Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[B]Sirion[/B] - no tak... :roll: a mnie się zachciało młynka i szukam :roll:.... Może jak mi kiedyś TZ zalezie za skórę to go też przemielę :diabloti::evil_lol:;)....


[B]Magicnesca[/B] - proszę dopisz : [COLOR=Blue][B]Ali [/B]- 3 września :lol:.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[B]Wojtek,[/B]

Ale wypasione masz gumofilce :cool3: Ja jeszcze takich nie nabylam, ale to tyko kwestia czasu. Zniszczylam juz dwie pary butow, jedne spodnie sa tak brudne na nogawkach od jakiejs niezydentyfikowanej glinistej substancji, ze chyba w zyciu ich moja pralka nie przerobi na stan uzytecznosci :cool1: Mysle wiec, ze limit zniszczen sie wyczerpal. Auto tez na tych budowach troche ucierpialo, na szczescie blacharke mam jeszcze cala ... :roll:
Pol roku mowisz ... hmmm ... to dlugo, bo mnie to wcale nie bawi tylko meczy. Dzisiaj ogladalam jakis segment na zadupiu ... Developer oczekiwal ode mnie chyba jakis madrych pytan, a ja jedyne co z siebie wydusilam, to ze zimno troche w tych murach a okolica taka zablocona :evil_lol:
Gdy natomiast pokazal mi otwor na szambo :crazyeye: zamiast normalnej kanalizacji, to po prostu przekrecilam kluczyk w stacyjce i zwialam ...
Z kazdym dniem, mniej we mnie wiary, ze dam rade ...
Od poniedzialku czeka mnie kolejna porcja budowlanych wrazen ... :placz:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magicnesca']Rita no to uporządkowuję to
Scottieserwis - 07.03
Zadziorny - 23.03
Magicnesca - 25.03
moja wiewióra- 02.04
Ibolya-11.04
:evil_lol: :evil_lol: chyba jeszcze nie wyszłam z wprawy matematycznej:-)[/quote]
[COLOR=Blue]A ja chyba właśnie wyszłam z wprawy matematycznej albo [B]zadziorny[/B] mi liczenie pomieszał :cool3: bo się postarzyłam o 1 dzionek, powinno być Ibolya-12.04 :evil_lol: :angryy:
[B]Nitencja [/B]moja siostra też jest z [B]11.07[/B]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][B]Wojtek,[/B]

Ale wypasione masz gumofilce :cool3: Ja jeszcze takich nie nabylam, ale to tyko kwestia czasu. Zniszczylam juz dwie pary butow, jedne spodnie sa tak brudne na nogawkach od jakiejs niezydentyfikowanej glinistej substancji, ze chyba w zyciu ich moja pralka nie przerobi na stan uzytecznosci :cool1: Mysle wiec, ze limit zniszczen sie wyczerpal. Auto tez na tych budowach troche ucierpialo, na szczescie blacharke mam jeszcze cala ... :roll:
Pol roku mowisz ... hmmm ... to dlugo, bo mnie to wcale nie bawi tylko meczy. Dzisiaj ogladalam jakis segment na zadupiu ... Developer oczekiwal ode mnie chyba jakis madrych pytan, a ja jedyne co z siebie wydusilam, to ze zimno troche w tych murach a okolica taka zablocona :evil_lol:
Gdy natomiast pokazal mi otwor na szambo :crazyeye: zamiast normalnej kanalizacji, to po prostu przekrecilam kluczyk w stacyjce i zwialam ...
Z kazdym dniem, mniej we mnie wiary, ze dam rade ...
Od poniedzialku czeka mnie kolejna porcja budowlanych wrazen ... :placz:

W.[/quote]
[B]Wind[/B], zrzuc to na starego, to męska robota... :cool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtek'][B]Wind[/B], zrzuc to na starego, to męska robota... :cool:[/QUOTE]


W domu mamy nastepujacy podzial obowiazkow: TZ- zarabia a ja o kase sie mam nie martwic ... znaczy sie po mojej stronie lezy jej wydatkowanie :evil_lol:
Jakakolwiek zamiana jest wykluczona :eviltong:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=blue]A ja chyba właśnie wyszłam z wprawy matematycznej albo [B]zadziorny[/B] mi liczenie pomieszał :cool3: bo się postarzyłam o 1 dzionek, powinno być Ibolya-12.04 :evil_lol: :angryy:[/COLOR]
[COLOR=blue][B]Nitencja [/B]moja siostra też jest z [B]11.07[/B][/COLOR]
[/quote]
Ibolya już poprawiłam na liście i Nitencja ,Bo, TZ Bo tez dodani:evil_lol:
daję link do tego topiku:razz:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38977[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']W domu mamy nastepujacy podzial obowiazkow: TZ- zarabia a ja o kase sie mam nie martwic ... znaczy sie po mojej stronie lezy jej wydatkowanie :evil_lol:
Jakakolwiek zamiana jest wykluczona :eviltong:

