Jump to content
Dogomania

Boorki... Po prostu Boorki...


asher

Recommended Posts

Ja prawdemówiąc nie wierze w to...A tak zmieniając temat :evil_lol: Wymyślajcie Tytuł nad Jojkowe dzieci ..było już fasolki ale ja nie będę się przeciez powtarzać ..więc co "Pokolenie Jojka czyli płaszczaki na topie" :evil_lol: A zresztą coś takiego co będzie pasować..jeszcze miesiąc ale chyba będa dzieci :jupi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='jo-jo'] no wiesz ale tak ze psem ?:evil_lol:[/QUOTE]
a kto powiedzial, ze mi o psa chodzilo? :evil_lol:


[quote name='jo-jo']było już fasolki[/QUOTE]

fasolki to standardowe okreslenie szczeniaczków w brzusiu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']za co dostalas nagrodkę? :evil_lol:

[img]http://img403.imageshack.us/img403/3292/asher3tn.jpg[/img]

[/quote]

pewnie dobrze skakała na torze ;)

witam, w przerwie lataniny. asher, nie wybierasz się przed wakacjami na jakiś spacer z Sabinką???? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ka-ka :multi:
Jasne, że piszę się na spacerek, tylko jeszcze mnie oświeć, od kiedy ty masz wakacje :lol:

A od nagrody się odczepić proszę, ważne, że zasłuzyłam, nie ważne w jaki sposób :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Pyszna!!!! :facelick:

A jak na osobnika bez aparatu foto - całkiem sporo zdjęć wrzucam :diabloti:

ps. kurna, cholerne video mi szwankuje, a tak chciałam sobie nagrać "Braterstwo wilków" :placz: Wyłączyło mi się w trakcie nagrywania, a ja nie zauwazyłam :placz: :angryy: :mad: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Pyszna!!!! :facelick:

A jak na osobnika bez aparatu foto - całkiem sporo zdjęć wrzucam :diabloti:

ps. kurna, cholerne video mi szwankuje, a tak chciałam sobie nagrać "Braterstwo wilków" :placz: Wyłączyło mi się w trakcie nagrywania, a ja nie zauwazyłam :placz: :angryy: :mad: :placz:[/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:czyli oglądamy ten sam filmik;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Waszka, za jakieś trzy minuty się kończy :lol:

Alu, ale na kompie to nie to samo... :shake: Poza tym ja jestem staroświecka :lol: Ale napisz, skąd można ściągnąć :lol:[/quote][I]Kuba jutro poszuka czy jest ;)nasze wideo też nas nie słucha odkąd zmieniliśmy TVodbiornik:angryy:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']"Zabawa" trwa tyle na ile przewodnik, a zwłaszcza pies ma ochotę ;)
Praca węchowa wbrew pozorom jest dla psa bardzo męcząca, my na początku układaliśmy dwa, góra trzy krótkie ślady, z przerwami między jednym, a drugim. Więc nie powiem ci ile to dokładnie trwa.
Ślady "wykładasz" zapachem :lol: ;) Onkom kładzie się co kilka kroków nagrodę, ale nie jakąś bardzo kuszącą, bo nie o nagradzanie tu chodzi, a o to, żeby utrzymac psi nos przy ziemi, my kładziemy po prostu kulki karmy.
Jak się szkoli inne rasy - nie wiem. Ponoć labom zazwyczaj karmy się nie kładzie, bo potem nie będą pracowac bez karmy, cwaniaki ;)
No i nie mam pojęcia, czy Kaja by się nadawała :niewiem: ;) Moim zdaniem każdy pies się nadaje, bo każdy pies umie przeiceż używac nosa, trzeba go tylko nauczyć, żeby używał go na naszych warunkach ;)[/QUOTE]
Dzieki :) Z checia bym sprobowala z mala :razz: Ciekawe czy by jej sie to spodobalo...Z drugiej strony troche sie obawiam ze bedzie miec mnie gdzies jak zobaczy ta lake :loveu: I poleci mi kopac doly i szukac myszy :evil_lol: W ten weekend nie dam rady ale moze za tydzien w sobote :razz: Tylko pogoda musi byc odpowiednia-sloneczna hahhahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Cześć Ka-ka :multi:
Jasne, że piszę się na spacerek, tylko jeszcze mnie oświeć, od kiedy ty masz wakacje :lol:

A od nagrody się odczepić proszę, ważne, że zasłuzyłam, nie ważne w jaki sposób :diabloti:[/quote]

jakos się odezwę. ojjjj....nim ja będę miała wakacje, to się zestarzejemy.ale odskocznię trzeba sobie zrobić :D

mozna Cie łapać na komórkę?

Link to comment
Share on other sites

Jo-jo, nie wiem :niewiem: :oops: Ale coś przed chwilą waliło w parapet, może i grad.
Za to na pewno jest u mnie Leon, do jutra :lol:
Strasznie niepraktyczne psy te dogi! Ja sobie siedzę przy kompie, a ten podchodzi i... jak gdyby nigdy nic liże mnie w ucho :crazyeye:
Przed chwilą szalały z Sabiną, Leon o mało ogonem mi telewizora nie rozwalił :crazyeye: Podejrzewam, że jak uprawiał dzikie skoki, to sąsiadom tynk z sufitu leciał :evil_lol: Ale ma też zalety, wyczyścił mi podłogę... Sabiną :evil_lol: Ona się przed nim wywalała do góry brzuchem, więc ten ją cap za gardło i dalej przeciągać w te i we wete po pokoju :lol: Tak więc podłogę mam czystą, za to Sabina nadaje się tylko do prania, nie dośc, że brudna od podłogi, to na dodatek cała w glutach. Fuj! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...