Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='coztego'][B]carragan[/B], a na terierowego grilla się nie wybierasz? :hmmmm:[/QUOTE]
Wlasciwie teraz skoro moje plany ulegly kompletnemu rozpadowi to chetnie wpadne.O ile zaproszenie wciaz aktualne :cool1:
BTW.Co do wchodzenia to przez te dwa lata sprawdzali potwierdzenia,niestety :roll: Teraz w sumie zreszta zaluje,ze nie zglosilam Malca tak zapobiegawczo,ale jak widac opatrznosc niechciala, aby Malec poddawal sie ocenie p.Pyrchaly :evil_lol:
BTW2.Co do zakupow to ja mialam sie dzisiaj wybrac do fryzjera i sciac wlosy o jakies 10cm,ale z powodu Chorwacji zrezygnowalam,bo stwierdzilam ze nie zdaze.Ale teraz to sobie mysle,ze lepiej nie czekac z obcinaniem do czasu powrotu z Chorwacji,bo to moze byc rownoznaczne z zapuszczaniem do kostek :evil_lol:

Zadziorny,jak to sie nie liczy z mlodziezy ? Oczywiscie,ze sie liczy pod warunkiem,ze te trzy oceny doskonale uzyskane byly po ukonczeniu 15m-ca zycia,niezaleznie od tego czy byl wystawiany w mlodziezy czy otwartej ;) Dlatego ja tez mialam status "reproduktora" u Malca po zaliczeniu m.in.dwoch wystaw w mlodziezy i tylko jednej w posredniej,bowiem byl w niej wystawiany po ukonczeniu 15m-cy :gent:
Choc wlasciwie to bylo nam to po nic,bo wciaz oficjalnie repem nie jest.Mimo ml.ch.pl,ch.pl i polowy intera :gent:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='coztego']
A co z naszymi planami sobotnimi, jeśli będzie lało :shake:[/QUOTE]

Mam nadzieje, ze lac nie bedzie :-) Licze nawet na to, ze pogoda bedzie znosna ... ale co tam pogoda, najwazniejsze aby dobry humor kazdemu dopisywal :cool3:

[B]carragan,[/B]

Milo bedzie Cie poznac :-)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie co do planow na sobotę : pogoda może być do d..y...... świnia i tak już uciekła więc jej nie będzie , kito przypalone , wino się skwasilo , z ciasta zrobił sie zakalec, piwa zabrakło , krupnioki przesolone i na dodatek bez krwi........ale obecność obowiązkowa z uśmiechniętymi buziami meldować się ok 17 tej na Bykowinie.
Zawsze my dogomaniacy możemy uruchomić....... kuchnię chińską :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']
[B]carragan,[/B]

Milo bedzie Cie poznac :-)[/QUOTE]

Mnie rowniez bedzie milo :-) Tym bardziej,ze w Katowicach jakos tak sie zlozylo,zesmy sie minely.
BTW.Swoja droga tez bym cos upiekla,aby nie przyjsc bez niczego,ale obawiam sie,ze wowczas jedyne co mozna by z tym zrobic,to zalepiac dziury w dachu...
BTW2.Wlasnie rozmawialam z moim szoferem,stwierdzil ze nie ma problemu,ale chce znac adres,a nie mapke dojazdu :gent:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']
A co z naszymi planami sobotnimi, jeśli będzie lało :shake:[/quote] Prognozy pogody na sobotę są dla naszego regionu dobre, a na niedzielę jeszcze lepsze (24[FONT=&quot]º[/FONT]C w cieniu) :cool3: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Prognozy pogody na sobotę są dla naszego regionu dobre, a na niedzielę jeszcze lepsze (24ºC w cieniu)[/QUOTE]
No i bardzo dobrze :multi:

:hmmmm: a nie jedzie przypadkiem ktoś na Bykowine przez Zabrze? :razz:
;)

Link to comment
Share on other sites

Życzę powodzenia na jutrzejszych wystawach wszystkim wystawiaczom i wystawianym :thumbs: :happy1: :kciuki: :bigok:. [B]Ali[/B] o 10:00 trzymamy wszyscy w Bytomiu :thumbs: za Deryla i liczymy na rewanż około godz. 13:00-14:00 (będą się prężyć Alex, Jazon i Roxy :p).

