Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[B]Coztego [/B]nie zostałem nad morzem.......a powinienem..............melduję że juz jestem z powrotem
:mad: :mad: :mad:

[B] Ali [/B]z TZ-tem mają fajnie ......... cały rok są na ......urlopie.......:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nad morzem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

A teraz idę spać.....dobrej nocy :evil_lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Siemka! no to się naoglądałam!:loveu:
[B]Ali[/B]--u mnie też filmiki z Derysiem nie "chodzą"-otwiera się logowanie...

Póznym wieczorem Fafik oszalał z radości, bo do domu z wakacji przywiozłam młodszą córkę. Tak kręcił ogonem i kuferkiem, że żartobliwie martwiłam się o kontuzję;) .Noc spędził w pokoju Ani, teraz po spacerku zaraz pobiegł do niej sprawdzić czy nadal jest i nacieszyć się nią...
Pozdro dla wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Witajcie :lol:
:cool3: :loveu:. Widać, że wakacje się kończą bo już z czytaniem Waszych postów nadążyć nie można :shake: ;).[/quote]
Komu się kończą temu się kończą......Ty dopiero przed........wakacjami....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :lol:
Bardzo chetnie się z Toba zamienię......:evil_lol: :evil_lol: ;)

Witajcie wszyscy, cieszę się że mogłem poznać północną rzeszę dogomaniaków........:loveu: :loveu: ....i jestem pod wrażeniem :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:......wielkim......:loveu: :loveu:

A teraz przydała by się kawa.........i do zdjęć zasiąść już czas.
Ciekaw jestem jak powychodziły bo dałem je zgrać jedne w kawiarence internetowej inne w punkcie foto i Tym panom sie coś podobno porobiło przy zgrywaniu i dzieleniu na części bo nie mieściły się na jednej płycie. :lol: :evil_lol: :crazyeye:

[B]Zadziorny[/B] trza by sie spotkać. Mam dla Ciebie drinka od [B]borsaf.

Borsaf [/B]dziekuję za prezenty.........Ty to masz gest :lol: :lol: :lol:

Wystawę w Sopocie bedę długo wspominał za sprawą braci dogomaniackiej..:multi: :multi: ..[B]INY, JURY, ALI i ANDRZEJA, NIEDŻWIEDZICY,BORSAF,FLAIRE,ZACH[/B] i [B]ANNĘ NEJMAN [/B]która bedzie wśród nas od września razem ze swoim ...[B]Shaggim[/B] , .....mogłem osobiście uścisnąć dłoń [B]GORANIK,[/B] a nasza [B]ALI [/B]przedstawiła mi guru szkolenia psów na połnocy.........ale zapomniałem imienia.........przepraszam. Mam za to fotkę.....a [B]Ali [/B]na pewno mi przypomni.
Pozdrawiam również właścicieli [B]ANNAPURNY......Api[/B]..:lol: :lol: [B]Leny i Rafała

Bosze obym tylko kogoś nie pominął.......
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]BOS witaj w domu, czyli na forum ![/B]
[COLOR=Black][B]Ali[/B] cieszę się, ze piffko smakowalo, przy nastepnej okazji przywiozę jasne, czyli Złotego Smoka z Fortuny, tez dobre, bez goryczki nadmiernej.
Gdyby nie ta pogoda napewno do 18 bym była, ale było mi juz zimno brrrr...
Poszłam sobie cosik zjeśc i ławka była tak mokra, ze mimo wytarcia spodnie mialam mokre.
Za to na Torun szykuje sie piekna pogoda. Zapowiadają nawet do 30 stopni, aż się wierzyc nie chce.

Dziekuje wszystkim za piekne fotki z wystawy. Oglądam sobie w kółko i przypominam.
Dzisiaj próba nowego zakupu, czyli trymerka Hauptnera bo Regon zarosniety jak niedźwiedź.
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witaj, Boss ! Gdybym wiedizała,że juz dziś będziesz na dogo, byłabym zdecydowanie bardziej wyspana.:evil_lol:wczoraj późno wstawiałam foty na airedalach, bo sie wszyscy twoich nie mogli juz doczekać :cool3: pisałam,że mam malutko i że ty robiłeś za nadwornego fotografa, ale ciekawośc ich zzerała,więc uległam i wybrałam kilkanaście z nielicznych :diabloti: Teraz twoja kolej, szykuj się na bezsenna nockę:diabloti:
Jeszcze raz podziękuj Justynie za opieke nad zmoknieta Heśką :calus:

