Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Flaire']Potwierdzam. Procenty były wyłącznie w celach leczniczych - przynajmniej w przypadku Mokki. :evil_lol: A potem po pijaku pojechałyśmy na ostry dyżur i próbowałyśmy tam ludzi przekonać, że wypadek stał się właśnie przed spożyciem procentów, a nie po:cool3:[/quote]

[quote name='Flaire']Minio, ale myśmy nie piły alkoholu, tylko grzane piwo! :evil_lol: :niewiem:[/quote]

No taaak...:roll: myśmy nie piłyśmy a nóżka złamana :mad:. Oj kobietki, dobrze, że cztery nóżki nie złamane ;)...

[B]Mokka[/B] - trzymaj się dzielnie z tym gipsem :loveu: Szczudeł też się trzymaj - mocno :loveu:.

[quote name='Ali26762']Heyka :)

Pogoda łajzowata, zepsułam sobie nóżkę o buta jak ganiałam po ZUS-ach, nie wiem jak mi się uda wyprowadzić Deryśka z tą zepsutą nóżką, dogo muli, nie wiem co na obiad zrobić, buuuuu :placz:
;)[/quote]


[B]Aliiii[/B]...- a co to się stało??????? Złamana- skręcona, zwichnieta? Biedaku, siła złego na jednego ... :glaszcze: :calus:
Z dwojga złego dobrze, że w ZUS-ie - w razie czego wypłacą odszkodowanie ;)...
[B]Ali - [/B]masz boskie kapciuchy !!!

[quote name='jovanna']Dzisiejszy spacer w lesie :lol: i obiecane fotki [IMG]http://www.fmz.forall.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG]

Poproś [IMG]http://www.fmz.forall.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG]
[IMG]http://republika.pl/beagle_angie/smukala05.jpg[/IMG]

biegiem...
[IMG]http://republika.pl/beagle_angie/smukala29.jpg[/IMG]

waruj
[IMG]http://republika.pl/beagle_angie/smukala23.jpg[/IMG]

mniam...
[IMG]http://republika.pl/beagle_angie/smukala11.jpg[/IMG]
reszta na stronce link w podpisie [IMG]http://www.fmz.forall.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG][/quote]

[B]Jovanna[/B] - powinnaś mieć przydomek hodowlany "CUDOPIES" .
Jest śliczna :loveu::loveu::loveu:.

A mech jest apetyczny :sabber:. Ja już drugi tydzień prowadzę dietę warzywną - gdybym taki na swej drodze spotkała, to nie ręczę czy bym go nie zjadła w takiej lub innej postaci :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Dawno temu miałam jamnika i miał on na rozkładzie dwie kury, trzy gołębie, myszę i małego kotka.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A teraz dykteryjka o innym jamniku. Jak o łowach to łowach.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Mój znajomy austryjak ma oprócz skye'i jamniki. Mieszka na ok 1 hektarze. No i rano jamniki poszły biegać na dwór jak zwykle a on leżał w łózku. Po powrocie jego ulubienica Mokka władowała się jak zwykle do łóżka pod kołderkę i tam radośnie zwymiotowała potężnego szczura ! Szczur był kompletnie nie uszkodzony tylko martwy:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff]W końcu chyba udało mi sie odrobić zaległości na dogo. Net w porządku, dogo nie muli. Córka w łóżku, TZ w łóżku, wizyta na zastrzyk z jadu tarantuli odbyta, naczynia w zmywarce myją się same :lol: :lol: :lol: :lol: Mogę sobie poczytać.....[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']
U nas od rana słoneczko świeciło, więc wybrałyśmy się z Kresią na łąkę i spotkałyśmy bażanta! :) Zapraszam Państwa jutro na obiad :eating:[/quote]

[B]Coztego [/B]- po kim, jak po kim - ale po Tobie się tego nie spodziewałam :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]
(...) Po powrocie jego ulubienica Mokka władowała się jak zwykle do łóżka pod kołderkę i tam radośnie zwymiotowała potężnego szczura ! Szczur był kompletnie nie uszkodzony tylko martwy:evil_lol: (...)
[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote]

Boszszszeee ...[B] Mokka[/B] - co Ty na to?
[B]Sirion[/B] - co Ty za horrory wypisujesz :crazyeye:?

