Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

No to trzymam :happy1: za dzisiejsze wystepy w Krakowie:happy1:

Moja ekipa juz wyjechała po [B]zadziornego [/B]i niech szczęśliwie dojadą.....i wrócą :multi::multi:

A ja teraz zrobię sobie kawkę i będę czekał na wieści.

[B]Coztego [/B]z koleżankąjuż też sie szykują , i Nitencja zapewne też już w drodze.

POWODZENIA WSZYSTKIM :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ibolya[/B], no to weszterrier znalazł se kumpla do jedzenia........:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Fajne foty, oby więcej:evil_lol: :multi: :multi:

A Kuba z tym zarostem to bardziej na maniaka terrierów wygląda niż ON:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol::cool3: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej!
zostałam w domku:-( , ale chyba też nie będę tutaj sama: [B]bos[/B]---witaj; trzymam z Tobą za naszą dogomaniacką ekipę; [B]Ali[/B]---a gdzie derysia "charakteryzujesz" na TW?
Ja z Fisiem wyszłam z domu przed 6 i właśnie zasiedliśmy do śniadanka i kawki.Fafik wykąpany i wyhasany w lesie--zapowiadają się upały, więc potem już nie poszalelibyśmy...:evil_lol: .Pozdro!

Link to comment
Share on other sites

[B]Witajcie w ten pikny upalny dzien !!![/B]

Dzis z domu nie wychodze upal niesamowity, pozwolcie ze do was
dolacze i potrzymam z Wami kciuki za wzniki dogomaniakow:thumbs:
:happy1: :happy1:

[B]Ibolya [/B]pieknie wyglada mały braciszek Agapy i Amosa
Kliwia ma jednak ręke do welszy.
Zdjęcia super jeśli masz daj więcej :loveu:

[B]Ali[/B] [B]GDZIE JESTES[/B]:mad: :mad:

Tak pozatym kto nie musi to niech nie wychodzi jest tak gorąco
w tej chwili w cieniu jest + 29

Link to comment
Share on other sites

Jak mi doniesiono z Krakowa ekipy dogomaniaków sie spotkały i rozlokowały/[B]zadziorne bosówki..:evil_lol: , Flaire i Jura,Nitencja,bo,Czesław/[/B]
TW wychodzą na ring ok. 12.30
Nie zameldowano mi nic o [B]coztego[/B]..:shake:.....napewno zaspały z koleżanką po wczorajszych baletach..........:evil_lol: :evil_lol: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi:
Nareszcie wstałam po nocnym fotoreportaży wstawianiu :oops:
Idę z piecholami i potem już będę z Wami:loveu:
Trzymam za KRAKUSÓW, kawusia bedzie później :thumbs:
Miłej niedzieli Wszystkim, u nas już jest +29C w cieniu :evil_lol:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Oj grzeje, grzeje:lol:.
[B]Ibolya [/B]- pięknie został ufryzowany Aranek. Podziekuj od nas Kubie, że tak troskliwie opiekował się welszykiem. Tak jak wcześniej mówiłaś: [B]na Kubie można polegać.
[/B]Czekamy na wieści z grodu Kraka.
Ahoj!

Link to comment
Share on other sites

Coraz większe rzesze dogomaniaków sie w Krakowie spotykają.
Zakończyły sie już "występy" AT

.......wygrał [B]Elmo[/B] i wziął .....Rasę:multi: :multi: :multi:
za nim był [B]NANDO Ramir...... [/B]res. CACIB

Brawo [B]Fuka i Ramir[/B] :multi: :multi: :multi: :multi:

Wyniki dzieki gorącej lini z Krakowa.....od[B] zadziornego.

[/B]I taki duet z[B] zadziornym[/B] jest tysz dobry bo przynajmniej wiemy na bieżąco co się dzieje a ja mogę to natychmiast podać :evil_lol: :evil_lol:
Z tym kolanem tak musiało .......chyba być :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Jeszcze nie wiem jak poszlo naszej [B]Flaire[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Blue]bos[/COLOR][/B][COLOR=Blue] - fajnie, że na biżąco możemy znać wyniki z grodu Kraka, prawie jakbyśmy tam byli :loveu:
Z tym Twoim kolanem chyba rzeczywiście, jak piszesz, tak musiało być, nie ma tego złego .... :evil_lol:
BRAWO Fuka :klacz:
BRAWO Elmo :sweetCyb: :huh:

A jak poszło naszej [B]Flaire [/B]:confused::confused::confused:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

U nas też upał, a na 16.00 jedziemy na agility... :roll:
Jeśli Deryś nie będzie chciał ćwiczyć, to się zaszyjemy gdzieś w cieniu i przeczekamy zajęcia...

