sędziemu pokazać :crazyeye: :crazyeye: już sobie to wyobrażam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR]

[quote name='coztego']Może jakąś premię Ci wykroją na koniec miesiąca :cool3: Za którą będziesz stawiać dogomaniakom w Poznaniu, bo to przecież nasza zasługa, że tyle pracujesz :evil_lol:[/quote]
[COLOR=blue]Baaardzo dobry pomysł :multi: :multi: popieram w całej rozciągłości :knajpa: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura']Niestety, to nie jest takie głupie.
Kompletnie nie rozumiem, dlaczego ZK nie może wprowadzić chipowania.[/quote]
Bo to jest związane z kosztami ,każdy oddział musiałby zakupić czytnik.Jeszcze by trzeba ustalić jakimi czipami , bo są conajmniej 3 rodzaje np: dla psów wyjeżdżające do Anglii,czy Australii - musi to być czip - Indexel . Do każdego rodzaju czipa ,trzeba inny czytnik , a zakup jednego czytnika to już spory wydatek dla oddziałów .A poza tym i tak mamy teraz 2 lata na przestawienie się do czipowania ,bo takie są wymogi Unii ,wieć wcześniej ,czy później będą czipy.:lol:
Tylko ZG musi to uchwalić ,jakie , kiedy itd........
Więc tylko zostało nam czekać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]bogula[/B], [B]Aga[/B], [B]INA[/B] - :kiss_2:

Heyka :)

Ale dziś wichura! O mało mi psa nie porwał wir! Dobrze, że chociaż cieplutko jest i dzień był słoneczny :)

Słuchajcie, jeszcze ostatni raz wrócę do mojego badania i znaczenia profilaktyki w tej dziedzinie. Mój wujek dzisiaj poszedł do szpitala, zrobili mu też kolonoskopię i okazało się, że ma guz wielkości 6 cm. Od roku miał pewne objawy świadczące o nieprawidłowościach, ale dopiero teraz, za namową rodziny, zdecydował się coś z tym zrobić. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że uda się, tak jak u mnie, pozbyć zmiany przy okazji badania, ale, niestety, wujek został w szpitalu i czeka go operacja... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam !!![/B]

[B]Zadziorny[/B] Diuna to prześliczny słodziak identyczna
jest Agapa :loveu: patrzaj jak to się wrodziło w matkę :evil_lol:

Dziś było małe zwarcie, Gapci się trochę dostało od Dory :mad:
krwi nie było ale Gapcia łapkę oszczędza. Oczywiście całym tym
zamieszaniem jest winny Lakers. Całe szczęście, że Piotr był
w domu i sprowadził zarazka do parteru.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja'] Nie wyobrazam sobie ze przewracam moje psy na wystawie bo sedzia chce zobaczyc tatuaz. A w Niemczech, na przyklad, nie sedziuje sie psow uprzednio nie sprawdzonych.[/quote]

[B]Nitencja[/B] a co się dzieje jeśli tatuaż jest zupełnie nieczytelny?? Czeska ma tak zrobiony, że pomimo tego iż wiem co powinno być wytatuowane w żaden sposób nie można tego odczytać, no chyba że on jest zrobiony chińskimi żuczkami :p

Link to comment
Share on other sites

Swallow .i tuwlasnie zaczyna sie cyrk :) Mozez na wystawy Polskie jezdzic z kopia lub oryginalem potwierdzenia wykonania tatuazu .... ale kto u nas takie rzeczy sprawdza.... Natomiast jesli myslisz o wyjazdach za granice bezwglednie zrob chip , wklej numer na rodowod i takowy przeslij do ZKwP i a zgloszeniach podawaj chip a nie tatuaz.

Link to comment
Share on other sites

A ja sie chwale za Alexa !!!! :) Chlopak zostal [B][SIZE=5]TATUSIEM !!![SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=2][FONT=Arial]Mama to [B]DŻEDA BUSZÓWKA[/B] . Dzielna dziewczyna urodziła 6 welsiątek : 3 pieski i 3 dziewczynki !!!![/FONT][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=5][SIZE=2]! [/SIZE][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Brawo Alex i Dżeda

[IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3018/bravo4sl.gif[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3018/bravo4sl.gif[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3018/bravo4sl.gif[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3018/bravo4sl.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_hryckiewicz'][B]Nitecja [/B]coś mnie znowu zaczyna ściskać w jelitach :evil_lol:[/quote]
No to Elu duzo papieru toaletowego na Poznan wez :) a ode mnie mozesz liczyc na kopa w doopke ..... o ile dolece z ringu szkotow :)
Ale w koncu te emocje sa najlepsze !

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=Blue]BRAVO ALEX :klacz::klacz::klacz::klacz: [SIZE=3]Bravo Dżeda :klacz::klacz:
[SIZE=2]Nitencja[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Blue][SIZE=3][SIZE=2] czemu się nie chwaliłaś, że znowu wnuki będziesz mieć :???::lmaa:[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Blue][SIZE=3]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Czesc Wszystkim.[/B]
[quote]Napisala [B]Nitencja[/B]:A ja sie chwale za Alexa !!!! :smile: Chlopak zostal [B][SIZE=5]TATUSIEM !!![/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=2][FONT=Arial]Mama to [B]DŻEDA BUSZÓWKA[/B] . Dzielna dziewczyna urodziła 6 welsiątek : 3 pieski i 3 dziewczynki !!!![/FONT][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=5][SIZE=2]! [/SIZE][/SIZE][/B][/quote]

To pieknie [B]3 parki. [SIZE=3]Brawo Alex.!!!!![/SIZE][/B]

[B]Nitencja[/B]- mam nadzieje,ze jednak nie beda sprawdzac tatuazu,bo u Debory jest prawie nie czytelny.

Ogladalam plan sedziowski i ucieszylam sie,ze wczesnie wystawiamy sie w tym Poznaniu.
Mialam nadzieje,ze jeszcze cos zobacze na innych ringach.
No i sie nabralam, przeciez Weteranka zamyka stawke.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...