Link to comment
Share on other sites

No kochani ja też się melduję.:lol:..........a ona miała się zameldować również ........[IMG]http://i4.tinypic.com/105si9y.gif[/IMG]..............ale uciekła :evil_lol: :evil_lol:

Ja dla spokojności muszę się napić........mleka..........[IMG]http://i4.tinypic.com/105sj9d.gif[/IMG].........jednak chyba było to mleko od wściekłej
krowy..........[IMG]http://i4.tinypic.com/105sk2f.gif[/IMG]...........:diabloti: :evil_lol:


[B]Ali[/B] ,będziemy jutro całą paczką trzymać :kciuki: :kciuki: za Wasz debiut , my idziemy pod osąd na szarym końcu.
Pamiętaj żeby z rana walnąć sobie ze dwa piffka dla odwagi i wyluzowania, :razz::lol:

O ile dobrze kojarzę to i [B]Kliwia[/B] wojować będzie za granicą.:kciuki: :kciuki: . Pozdrawiam Was dziewczyny i piechole. POWODZENIA.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie o poranku :cool3:

[B]Ali,[/B]

Myslami bedziemy przy Tobie! Tak jak radzi [B]bos[/B], dla kurazu spozyj jakis rozluzniacz :razz: Dajcie z siebie wszystko! Bytom bedzie Wam kibicowac :multi:

[B]bos,[/B]

Ta ona tak wesolutko wyglada na gifie, iz lepiej aby uciekla ;) W innej postaci nie byloby jej juz tak do smiechu :evil_lol:

Wszystkim zalecam dzisiaj wiaderko kawy ;) Pogoda malo wyrazna, oczeta same sie zamykaja a w glowie lekko wiruje ;) I pomyslec, ze jestesmy przed imprezami (ja jeszcze mam dzisiaj 81 urodziny Babci) a nie po :lol:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'] I pomyslec, ze jestesmy przed imprezami (ja jeszcze mam dzisiaj 81 urodziny Babci) a nie po :lol: [/QUOTE]
To się nie mieści w głowie :lol: Śpiąca jstem okropnie, chyba czas na kawę... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']To się nie mieści w głowie :lol: Śpiąca jstem okropnie, chyba czas na kawę... :roll:[/quote]

Bosze tylko nie zaśnij przy tym cieście .....bo już będzie po ptokach......:razz:

Chociaż na podwórku szaro , to wkleję coś na żółto............słonecznie ;)


[IMG]http://i4.tinypic.com/105vfvo.jpg[/IMG]


Chyba będzie sporo biopaliwa, skoro rzepak tak pikniście i kwieciście obrodził :eviltong: :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]bos[/B], dzięki za rzepak :) Uwielbiam rzepakowe pola, jeśli o mnie chodzi, to wszystkie pola powinno się obsiac rzepakiem :loveu:

Nie śpię, ciasto rośnie, a ja myślę intensywnie nad tym, jak je zapakować, żeby przeżyło w autobusie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A my za chwilke zaczynamy swietowac urodziny naszej Seniorki :-) Z kuchni pachnie kaczka w jablkach i sola pod beszamelem :sabber: Potem czas na tort czekoladowo-koniakowy z wisniami :eating:
I nie myslcie, ze ja albo moja mama pieczemy takie cuda ;) Zaufana cukierna to polowa sukcesu :evil_lol: Dlatego tym bardziej podziwiam [B]coztego [/B] :cool3:

BTW [B]Nitencjo[/B] do Ciebie to ja juz po tym wszystkim bede sie toczyc :lol:

W.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...