W.[/quote]
Dobra, dobra... Terefere... Kupno domu, jego budowa to powazna sprawa. To się razem robi! A jakie to przyjemne! :haha:

Link to comment
Share on other sites

Kardusiu, odnośnie młynków: ja mam młynek w domu w USA. Od lat ten sam, nie psuje się. Wydaje mi się, że młynek każdego znanego producenta sprawdzi się dobrze... W Warszawie nie instalowałam, bo mieszkam w bloku, a to podobno niezbyt dobre dla wspólnych rur. Inny problem to szambo - jeśli masz szambo, to młynek tez nie jest polecany, bo musisz częściej pompować. To by było wszystko jeśli chodzi o moją wiedzę na temat młynków. :-)

Moje urodzinki 5.04 :-)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich niedzielnie:loveu:

Dziś cudne słonko a my mogliśmy wyjść z Maxiem na spacerek a nie chować się po krzakach. Prawdziwa wiosna tej zimy. Drzewka puszczają pączki, skowronki rankiem śpiewają, kaczki zgłupiały i nie wiedzą czy odlatywać, czy też wręcz przeciwnie.
Przekopałam się przez Wasze posty i stwierdziłam, że topik walijski to kopalnia wiedzy, budowlanej, odzieżowej, pieskowej oczywiście też itp.

Za gratulację dziękuję:loveu:
Miałam odsypiać ale jak tu leżeć w łóżku kiedy takie słońce? Ani rodzina, ani Maxio nie chce ze mną hasać:(naburczał na szczotkę do czesania nawet) Ach, kurcze jak mi brakuje towarzystwa do dłuuugich spacerów. Mój TZ stwierdził, że ja to psa zamęczę:roll:

[COLOR=RoyalBlue][B]UDANEJ NIEDZIELI!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Mnie też! :-( Lotka ma cieczkę, a na dodatek Mokka, z którą czasem razem spacerujemy, złamała nogę. :mad: :mad: :mad:[/quote]


Flaire to choć, razem się wybierzemy na wycieczkę:multi:

Teraz do mnie dotarło co napisałaś, jak to nogę złamała? Gdzie? Jak?

Link to comment
Share on other sites

Oj, biedna [B]Mokka[/B]:placz: bardzo jej współczuję, sle dobre fluidy...
I biedny Leon i Monia...kto teraz z nimi pocwiczy??? Oj, narobilo sie kłopotu.
Czy to proste zlamanie, czy skomplikowane?? Niechaj bierze sobie Symphytum C30 na szybszy zrost. ips też lepiej ten lekki bo ten tradycyjny to koszmar.
Pozdrowienia, Mocca, wracaj jak najszybciej na nogi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtek']Dobra, dobra... Terefere... Kupno domu, jego budowa to powazna sprawa. To się razem robi! A jakie to przyjemne! :haha:[/quote]
w przypadku wszystkich moich znajomych, którzy budowali ew.przebudowywali domy, przedstawicielami inwestorów/kierownikami robót były panie.:evil_lol:

[quote name='Flaire']Mokka, z którą czasem razem spacerujemy, złamała nogę. :mad: :mad: :mad:[/quote]
:-( :-(:-( Bidulka (a niedobra Flaire jeszcze chce jej dołożyć ;)).
[B]MOKKA[/B], niech się goi jak na psie :kciuki:
Biedne psinki, a szczególnie Monia. Z kim będzie mknąć po torze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Kardusiu, odnośnie młynków: ja mam młynek w domu w USA. Od lat ten sam, nie psuje się. Wydaje mi się, że młynek każdego znanego producenta sprawdzi się dobrze... W Warszawie nie instalowałam, bo mieszkam w bloku, a to podobno niezbyt dobre dla wspólnych rur. Inny problem to szambo - jeśli masz szambo, to młynek tez nie jest polecany, bo musisz częściej pompować. To by było wszystko jeśli chodzi o moją wiedzę na temat młynków. :-)

