Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

mroz u nas i snieg, pieknie bialo jest...jutro caly dzien na wystawie spedze przy ringu beagli, ale welsze zamierzam tez odwiedzic a szczegolnie Ali pokibicowac ;)...
a wogole was przeniesli, musialam szukac ....:mad:
pojechalam kupic w zoologu tylko spray pod pupcie na cieczke (smierdzi strasznie) i przy okazji dostala Angie piszczaca swinke i uszy swinskie do rzucia...i zarcie kupilam dla niej i dla kotka i tak sobie 50 zl wydalam ...ech...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='jovanna']Kuchnie. muratora, spis imion i urodzin zostawil admin na pozostalych, jest gorzej niz bylo wrrrrr....co za dziadostwo :shake: :shake: :shake: :angryy: :angryy: :angryy: :crazyeye:
[/QUOTE]
Tak to jest, jak ktoś dzieli i łączy nie rozmawiając z użytkownikami :shake: Kuchnia, murator, spis urodzin itd... to wspólne wątki terierowe!!!! Bo teriery powinny być razem! Foxy i westy nie przeżyją w samotności... A jeśli już z jakiś przyczyn trzeba je podzielić, to może warto by tu zajrzeć i sprawę omówić z zainteresowanymi, którzy to forum tworzą :angryy:

A zapomniałam się Wam pochwalić, że mieliśmy wczoraj trzęsienie ziemi!!! Prawdziwe! Zakołysało się, że hoho! :cool3: U mnie w pracy są takie wysokie szafy, aż pod sufit, jak zafalowały to myślałam, że mi na łeb polecą :diabloti:
Mieszkanie na Śląsku to nie lada przygoda :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=Blue]:loveu:
[B]bos[/B] pisałeś, że nocnej zmiany nie było :shake: a [B]Kliwia[/B] to co? nie zauważyłeś?

[/COLOR][/quote]


[B]Ibolya.[/B].....no przecież gdy pisałem ten post o 1.04.....w nocy .....na dogo były puchy:shake: . Widziałem tylko Kliwię aktywną na gadulcu......i zaraz potem zniknęła.
Jej post pojawił sie za moim......tak więc nie mogłem jej widzieć na dogo.

.......zobaczyłem go dopiero rano ...po 6-tej gdy wstawiałem na kawę......:lol:

Link to comment
Share on other sites

Angie oporzadzilam futro dobrze ze to nie welsz bo siasc i plakac bym musiala. Zamiast dupa w gorze do siad i nijak pod ogonem i ogon przystrzyc, o brzuszku nie wspomne i bedzie taka pochapana jutro na ringu sterczec....:shake: Poznym wieczorem ja wykapie i zaaplikuje odpchlacz ....

Link to comment
Share on other sites

[B]OMM[/B]- podaj adres to Wam w pon prześlemy z Vigusiem ciężarek z dzwoneczkiem - bardzo podobny do tego który lin pokazałam coztego
[quote name='borsaf'][B]Dolika,[/B] piekne zimowe foty, alez skoczna ta Twoja sunia.
Mysmy własnie wrócili ze spacerku. Pieknie na dworzu. Snieżek sypie drobno, mrozik juz minus3, ziemia sie pod butami nie ugina. Pewnie do jutra wytrzyma ale w niedziele podobno odwilż.:placz: Mlody wrócił z białą brodą bo co rusz pod sniegiem jakieś zapachy nosem wygrzebywał:lol: Teraz uwalił sie za mna na tapczanie i spokojnie schnie.[/quote]
Vigo też maiał całą brodę białą sztywne to to i zamrożone się zrobiło - jak sople lodu-- - ludzie się oglądali i smieli że dziadek mróż idzie:lol:

Trzymam kcuki za wystwawiających jutro w Bydgoszczy dajcie czadu:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']dolika, zasuwaj do wątku kulinarnego z przepisem na tort!!! :-)
[/quote]

zasunęłam [COLOR=Blue][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3281196&posted=1#post3281196"]tortem[/URL] [/B][/COLOR]na w/w wątek :sabber:

