Jump to content
Dogomania

Boorki... Po prostu Boorki...


asher

Recommended Posts

Moja jak lało, to podobno siedziała z zaciekawieniem przy oknie, a jak zaczęło bić mocniej, to się odsunęła od okna, ale patrzyła dalej...
Mi wystarczy, że moja siada koło mnie, jak piszę na kompie, i zaczyna mnie nosem w nadgarstek (od myszki) tracać...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='stereo']Moja jak lało, to podobno siedziała z zaciekawieniem przy oknie, a jak zaczęło bić mocniej, to się odsunęła od okna, ale patrzyła dalej...
Mi wystarczy, że moja siada koło mnie, jak piszę na kompie, i zaczyna mnie nosem w nadgarstek (od myszki) tracać...:lol:[/quote]

nie no mój to jedynie wkłada mi łeb pod ręke jak pisze bądź kładzie łeb między plecami a oparciem krzesła :lol:

Link to comment
Share on other sites

Agnes, no jak babcię kocham odpisałam ci na priw, zaraz po tym, jak smsma dostałam :lol: Jasne, że mam chwilkę, ale najlepiej napisz kiedy Tobie pasuje, ja się postaram dostosować. Wolałabym tylko nie przed jutrzejszym wieczorem, bo do wtedy mam trzy psy i jestem w związku z tym mało mobilna ;) No i w piątek wieczorem nie mogę - szkolenie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Agnes, no jak babcię kocham odpisałam ci na priw, zaraz po tym, jak smsma dostałam :lol: Jasne, że mam chwilkę, ale najlepiej napisz kiedy Tobie pasuje, ja się postaram dostosować. Wolałabym tylko nie przed jutrzejszym wieczorem, bo do wtedy mam trzy psy i jestem w związku z tym mało mobilna ;) No i w piątek wieczorem nie mogę - szkolenie ;)[/quote]

Jak śmiesz się tak Leona pozbywać nie kochasz go ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Leon jst zdecydowanie nadprogramowy :diabloti:
Acha, zapomjałabym, wlazł pod stolik i... wstał razem z nim :crazyeye: Dobrze, że nic na stoliku nie stało :lol:[/quote]

Przyzwyczajaj się przyzwyczajaj! :evil_lol:
To wyobraź sobie jak po domu biegają takie małe dwie głupawki jak Jojek i Ciukawa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'] Strasznie niepraktyczne psy te dogi! Ja sobie siedzę przy kompie, a ten podchodzi i... jak gdyby nigdy nic liże mnie w ucho :crazyeye:[/QUOTE]
jakie to niepraktyczne ? :crazyeye:
Bardzo praktyczne :evil_lol: Uszu myć nie musisz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']No wiem, że norma :lol: Jak tylko słyszę, że leon chłepce, to na złamanie karku lecę z ręcznikiem :lol:
Jak myślisz, do jutra by bez wody wytrzymał? :evil_lol:[/quote]

Hmm wytrzymal by :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Moja ma taką olbrzymią, szeroką, 5-litrową michę do wody, dzieki czemu nie rozlewa po całej kuchni. :evil_lol: Ale dogi maja fafle przystosowane do przenoszenia wody na duże odległości, więc ci asher współczuje...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Asia przepraszam, ze zasmiecam Twoj topic ale inaczej sie chyba nie da ;) ja pw nie dostaje...Ja moge sie spotkac i dzisiaj i jutro wieczorkiem, rownie dobrze moge sie spotkac na spacerku z Toba i piesami po poludniu jakbys nie miala towarzysza ;)

Link to comment
Share on other sites

Maga nie prowadzę sprzedaży wysyłkowej :lol: Ale zawsze możesz sama taki zestaw sobie zmontować, wyjdzie taniej, bo jedną częśc już masz :evil_lol:
A ta większa częśc jak się okazało jest wielofunkcyjna, ogonem starła mi kurz z ekranu tv :multi: :diabloti:

Agnes zadzonię ok? Bo albo dziś, albo jutro wieczorem nie mogę, ale wszystko dopiero dziś po południu się wyjaśni, więc dam ci od razu znać, dobrze?
A jeśli Aza nie umrze na serce podczas spacerku z czterema potworami, to dzis koło 13-14 będziemy na polach pod lasem: burki, Leon i Tadeusz (tez dog) :lol:

Link to comment
Share on other sites

ekhm...4 'potwory'? to chyba za duzo ;) A generalnie 'problem' jest z Leonen, bo burki jakos przezyjemy, Tadzik nie wiem jak teraz sie zachowuje, ale Leon to swir ktory chyba nie zdaje sobie sprawy ze swojej wielkosci i to Aze przeraza ;) On jak sie bawi to uwala sie calym cialem na psa...Nie wiem czy to dogowaty sposob zabawy, czy Leon jest 'inny'

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...