Jump to content
Dogomania

Chorzów 2005


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='Dzidtka']Kasia robi katalog, nie ja, więc ona ma dużo pracy

jeszcze poczekajcie, ale to niecierpliwe :)[/quote]

A no widzisz... człowiek to już taki jest.. jak coraz bliżej wystawy, to go coraz bardziej niecierpliwość dopada.. ;)
Ja też proszę staweczkę :D (jak już będzie - oczywiście..)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sie także ślicznie usmiecham. Wogole jestem bardzo mile zszokowana ogranizacja chorzowskiego związku, sa tak cudowni ze dbaja o swoich wystawców. Wrecz im bardzooo na nich zalezy, nie bede sie rozpisywac ale mam nadzieje ze tegoroczna wystawa takze mnie tak pozytywnie zaskoczy;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']ja sie także ślicznie usmiecham. Wogole jestem bardzo mile zszokowana ogranizacja chorzowskiego związku, sa tak cudowni ze dbaja o swoich wystawców. Wrecz im bardzooo na nich zalezy, nie bede sie rozpisywac ale mam nadzieje ze tegoroczna wystawa takze mnie tak pozytywnie zaskoczy;][/quote]
A może byś się jednak rozpisała? :)
W Chorzowie jeszcze nie bylismy i chętnie byśmy coś poczytali... :)

Link to comment
Share on other sites

jestem w Chorzowie od paru lat i potwierdzam to co pisze Flashka. Wystawa organizowana jest na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świętochłowicach. Zawsze sprawna organizacja, ciekawi sedziowie zapraszani do ocen psów w ringu / w tym roku na ocenę chartów zaproszono sędzinę z Belgii, która jest hodowczynią chartów /, liczne nagrody. Ciekawa wystawa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']Zawsze sprawna organizacja, ciekawi sedziowie zapraszani do ocen psów w ringu / w tym roku na ocenę chartów zaproszono sędzinę z Belgii, która jest hodowczynią chartów /, liczne nagrody. Ciekawa wystawa[/quote]
A nas chyba będzie sędziował ktoś z Rumunii (jak dobrze pamiętam...)/
Ciekawa jestem czego się można spodziewać??? ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobra to sie rozpsize. Po prostu zgłosilam swoja sunie która ma juz ukonczonego Interchampiona ale czekamy na certyfikat. Mialam nadzieje ze dojedzie do tej pory i bede mogła go dosłać, dlatego do imienia psa dopisałam ten tytuł. Niestety nie otrzymalam dalej certyfikatu, a Interchampiony ida za darmo w Chorzowie. I Pan Wojtek do mnie wydzwaniał ( a mnie jak zwykle nie było pod telefonem :oops: ) Ale napisalam odrazu do niego maila i wszystko wyjasnilam. I tak własnie bardz im zalezało...a przeciez normalny związek by to olał i sie nie martwił tym ze wystawca bedzie musiał zapłacić za zgłoszenie psa.A Chorzów zrobił to całkiem na odwrót, mam nadzieje ze im to wynagrodze i za rok moze pojade juz z moja sunia jako Interchampionka zatwierdzona w FCI;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Dobra to sie rozpsize. Po prostu zgłosilam swoja sunie która ma juz ukonczonego Interchampiona ale czekamy na certyfikat. Mialam nadzieje ze dojedzie do tej pory i bede mogła go dosłać, dlatego do imienia psa dopisałam ten tytuł. Niestety nie otrzymalam dalej certyfikatu, a Interchampiony ida za darmo w Chorzowie. I Pan Wojtek do mnie wydzwaniał ( a mnie jak zwykle nie było pod telefonem :oops: ) Ale napisalam odrazu do niego maila i wszystko wyjasnilam. I tak własnie bardz im zalezało...a przeciez normalny związek by to olał i sie nie martwił tym ze wystawca bedzie musiał zapłacić za zgłoszenie psa.A Chorzów zrobił to całkiem na odwrót, mam nadzieje ze im to wynagrodze i za rok moze pojade juz z moja sunia jako Interchampionka zatwierdzona w FCI;][/quote]
Ja miałam podobną sytuację w Rzeszowie : podałam wszystkie tytułu rodziców moich basków (a było tego sporo) i zadzwoniła do mnie przemiła Pani z O/Rzeszów i poprosiła o certyfikaty tych tytułów, to będą one zamieszczone w katalogu (tytuły!). Oczywiście dosłałam i tak było!!! Gdy zjawiłam się w Rzeszowie, znalazłam ową Panią i chciałam podziękować za zajęcie się sprawą, Ona stwierdziła, że "To normalne, nie ma za co dziękować". A ja uważam, że było i jest za co dziękować.
Co do O/Chorzów, to wiem, z jaką pasją p. W. Lazar ją organizuje i ile czasu w to wkłada. A na dodatek stać Go na telefon do jednego z wystawców i poinformowanie o sytuacji. Niesamowite. Cześć i chwała Mu za to!!!
[b]Flaszi [/b]- jak chcesz w przyszłym roku zgłosić swojego Intera, to przecież będzie on prezentowany za darmo. I nic oddział nie zyska. A więc lepiej zgłoś kilka psów, to wtedy oddział finansowo odczuje Twoją wdzięczność! :P
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja dostałam dla DIANY za BOG z Chorzowa i teraz mam zgryz........... jeśli zgłaszam 2 jamniki na 2 wystawy w tym ta jedna jest darmowa, to ile mam wpłacić?? wyszło mi 1 pies na obie =100zł a 2 pies na jedną = 50zł............. ale powiedziano mi że 60zł a nie 50 i teraz sama niewiem
:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...