Jump to content
Dogomania

Boorki... Po prostu Boorki...


asher

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='asher']Mała poprawka, Saba zadowolona, a Booie ciężko zestrsowany, że się do niego babszyl śmie przytulac :lol:

[size=2]Wy też macie teraz problemy z Dogo?[/size] :x[/quote]

No to ja się nie znam na facetach :roll:

Ja mam dziś problem z dogo od rana, ciągle mnie wykopuje! :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ufff to dobrze że nie tylko mnie :lol: bo już od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie poprosić o bana i założyć nowe konto :roll: za często mnie wywala :evil:[/quote]

Hahaha...bo to jest kolejny stopien wtajemniczenia po "Komplentym-Psychopacie" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Haniu, błaaagam, nie dobijaj mnie pytaniami o pracę magisterską :modla: :lol: Mam jej serdecznie dość. temat jest historyczny, wprawdzie niejekieś zamierzchłe czasy, a międzywojnie, ale ja z historia wzięłam rozwód ładnych kilka lat temu i kompletnie nic nie pamiętam, wszystkiego muszę się uczyć od początku :-? A nie wpadło do mojego głupiego łba, żeby sobie temat zmienić, zresztą nie mam pomysłu :roll:

A nie mogię to chyba po warszawsku? :lol:

Link to comment
Share on other sites

E tam ! Zaraz nie dobijaj ! A gdzie pozytywne myślenie ? A gdzie wspaniałe uczucie wykopania [b][color=red]WSZYSTKICH[/color][/b] książek i pomocy naukowych [b][color=red]PO[/color][/b] ??? Przecież ten moment jest najwspanialszym momentem zwiazanym z każdym egzaminem ! Przychodzisz do domu, mówisz k...a ( jezeli jesteś niedelikatna ) lub o Boże ( jeżeli jesteś mimoza ) [b] [color=red]JUŻ PO WSZYSTKIM. [/color][/b] I przsięgasz sobie, że to juz opstatni raz. :lol: To oczywiście [b] [color=red] NIEPRAWDA[/color]. [/b] Będa następne. Ale one też bedą wiązały się z tym ... patrz wyżej 8) Tak wię myśl o tym właśnie momencie 8)




A " nie mogię" to takie samo cudo w Warszawie jak w Krakowie " na polu" zamiast na dworze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']
A " nie mogię" to takie samo cudo w Warszawie jak w Krakowie " na polu" zamiast na dworze[/quote]

Haniu, bo u nas w Krakowie to dwór był jeden - ten na Wawelu, no i nie każden mógł nań wejść (lub wyjść :lol: ) ... no to reszta galicyjskiej hołoty na pole wychodzic musiała... i tak zostało do dziś... to mówię wam ja... ! krakowska galicjanka z z dziada-pradziada :wink: :lol: :lol: :lol:

oraz to mogię podoba mi sie niezwykle, a jak ktoś mówi, że wychodzi na dwór to nie za bardzo wiem o co mu chodzi :o :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska']A u nas też się mówi ....na pole , ale mogię to już nie :lol:[/quote]

A gdzie macie Dwór? :lol:[/quote] :lol: tam gdzie mieszkam , były takie czworaki i mówiło się na nie Nowy Dwór :wink: /nawet nie wiem kto tam kiedys mieszkał :roll: , ale chałupiny wyburzyli i postawili szeregowce i bloki / 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska']A u nas też się mówi ....na pole , ale mogię to już nie :lol:[/quote]

A gdzie macie Dwór? :lol:[/quote] :lol: tam gdzie mieszkam [/quote]
:o O Królowo :o[/quote] 8) tylko cóś zamczysko mi za małe wybudowali :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska']A u nas też się mówi ....na pole , ale mogię to już nie :lol:[/quote]

A gdzie macie Dwór? :lol:[/quote] :lol: tam gdzie mieszkam [/quote]
:o O Królowo :o[/quote] 8) tylko cóś zamczysko mi za małe wybudowali :lol: :lol: :lol:[/quote]
to się ciesz - wiesz, ile miałabyś sprzątania :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska']A u nas też się mówi ....na pole , ale mogię to już nie :lol:[/quote]

A gdzie macie Dwór? :lol:[/quote] :lol: tam gdzie mieszkam [/quote]
:o O Królowo :o[/quote] 8) tylko cóś zamczysko mi za małe wybudowali :lol: :lol: :lol:[/quote]
to się ciesz - wiesz, ile miałabyś sprzątania :lol: :lol: :lol:[/quote] 8) Hania by mi pomogła :wink: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...