Jump to content
Dogomania

CAC-Haapsalu/Estonia, 24.07.2005 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potwierdzam to, co napisała Króliczek a propos wystawy i miejscowości Haapsalu. Odczułam nawet, że tam ludzie żyją jakby trochę wolniej, spokojniej. I na wystawie ten spokój teą dał się odczuć. Pogoda popsuła im trochę szyki (który organizator lubi wystawę w deszcz?), ale "dobiegli do mety i wszystkie konkurencje zostały przeprowadzone.

Ja, jak moja młodzież dorośnie i uda im się zrobić Championat PL, to na pewno pojadę z nimi do Estonii. Być może będzie to Haapsalu? Choć trochę daleko (blisko 1000 km w jedną stronę), ale dla samej przyjemności zobaczenia miasta i zwolnienia tempa - warto.

Dziękuję za gratulacje i życzliwe słowa.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A ja podziękuję za te trzymane kciuki :wink: Czasem mi się wydaje ,że bez DGM-aniackiego wsparcia sukces niemożliwy 8) .A tak ,zupełnie już serio- polecamy z [b]ASIACZKIEM[/b] Haapsalu ,bo wystawa fajna ,ludzie życzliwi i mili ,no i wraca się z "CHAMPIONATEM". :wink: A jak ktoś chciałby zrobić sobie w tej małej wypoczynkowej miejscowości urlopik -napewno nie pożałuje. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Wielkie gratulacje! A mogłabym prosić o Psy - Championy i czy mogłabyś sprawdzić czy w klasie użytkowej lub championów była Polska suczka? :wink:[/quote]
Seter irlandzki -psy -kl. Championów :D
IRISH MELODY SHERRY COBBLER-BLT&RUS CH
IRISH MELODY SPRING SUNRISE EST&LV&INT CH.

Niestety nie było żadnej zgłoszonej suczki z Polski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']GRATULACJE :klacz:
tak z ciekawości :wink: , ile było zgłoszonych shih-tzu? (najlepiej w poszczególnych klasach :wink: :P , bez nazw :D )[/quote]
[b]CAROTINA[/b]-niestety ja w katalogu nie widzę żadnego shih-tzu :o Wydaje mi się ,że ich nie było .A jak shih-tzu leci po Estońsku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek'][quote name='gwiezdny-wyslannik']Wielkie gratulacje! A mogłabym prosić o Psy - Championy i czy mogłabyś sprawdzić czy w klasie użytkowej lub championów była Polska suczka? :wink:[/quote]
Seter irlandzki -psy -kl. Championów :D
IRISH MELODY SHERRY COBBLER-BLT&RUS CH
IRISH MELODY SPRING SUNRISE EST&LV&INT CH.

Niestety nie było żadnej zgłoszonej suczki z Polski.[/quote]

Dziękuję Kinguś :buzi: Shery Cobbler nasz konkurent z Wilna z którym wygraliśmy raz :D :lol: :drinking: Teraz jak gdzieś razem z Tobą pojadę to mój Spike będzie czuł się gorszy przy Nobisku :cry: :P

Link to comment
Share on other sites

[b]KAUKAZY[/b]-Choć ja nie Asiaczek to jednak Ci odpowiem.Otóż możesz wystawić psa w każdej klasie.Może on zdobyć CAC (bo dla suczek jest jeden i dla piesków jest też jeden) ale żeby z tego CACA zrobił się EST Championat to niestety piesek musi byc Championem swojego kraju. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik'][quote name='króliczek'][quote name='gwiezdny-wyslannik']Wielkie gratulacje! A mogłabym prosić o Psy - Championy i czy mogłabyś sprawdzić czy w klasie użytkowej lub championów była Polska suczka? :wink:[/quote]
Seter irlandzki -psy -kl. Championów :D
IRISH MELODY SHERRY COBBLER-BLT&RUS CH
IRISH MELODY SPRING SUNRISE EST&LV&INT CH.

Niestety nie było żadnej zgłoszonej suczki z Polski.[/quote]

Dziękuję Kinguś :buzi: Shery Cobbler nasz konkurent z Wilna z którym wygraliśmy raz :D :lol: :drinking: Teraz jak gdzieś razem z Tobą pojadę to mój Spike będzie czuł się gorszy przy Nobisku :cry: :P[/quote]
[b]MARTA[/b]-e tam zaraz gorszy :wink: Trza było z nami dupę w troki i jechać......

Link to comment
Share on other sites

Dzięki to rozumiem,ale myslałam ,że pies musi byc koniecznie wystawiany w klasie Championów.
A wiesz może jak jest w krajach nadbałtyckich jak pies ma Mł.Ch.Pl czy po 1 CAJC moze zostać MŁ.Ch. kraju nadbałtyckiego (Litwa , Łotwa , Estonia) bo cos takiego wyczytałam na stronie związku Łotwy i ciekawa jestem czy tak jest czy nie i czy tylko na Łotwie czy np. takze na Litwie.

Jak ktos wie proszę serdecznie o informacje dość pilnie.
Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek'][quote name='Savannah']Gratulacje dla ASIACZKA I KRÓLICZKA :drinking: :terazpol: !!!
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]
Dzięki Lidzia :D[/quote]
Nie ma za co ! Należało wam się :wink: :drinking: trzeba to oblac :) 8)
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje! :)
Lidka i Villarica
:wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][b]Asiaczek, króliczek[/b] wielkie gratulacje :D
Asiaczku dzięki za boksery. Mam tylko pytanie, to były żółte czy pręgowane ?
Za rok jedziemy pewnie i my :)[/quote]
Zupełnie nie wiem, jakie to były kolory. W tytule jest napisane "Saksa Bokser/Boxer" i to wszystko. Być może słowo"saksa" oznacza kolor? A przy poszczególnych psach brak jest oznaczenia koloru. Tak więc sorki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...