Jump to content
Dogomania

wystawa Częstochowa 2005


Cervarius

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='joanna']Jarek, dzięki. Planuję być w Częstochowie ok. 8.30. więc mam nadzieję, że jakieś miejsce jeszcze znajdę.[/quote]

O tej godzinie z zaparkowaniem nie powinno być problemu, po za parkingiem, zaraz obok Hali jest blokowisko z miejscem do zaparkowania i tam też śmiało można samochód zostawić, można też parkować wzdłuż ulicy. My tak robimy co roku, bo nawet policja na to zezwala :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale tak bardzo nie sugeruj się tym, że ring nr 8 jest w hali, to i ring nr 9 też tam będzie. Bo może okazać się, że w hali mieści się tylko 8 ringów...
Może próbuj dodzwonić się do O/Czestochowa?

Swoja drogą sprawdziłam ubiegłoroczny katalog z Częstochowy i - niestety - nie było zamieszczonego planu rozmieszczenia ringów. :cry:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jarek_Soja']O zaginionej przeczytałem, przekażę dalej, niestety ja mieszkam na Rakowie, więc drugi koniec miasta :/

Mam nadzieję, że szybo się znajdzie.[/quote]

[b]Jarek_Soja[/b] bardzo dziekuję Ci za odzew, minęły już prawie 3 dni jak Bashi nie ma, więc teraz może być praktycznie wszędzie !!

Mieszkam w nastepnej dzielnicy za Rakowem :wink:
pozdrówka :hand:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...