Moje urodzinki 5.04 :-)[/quote]
[B]
Flaire [/B]- mam kanalizę i wszystko przygotowane do podłączenia, lecz z tych najbardziej dostępnych cenowo i tzw. znanego producenta - markowe "Franke" są okrutnie głośne - jak na móg gust :roll:. Właśnie szukam producentów i opinii na temat tych cichszych.
Pytałam Sirion, bo Ona ostatnio unowocześniala swoją kuchnię :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OMM']Teraz do mnie dotarło co napisałaś, jak to nogę złamała? Gdzie? Jak?[/quote]Niech sama napisze, ja nie będę za nią kłamać! :shake: Oficjalna wersja jest taka, że źle stąpnęła. :evil_lol:

Nogę złamała w kostce. To jest takie skomplikowane zwichnięcie, ale połączone ze złamaniem - z tego, co rozumiem, oderwała sobie torebkę stawową łącznie z kawałkiem kości. :-( Doktor mówił, że niestety takie rzeczy często długo się goją. Jej psy rzeczywiście mają przechlapane, szczególnie Leon, bo z nim mało kto może bez smyczy spacerować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']
[B]Flaire [/B]- mam kanalizę i wszystko przygotowane do podłączenia, lecz z tych najbardziej dostępnych cenowo i tzw. znanego producenta - markowe "Franke" są okrutnie głośne - jak na móg gust :roll:. Właśnie szukam producentów i opinii na temat tych cichszych.[/quote]Kardusiu, gdy wybierałam zmywarkę, to również szukałam jak najcichszej - kuchnię mam otwartą na salon, więc było to szczególnie ważne. No i udało się - mam zmywarkę Siemens, baaaardzo cichutką, w ogóle jej nie słychać. Można spokojnie siedzieć w salonie gdy myja się naczynia.

Natomaist co do młynka, moim zdaniem głośność nie jest szczególnie ważna, bo to działa jak błyskawica i to się włącza dosłownie na kilka sekund. Tak więc w młynkach ja bym się nie przejmowała zbytnio głośnością (wszystkie, z którymi miałam do czynienia w USA, gdzie jest to standardowe wyposażenie kuchni, były głośne okrutnie), a raczej mocą. :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura']w przypadku wszystkich moich znajomych, którzy budowali ew.przebudowywali domy, przedstawicielami inwestorów/kierownikami robót były panie.:evil_lol:
[B]MOKKA[/B], niech się goi jak na psie :kciuki:
Biedne psinki, a szczególnie Monia. Z kim będzie mknąć po torze?[/quote]

[B]Jura [/B]- :evil_lol: ja również osobiście przeprojektowywałam swoją chatkę i podczas budowy wsadzałam swoje 5 groszy w każdy fragment chatki ;). Coś z tego wyszło :loveu:.

[B]MOKKA[/B] - biedulo - jak to się stało :roll::roll::roll: ? Ale kiepska sprawa :-(...
Niech Ci się szybko zrasta [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5703/kciuk5qn.gif[/IMG] - trzymamy kciuki.

Może[B] Borsaf[/B] podpowie Ci co jest dobrego z homeopatii na złamania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']

Natomaist co do młynka, moim zdaniem głośność nie jest szczególnie ważna, bo to działa jak błyskawica i to się włącza dosłownie na kilka sekund. Tak więc w młynkach ja bym się nie przejmowała zbytnio głośnością (wszystkie, z którymi miałam do czynienia w USA, gdzie jest to standardowe wyposażenie kuchni, były głośne okrutnie), a raczej mocą. :niewiem:[/quote]

Dla mnie i moc, i cena, i wytłumienie są równie ważne. Moja rodzinka lubi pospać, a ja ranny ptaszek jestem. A nie chciałabym z powodu młynka być przemieloną :mad::mad::mad:. U mnie pomieszczenia na parterze też są otwarte ( ;););) oprócz sypialni i toaletowych) więc dom jest - można powiedzieć - akustyczny...:roll: toteż zależy mi jednak na cichszych urządzeniach. Chyba za ten komfort trzeba będzie nieco więcej (jak to Wojtek mówi) - posolić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'] Lotka ma cieczkę,[/QUOTE]
To idź na spacer z Misią :cool3:
[QUOTE]Mokka złamała nogę. [/QUOTE]
[B]Mokka[/B], co Ty się wygłupiasz? :mad: Kto to widział nogi łamać? Żeby przynajmniej zima była, to rozumiem, ale w takich warunkach :shake:

Niech się goi jak najszybciej! :drinking: Teraz bedziesz miała więcej czasu na dogo :eviltong: Tylko nogę w górze trzymaj ;)

U nas słoneczko wyszło zza chmurek, wobec takich okoliczności przyrody chyba się udam z życzeniami do babci :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...