Jump to content
Dogomania

Dożek Amon za Tęczowym Mostem ;( [*][*][*]


Lagunka

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No Amonku wesoło nie jest, nie ma naszej "interlokutorki" netowej ;)))) nie wiem co u Ciebie, czy ktoś Cię odwiedził i widział jak się miewasz... ale jak mamy czekać na wieści to zdecydowanie czekajmy na pierwszej stronie !!!!

Link to comment
Share on other sites

Powiedzcie mi, bo nie mam kiedy przeczytać tyle stron się na jego temat zrobiło, czy ten pies nadaje się do mieszkania w kojcu, żeby pilnował domu i był spuszczany na noc na teren posesji? Szukam ładnego, dużego psa, który może mieć wredowaty charakterek ale żeby nie gryzł innych psów, bo jest już jeden 4-miesięczny podhalan.

Link to comment
Share on other sites

Marta dog to nie pies do kojca!! Ani mieszkania na dworzu!!
Dogi to delikatne psy mimo swoich rozmiarów i nie nadają się na psy mieszkające na zewnątrz, bo podobnie jak dobermany nie mają ciepłej okrywy i po prostu by zamarzły.
Reasumując- nie Amon ani zaden inny dog nie nadaje się do kojca ani do stróżowania na zewnątrz.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, to co napisała [b]staralur[/b] Amon w żadnym wypadku nie nadaje się do mieszkania na dworze!!!!!!!! Dog to pies rodzinny, kanapowy :))
i tam też powinno być jego miejsce. Jak ktoś weźmie Amonka w innych celach niż do kochania i rozpieszczania i leżenia na sofkach to będzie miał ze mną do czynienia. Już ja się postaram o odebranie Amonka takiej osobie. Gdyby Amonek był suczką chętnie bym go wzięła, ale trzeciego doga i to samca to już za dużo.
Prosimy o propozycję wzięcia Amonka, ale na królewskie warunki :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...