Jump to content
Dogomania

Zawody -Sopot


sic!

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktos bedzie jechac na zawody z Warszawy i ma wolne miejsce? Interesuje mnie konkretnie 13 w jedna strone, bo w druga moge juz sobie wrocic pociagiem spokojnie, dorzucam sie do benzyny. Kurde te sopockie polaczenia sa po prostu beznadziejne :-?

Link to comment
Share on other sites

Uwaga mam problem

Niestety mimo najszczerszych checi nie dam rady sie rozdwoic. Nie dam rady sie tez teleportowac, wiec z czegos bede musiala zrezygnowac...:(
No bo tak:
Legnica 07 sierpnia
Oboz, na ktory chce jechac 8-12 sierpnia
Sopot 13 sierpnia...
A wszystkie te miasta oddalone od siebie strasznie !!!

Co mam zrobic? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

O ile ja widzę, to nic nie zahacza. Jechać, złociuchna, jechać. Jeśli Ty pojedziesz, to ja też. :D
Obóz, o ile się nie mylę, będzie w Polsce Centralnej, więc - z Legnicy jedziesz na obozik, a 12-go po południu spokojnie do Sopot. Ja nie widzę problemu, ale złej baletnicy..., no wiadomo.
Na seminarium w Legnicy zgłosiłam się już dawno, co do zawodów jeszcze się waham.

Link to comment
Share on other sites

Oj, kochanie, dziecko nie jest już takie małe, zuch dziewucha rośnie :D
A poza tym z Legnicy do Pułtuska dojedziesz w ok. 6 godzin, nie kilanaście, a z Pułtuska do Sopotu jedziesz dopiero po kilku dniach i ta podróż też nie potrwa kilkunastu godzin.
Ja wiem, że to nie jest łatwe i rozumiem Twoje obiekcje. Namawiam Cię tak zawzięcie, bo kcem Twojego towarzystwa, zawszeć to fajniej z kimś znajomym niż samopas, ale oczywiście nic na siłę.
Całuski dla Balbiny :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedna rzecz: Skoda pali jak smok!
Na wycieczke do Legnicy i z powrotem do Warszawy wydam 300, z Pultuska do Sopotu i z powrotem do Warszawy (Pauline mam zamiar zostawic na czas obozu u mamy w Kobylce) kolejne 400 plus 250 oboz + ze 150 na zgloszenia + ilestam na seminarium....
Ile to bedzie razem :hmmmm:
A przeciez ja jestem na utrzymaniu meza.....

No i na Bordera zbieram.....[img]http://manu.dogomania.pl/emot/chytry.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']
No i na Bordera zbieram.....[img]http://manu.dogomania.pl/emot/chytry.gif[/img][/quote]

No więc jednak border...
Kup se bez papierów, 7-mego z miotu, taniej wyjdzie. Najlepiej w tym celu jechać właśnie na jakąś wystawę, tam na pewno będzie wybór :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Mokka, jakbys wcześniej powiedziała, że chcesz do Sopotu na zawody jechać, to bym jakiegoś psa zgłosiła na wystawę i z Tobą pojechała... :D A tak to gucio. :([/quote]

Ale ja jeszcze nie wiem, czy pojadę :niewiem:
Liczyłam na to, że będzie się mozna zgłosić po Legnicy. Jak tam nałapię disków, to bym sobie Sopot odpuściła. Ale jeśli zgłoszenia są do 5-go sierpnia, to nie wiem, a do tego jeszcze Pati nie jedzie... :(

Poza tym [b]Flaire[/b] ja byłam prawie pewna, że Gapiszona wystawiasz w Sopocie i jedziesz odwiedzić [b]zachraniarkę[/b].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']

No i na Bordera zbieram.....[img]http://manu.dogomania.pl/emot/chytry.gif[/img][/quote]

Na bordera powiadasz? ;) :jumpie:
Na obozie zobaczysz jednego z moich ulubionych. Pewnie juz znasz, ale pies jest cudny, kontaktowy i niesamowicie energiczny ... a slalom to doslownie "szyje" jak torpeda :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']No, to się ciesz, że nie na swoim :wink: Mąż skarpetą potrząśnie i po problemie :lol:[/quote]

Z finansowego punktu widzenia wolalabym byc na swoim, ale wtedy raczej nie mialabym czasu, zeby wogole gdziekolwiek jechac... :roll:

[quote name='Mokka']Ale jeśli zgłoszenia są do 5-go sierpnia, to nie wiem, a do tego jeszcze Pati nie jedzie... [/quote]
Ale ja do Sopotu raczej pojade. Jesli mam sobie cos odpuscic to Legnice (tylko szkoda mi tego seminarium... :roll: )
[quote name='Goopia Mokka']Kup se bez papierów, 7-mego z miotu,[/quote]
Taaa, to na Miszczostwa Swiata se nie bede mogla pojechac... 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Taaa, to na Miszczostwa Swiata se nie bede mogla pojechac... 8)[/quote]PATI, znalazłam dla Ciebie książkę:

[quote][b]Shaping Success: The Education of an Unlikely Champion [/b]This new book
by Susan Garrett is both the life story of one wildly amusing Border
Collie and the training journal of one of the world's most respected dog
trainers. In this, her second book, Susan vividly describes the
challenges she faced raising and transforming an extremely high-energy
puppy into a national agility champion. Step-by-step training advice
will benefit all dog owners, regardless of their aspirations.
Entertaining and thought-provoking.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...