Jump to content
Dogomania

Włocławek 2005


Flaire

Recommended Posts

[quote name='Flaire']Akit było 8:

PSY

Klasa młodzieży
CHAKUJITSU SUTEKI
MARMUR PUCHATE KREPLE

Klasa pośrednia
AKAJ BIEŻYNAKI

Klasa otwarta
CHIMAGO-TOZAMA
CZINGO ROAL

SUKI

Klasa młodzieży
ANITA KEDDEF LEE
REN'AJ SABI HALNE WZGÓRZE

klasa pośrednia
DANISHIN ROAL[/quote]

rase wziął duży mocny czerwony pies, więc najprawdopodobniej CHIMAGO.. na grupie odpadł szybciutko..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malgosia_1'][quote name='Żaneta']ogarki polskie prosze :wink:[/quote]

hahaha!!!! tez bym chciala - jako wielbicielka polskich ras - mowic o nich w liczbie mnogiej!!!!!!
BYl tylko jeden, jedyny egzemplarz z przesympatycznym wlascicielem, a byla to suczka ChPl UDRA Ostoja Ogara po ChPl Saksofonie Goniwiatr i ChPl Juchta z Magurskiej Knieji. Szkoda ze nie bylo konkurencji..ras polskich... potraktowano to po macoszemu.a szkoda. bo cudze chwalicie swego nie widziiiiiiicie!!!!
[/quote]
Ja wiem dlaczego nie było PON-a :) Bo niedoświadczony wystawca nie wiedział, że wygrywając rasę z suką z kl.mł. ma iść nie tylko na BIS Młodzieży... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DużyCP']Ja jak zwykle prosze o stawkę BRIARDÓW. Pliiiiiiiiś :modla:

pozdro[/quote]

Psy otwarta
MARCO POLO Moravia Campanella
Psy użytkowa
BRYOT z Andaye
Psy championów
NORRIS Douvarius
Suki młodzież
CZARNA z Kożuszek
INES Wa-Da-Pi
Suki pośrednia
LA BELLE z Krainy mgieł

sędzia: Paweł Szemraj

Link to comment
Share on other sites

Ja też byłam sama..... ale na szczęście znalazłam kogoś znajomego, kto mi te zdjęcia zrobił. Owszem, jest to super pamiątka.

Zajrzyj na
[url]http://www.wloclawek.pl/?id=204&g=859[/url]
są tam zdjęcia z wystawy, może znajdziesz tam i siebie. My jesteśmy, co prawda nie na podjum, ale też nas pstryknęli :lol:

Następnym razem trzebaby się umówić :wink:

Jest tam takie zdjątko:

[img]http://www.wloclawek.pl/galeria/00859/239_3953.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Iwa-R"']Ja też byłam sama..... ale na szczęście znalazłam kogoś znajomego, kto mi te zdjęcia zrobił. Owszem, jest to super pamiątka.


O rany!!!!! Pięknie dziękujemy!!!!!! Duza buzka... moze kiedys i my bedziemy mogli pomoc.......a MY to: "niebiesko-czarni" Dziekuje baaaaaaardzo.

Link to comment
Share on other sites

oj. nie wiedzialam ze to pytanie skierowane jest do mnie! sorki. Dzisiaj mialam wystawe na miejscu w Warszawie... Najlepszy Pies w Rasie..... ale przy tej duchocie jaka dzisiaj panowala...... zdecydoanie lepiej prezentowaly sie suczki... no i...zasluzenie przegralismy.!!! A wystawa..... w pazdzierniku.pod nosem .w Legionowie......potem w grudniu..znowu pod nosem w Nowym Dworze.... a potem.aby do wniosny!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...