Link to comment
Share on other sites

Witam
[B]Jovanna [/B]- piękne są bigielki, jak pójde na emeryturkę :roll:to muszę mieć pieska tej rasy:placz::evil_lol:.
[B]Ibolya [/B]- to mam kompana do wspólnej balangi
[B]Bos - [/B]dzięki za pozdrawiasy
[B]Panno Welsh Terrier - 27.08 - [/B]tego dnia zostałem ojcem kawalera Vigora Juniora[COLOR=Black]
Ahoj!
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B](...)[/B] to nie tutejsza Mokka:evil_lol: Tamta jest śliczną czekoladką standardową gładkowłosą. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

No ładnie :mad::mad::mad:. To żeś teraz podpadła na cełego Mokkowej :diabloti:.
A nasza Mokka nie jest śliczna? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


[quote name='Czarna_Owieczka']U mnie jest troche mchu, mogę Tobie dać :lol:[/quote]

Dziekuję, u mnie też jest ... ale nie taki ładny jak u Jovanny. Ten z jej zdjęcia wygląda jak brokuły :evil_lol:. Głodnemu chleb na oczach ;).

Link to comment
Share on other sites

Cos dla psomaniakow :evil_lol:

Zidentyfikowano nową chorobę prawdopodobnie wirusową która atakuje właściecieli psów. Rozwija sie ona od dłuzszego czasu, ale dopiero od niedawna została opisana. Epidemiolodzy wyróżnili trzy etapy tej choroby:

[B]PIERWSZE STADIUM [/B]
- myślisz, że wystawa psów do 500 km od domu jest "tuż za rogiem"
- cieszysz się, że wstajesz o 4 rano aby nakarmić swego psa
- sprawia Ci radość codzienne czesanie psa
- nie możesz sobie przypomnieć jak to było, kiedy miałeś tylko jednego psa

[B]DRUGIE STADIUM [/B]
- najważniejszym wyznacznikiem do kupna nowego auta jest to ile się do niego zmieści psów
- kiedy chcesz kupić lub wybudować dom myślisz jak duża ma być działka dla Twoich psów
- karma dla Twoich psów jest ważniejsza niz jedzenie dla Twojej rodziny
- wolisz iść z psem do weterynarza, niz leczyć własne dolegliwości
- nie masz pieniędzy, a ciągle wystawiasz psy
- masz więcej zdjęć swoich psów niz zdjeć rodziny
- wasze życie towarzyskie jest dostosowane do terminarza wystaw

[B]TRZECIE STADIUM [/B]
- rano wstajesz i stwierdzasz, że wieczorem dzieci zamknąłeś do kojca, a psy są w Twoim łóżku
- znasz imię, przydomek, rodowód każdego swojego psa, ale nie poznajesz gości /okazuje się, ze ten facet to szwagier - Twój w dodatku
- dzieciom nie wolno biegać po podwórku - bo to zmęczy psy
- tak długo jezdzisz na różne wystawy, że nie wiesz w jakim mieście teraz jesteś
- chwalisz rodzinę słowami "dobry pies"
- rodzina mówi "my albo psy" - wybierasz psy...

[B]MASZ OBJAWY?[/B]

Załóżmy, że znajdujesz się na drugi etapie tzw.chronicznym. Co możesz poradzić? Chyba nic, bo psy są jej nosicielami. Jedynym wyjściem by złagodzić jej objawy jest stały kontakt z innymi ofiarami. Spotkać je mozna z reguły na każdej wystawie. Są tam również nieświadome jej istnienia potencjalne ofiary, które niczego nie podejrzewając słuchają chętnie swoich pociech: "Mamo, Tato kupcie mi szczeniaczka...!"

Mnie już dopadła ta choroba :lol: A Was ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Szczur był kompletnie nie uszkodzony tylko martwy:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]Chwała Bogu za to, że martwy. :roll:

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Kardusia[/B], to nie tutejsza Mokka:evil_lol: Tamta jest śliczną czekoladką standardową gładkowłosą. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]Ta również! :-) Chociaż w pewnych warunkach pogodowych, włos staje na sztorc. :lol:

[quote name='Mokka']mowę mi odjęło :crazyeye:[/quote]Szczur, przed śmiercią, przegryzł struny głosowe... :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OMM'][B]Jovanna[/B] śliczne foty. Njbardziej mi się podoba "mniam" ten ogon zawodowo wykrzywiony skradacz. A na co Ona się tak oblizuje?[/quote]