Ciekawe jak tam welsze w Krakowie. A [B]Fuce[/B] i Elmiastemu gratulujemy serdecznie !!!

[B]Elu[/B], jestem, jestem, tylko ostatnio nie mam czasu pisać, bo szykuję Deryśka na Warszawę.
Kapitalne fotki szczyli zamieściłaś, Szczęściarz jest już duuuży, widać to w porównaniu z maluchami, pewnie jest prowodyrem w zabawach, co? Super się towarzystwo bawiło w tej misce z wodą, widać radość na pycholach :multi:
A Deryś jest baaardzo do Dory podobny, zobacz sobie na fotki z Mazur i porównaj z fotką, na której jest Dorka! Może on i Berniego też przypomina, nie wiem, bo nigdy Berniego nie widziałam, ale że Dora się go nie wyprze, to pewne !!! :lol:

[B]bogula[/B] - "charakteryzuję" Deryla w kuchni, bo stamtąd najłatwiej posprzątać kudły z podłogi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Jazon [/B]już zakończył swój pożalsię Boże wystep.:angryy: :angryy: ;) ;)
Nie chciał chodzić, pokładał się .był niecierpliwy, niechciał stać.......i dostał ocenę...... Bardzo dobrą......buuuuuuuuu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;)

Czekam na dalsze wyniki :lol: :evil_lol: A ukrop podobno tam niemiłosierny.

Link to comment
Share on other sites

[B]bos[/B], trudno, dzisiaj jest taki dzień, że się nikomu nic nie chce. Wcale się psiakom nie dziwię, że nie chcą się wystawiać na patelni. Nie martw się, następnym razem będzie lepiej :)

A my lecimy wietrzyć wyrwaną wczoraj kitę :)
Mam nadzieję, że się nie usmażymy. Zabieram Derylowi wodę na zwykły spacer...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Nasz Koffany, malutki Jazonek :eviltong: Kto to słyszał, żeby weszteriera w żarze i spiekocie zmuszać do czegokolwiek. Weszterier do czego innego jest stworzony i basta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wychodzi na to że się jemu nie chciało, nie chciał stac na stole do oceny...:angryy: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Pozostałe pokazują się super,
[U]W kl. Młodzieży [/U]...wygrała [B]ELZA [/B]z Turzycowych Kniej przed [B]MAREĄ [/B]z Psiego Chaosu :multi: :multi: :multi: :multi:

Teraz po ringu kroczy Roxy

Link to comment
Share on other sites

Wyniki
[B]Jazon [/B]....bardzo dobra I lok ....[U].Kl pośrednia[/U]
...[U]Kl Champ[/U][B].......INWADER[/B] /Alex/......oc.dosk. I lok. złoto, CWC, NPw R, CACIB....
Suki
[U]Kl.MŁ.[/U].....jak pisałem wyżej.....[B]ELZA[/B] z Turzycowych Kniej przed [B]MAREĄ[/B] z Psiego Chaosu....obie oc dosk. dodatkowo[B] ELZA[/B] została .....ZW.MŁ

[U]kl.pośr.
[/U][B]Roxy.[/B]....dosk. I lok. CWC

[U]KL.otwarta[/U].

[B]ENOLA [/B]z Turzycowych Kniej....dosk.I lok złoto, CWC,NSwR , CACIB.......i wygrała rasę....BOB


[IMG]http://i5.tinypic.com/15mz389.gif[/IMG]..........i dla [B]Jazonka[/B] niedobrego tysz......:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Wszystkie wyniki zasłyszane od [B]zadziornego. [/B]Jak wroci to uzupełni.......gdybym cosik pomylił.....;) :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][B]Bos[/B] wiem, że masz uszkodzone kolano, ale, to nie powód żebys własnego psiaka dołował hihihi. Jazon jest pieknym psem, jest [B]doskonały[/B].
Czy Ty tez zawsze i wszędzie jesteś doskonały? hihihi[/quote]

.......nie wiem czy dostałbym nawet dopuszczajacy.........:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

A fakt że z [B]Jazonka [/B]jestem dumny........:lol: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...