Link to comment
Share on other sites

[B]Niedźwiedzico,[/B] [B]Justyna [/B]właśnie czyta ze mną Twój post i śmieje się że mogła być opiekunką [B]Heśki i Vigusia [/B]i że mile spedziła swój czas w ten mokry dzień.
A pod namiotem towarzyszyła jej [B]INuś[/B]......:lol: :lol: :lol: :lol:

A mnie po całodniowej i nocnej podróży jeszcze we łbie kołace .......:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

[quote name='bos'][B]ALI [/B]przedstawiła mi guru szkolenia psów na połnocy.........ale zapomniałem imienia.........przepraszam. Mam za to fotkę.....a [B]Ali [/B]na pewno mi przypomni.[/quote] Michał. Michał Szalc. A [URL="http://www.youtube.com/watch?v=qL030-DuuNM"]tutaj[/URL] Michał i Irasiad, bo mówiłeś, że nie widziałeś tego filmiku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Heyka :)

Michał. Michał Szalc. A [URL="http://www.youtube.com/watch?v=qL030-DuuNM"]tutaj[/URL] Michał i Irasiad, bo mówiłeś, że nie widziałeś tego filmiku :)[/quote]

Hejka [B]Ali..[/B].....:evil_lol: :evil_lol: :lol: :lol: :lol:

Dzięki za przypomnienie......i na samo wspomnienie Irasiad...opluwam monitor ze śmiechu.
Faktycznie filmiku tego nie widziałem.....i bardzo Ci dziekuję....:evil_lol: :evil_lol: :cool3: :cool3:
Pozdrowienia dla Andrzeja.....:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][COLOR=Red][COLOR=Black][B]Ali[/B] cieszę się, ze piffko smakowalo, przy nastepnej okazji przywiozę jasne, czyli Złotego Smoka z Fortuny, tez dobre, bez goryczki nadmiernej.[/COLOR][/COLOR][/quote]
Piwko pyyyszne, jeszcze raz wielkie dzięki, wypiliśmy we trójkę z mamą i moim TZ-tem. Szkoda, że to niszowy browar i w dodatku tak daleko od Gdańska, bo bardzo chętnie przerzuciłabym się na takie piweczko. Oczywiśćie jestem bardzo ciekawa ich jasnego produktu - jeśli tak fajny jak to ciemne, to gratuluję receptur :)
Przypominam, że spotkamy się we Wrocku, hehehe :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']Hejka [B]Ali..[/B].....:evil_lol: :evil_lol: :lol: :lol: :lol:

Dzięki za przypomnienie......i na samo wspomnienie Irasiad...opluwam monitor ze śmiechu.
Faktycznie filmiku tego nie widziałem.....i bardzo Ci dziekuję....:evil_lol: :evil_lol: :cool3: :cool3:
Pozdrowienia dla Andrzeja.....:lol:[/quote]
Innego wyrazu nabiera ten filmik, jak się zna całą resztę :)

Dzięki za pozdrowienia, pozdrowię jak tylko chłop wróci z pracy, a tymczasem lecę z kitą, bo mi już tu foczy :D

Link to comment
Share on other sites

Tylko poszlam i wyscie tyyyle tego naprodukowali !!!!
Ali wielkie dzieki za fotki !!! Tyson jest po prostu goly ale na pewno nie zostal zjechany tak maszynka jak na Wloclwaek przy okazji mozna zobaczyc ze i Tyson i Tequila sa PROSTE , maja szyjska i katowania :) Ciesze sie bardzo za te zdjecia :)
BOS ilez kobiet Ciebie tam otaczalo :cool3:
Carr Malenstwo cudniaste!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']z
[B]bosik:[/B] Witamy!

:roll:[/quote]

[B]Aguś [/B], ciebie też witam z wojaży po bezdrożach Afryki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol::multi: :multi::multi: :multi:. Dobrze że Cię tam nie zafaraoniło....:evil_lol: :evil_lol:

[B]Coztego [/B], wypatrywałem Cię na Helu...............:shake: :lol: ;) ;) Pozdrawiam :lol: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...