Moze o zajacu pomyslala :evil_lol: nosa od ziemi nie odrywala moze trop poczula i stad ten ozorek...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Oj, ale podpadłam ![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A oto [B]Unita's Miss Mocca[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][IMG]http://www.skyeomania.at/typo3temp/pics/ec025195b5.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No rzeczywiście imię podobne, ale inaczej się pisze. Czy dalej widzicie podobieństwo do [B]Mokki[/B] ?;) [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia'][B]Aliiii[/B]...- a co to się stało??????? Złamana- skręcona, zwichnieta? Biedaku, siła złego na jednego ... :glaszcze: :calus:
Z dwojga złego dobrze, że w ZUS-ie - w razie czego wypłacą odszkodowanie ;)...
[B]Ali - [/B]masz boskie kapciuchy !!!.[/QUOTE]
Wiem, że tak nieskromnie powiem :D

A nóżka łobtarta, zachciało mi się innych butków :(

Właśnie wróciliśmy z Derysiem z Sopotu, gdzie opłaciliśmy składkę na ten rok i wpisaliśmy sobie w rodowód młodzieżowy championat. Na wszelki wypadek pojechaliśmy w starych, luźnych butkach :p
Mieliśmy nadzieję, że w końcu trafimy na pana z sekcji terierów, ale gdzie tam - jak my przyjeżdżamy, to pana AKURAT nie ma. Chyba nie dane mu będzie w tym roku Deryla zobaczyć. On go jeszcze w ogóle nie widział :cool3:

[B]jov[/B] - spacer extra, Angie zadowolona, czegóż chcieć więcej :) Kapitalnie ukolorowana ta Twoja sucz :) Nie wszystkie bigle mają takie fajne wzorki :)

Co do psiej choroby - zdecydowanie jestem na II etapie, ale to tylko dlatego, że nie mam dzieci :eviltong: :evil_lol: :cool3: :p :D

Link to comment
Share on other sites

dzieki [B]Ali[/B], tez uwazam ze Angie jest sliczna ....ale to niestety ocena subiektywna :evil_lol:
a wlasnie kto oprocz Ali i mnie bedzie w Bydgoszczy na wystawie w polowie lutego ?
Ja juz sucz zglosilam i oplacilam a skladke zaplace za tydzien...;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Jovanna,[/B] jestem zarażona tą łagodniejsza odmianą...wystawy bez psa...dla spotkania wspanialych ludzi.

Niestey, beagle to już rasa nie dla mnie...ciesze sie, ze mam takiego zrównoważonego Regona bo wybieganie jego już jest kresem moich mozliwosci. Na starośc to kupię sobie ratlerka....takiego to po ogrodzie przegonie i sie zmeczy...razem ze mną.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ja to chyba jestem na etapie przymusowego leczenia. Suka już nie będzie wystawiana. Starszy Frodo też raczej nie. Właściwie powinnam go skastrować. A to akurat taki pies, że mimo nie najpiękniejszy to na wystawach jest lepszy niż w rzeczywistości. A młody mimo że Inter to jest taki sobie, naprawdę są lepsze od niego. Czyli odwyk:placz: Ponadto w wyjazdach zależę od TZ-ta. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Tak bym chciała do Katowic, ale terriery jak zwykle w piątek i nie ma jak się urwać z pracy. Już się urwałam w styczniu i jeszcze mam w planie w marcu się urwać. Szef zaczyna lekko zgrzytać zębami:shake: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie byłam w Katowicach na wystawie ale....juz nie raz slyszałam narzekania...słuszne...że teriery zawsze w piatek. Jakby nie mozna bylo odmienic i troszke pozamieniac grupy. Poza tym innw miedzynarodowe wystawy sa w dwa dni i sie jakoś mieszczą.
Ten piatek ani wystawiającym ani ogladaczom nie pasuje. Napewno biletów duzo nie sprzedadzą bo kibice pracują, a dzieciaki w szkole.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Oj, ale podpadłam ![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A oto [B]Unita's Miss Mocca[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][IMG]http://www.skyeomania.at/typo3temp/pics/ec025195b5.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No rzeczywiście imię podobne, ale inaczej się pisze. Czy dalej widzicie podobieństwo do [B]Mokki[/B] ?;) [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

[B]Sirion [/B]....:niewiem: nooo... nie. Jakby trochę inna :hmmmm:...

[quote name='Flaire']:shake: Nie, to nie ona. Ogon zupełnie inaczej nosi.[/quote]

[B]Flaire [/B]- Ty dobrze znasz Mokkę. To Ona ma ogon :crazyeye:?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...