Link to comment
Share on other sites

:thumbs:My też 3-mamy kciuki za wystawiających i wystawianych:cool2:

Bezskutecznie usiłuję dziś wyskubać Mocce uszy od wewnątrz. Średnio co pół godziny przez zaskoczenie udaje mi się wyrwać jednego włoska :angryy:. Czy wasze psy lubią trymowanie, czesanie i inne takie zabiegi? Mocca daje sobie wszystko zrobić z grzbietem, ogon i brzuch ... hmm ewentualnie, ale spróbować uczesać jej mordę i nogi to drze się jak bym ją ze skóry obdzierała :mad:. Siedzenie jest bezwzględnie nietykalne :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dolika']Czy wasze psy lubią trymowanie, czesanie i inne takie zabiegi?[/quote]
Kwestia przyzwyczajenia :roll:. Gaja znosi to dość dobrze, ale jak tylko ją na chwilę zwolnie to zmyka gdzie pieprz rośnie :evil_lol:. Natomiast Trudzia to jest wdzięczny obiekt do wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych :loveu:. Można ją spokojnie robić bez stołu trymerskiego i "szubienicy" :lol: :cool2:

Link to comment
Share on other sites

:thumbs::thumbs::thumbs::kciuki::kciuki::kciuki:
trzymamy wszystkie kciuki dostępne w naszym dOmowisku za jutrzejsze piechy wystawiane w Bydgoszczy:kciuki::kciuki::kciuki::thumbs::thumbs::thumbs:

[B]INA[/B] -masz wiadomość:evil_lol:

[B]Dolika[/B]- moja Figa podobnie jak u Zadziorka Trudzia, można z nią zrobić wszystko, będzie wdzięczna za każdy gest
Natomiast Maxio jest pyskaty i marudny-jak to facet:diabloti: ale i jest skubaniec łasy na pochwały jak ładnie wygląda. O okulary się non-stop obraża odkąd jest w domu Figa.:mad::mad:Zupełnie nie wiem dlaczego, Ona wcale się z niego nie śmieje:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

W 90% jestem już spakowana, około północy Deryś pójdzie jeszcze na siku, a jak wróci to mu wypiorę łapska i brodę, wysuszę i mam na dzisiaj KONIEC. No, prawie, bo zostaną mi tylko drobiazgi - prysznic i takie tam.

Trzymajcie kciuki, trzymajcie mocno, Deryś jedzie walczyć o championat :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Heyka :)

W 90% jestem już spakowana, około północy Deryś pójdzie jeszcze na siku, a jak wróci to mu wypiorę łapska i brodę, wysuszę i mam na dzisiaj KONIEC. No, prawie, bo zostaną mi tylko drobiazgi - prysznic i takie tam.

Trzymajcie kciuki, trzymajcie mocno, Deryś jedzie walczyć o championat :multi:[/quote]

[B]Ali-[/B]Kciuki trzymane już u rąk i nóg, ale o Derysia to bym była spokojna:lol: daj tylko znać kiedy puścić te kciuki, bo nie wygodnie pisać jednym palcem na dogo:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Ściskam kciukasy za wszystkie nasze welszyki jutro :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
Agapcia :thumbs::thumbs::thumbs:
Deryś :thumbs::thumbs::thumbs:
Szczęściarz :thumbs::thumbs::thumbs:
Cześka :thumbs::thumbs::thumbs:
i honorowy terrier Angie :thumbs::thumbs::thumbs:

Uprasza się wszystkich Dogomaniaków o toż samo :thumbs:
Lecę spać, bo o 4 pobudka :crazyeye::evil_lol::ghost_2::sleep2:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']

Trzymajcie kciuki, trzymajcie mocno, Deryś jedzie walczyć o championat :multi:[/QUOTE]
Ja mocno trzymam juz od dzis!(bo pomylilo mi sie ze to dzis w sobote bylo!)ufff ok to jeszcze jutro mnie lapki beda bolaly od tego trzymania kciukow za Deryla:) Powodzenia!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...