Jump to content
Dogomania

Schronisko w Nowodworze.Może właśnie tu bije dla Ciebie psie serduszko ...


matrioszka2

Recommended Posts

  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='IVV']co tu tak cicho:([/QUOTE]
Ja chora, Matrioszka zarobiona, Lady Swallow i Evl zarabiają na spłatę długów za "nasze" czyli nowdworskie psy i na ich kastracje pisząc teksty ogłoszeń i robiąc ogłoszenia i allegro, o tu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182745-Us%C5%82ugowy-TEKSTY-OG%C5%81OSZENIA-na-kolorowe-szczeniaki-i-inne.-Do-26.04[/url]
(skądinąd proszę o podbijanie tego bazarku, Maniek czeka na kastrację m.in.)
Matrioszka - zarobiona. I nikt na nic czasu nie ma ... tzn. żeby podjechać, wyspacerować psiaki, zrobić nową galerię, cholender, długo już to trwa, trzaby się jakoś zebrać. Ale ja chora nie pojadę.

Link to comment
Share on other sites

Jak się uda wszystko dogadać i nic się nie zmieni to wstępnie w czwartek wybieramy się z LadyS i pewnie Evl do Nowodworu samochodem, porobimy trochę zdjęć, pospacerujemy z psami i przywieziemy jakieś nowe wiadomości co tam słychać. Jeśli ktoś jeszcze byłby chętny się z nami wybrać to mamy miejsce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Jak się uda wszystko dogadać i nic się nie zmieni to wstępnie w czwartek wybieramy się z LadyS i pewnie Evl do Nowodworu samochodem, porobimy trochę zdjęć, pospacerujemy z psami i przywieziemy jakieś nowe wiadomości co tam słychać. Jeśli ktoś jeszcze byłby chętny się z nami wybrać to mamy miejsce :)[/QUOTE]
Świetnie by było, gdybyście dały radę, żeby tylko kurcze nic nie wypadło ... ja to bym była chętna, ale niestety nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Jak się uda wszystko dogadać i nic się nie zmieni to wstępnie w czwartek wybieramy się z LadyS i pewnie Evl do Nowodworu samochodem, porobimy trochę zdjęć, pospacerujemy z psami i przywieziemy jakieś nowe wiadomości co tam słychać. Jeśli ktoś jeszcze byłby chętny się z nami wybrać to mamy miejsce :)[/QUOTE]

Evl nie da rady, bo dziś Zu ma sterylkę, więc evl przez najbliższy czas ma czuwanie. Ale ja chętnie pojadę, Servet Cetin też, jeśli będzie zdrów. Więc tak czy siak, miejsce jest, dodam tylko, że na paliwo się składamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']W lokalizacji podany jest Nowodwór i jak sobie pomyślałam, że jeszcze jakiś czas temu nie było w schronisku sterylizacji i każdy kto chciał brał psa w typie rasy, aż mi się przykro zrobiło.[/QUOTE]

Wiesz co, nie poznaje na pewno tej suki. Pies jest podobny do tego, który był w Nowodworze - gdyby nie fakt, że taki był w Nowodworze tylko jeden i nie szedł do adopcji na pewno przez ostatnie 4-5 miesięcy. Na pewno więc to nie są schroniskowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Co do przepisów-kolejna psia tragedia, a właściciela pewnie nawet nie znajdą. Psina trafiła do Nowodworu.
[url]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100421/PODLASKA/68360018[/url][/QUOTE]

Jutro pewnie zobaczę, co u psa słychać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Evl nie da rady, bo dziś Zu ma sterylkę, więc evl przez najbliższy czas ma czuwanie. Ale ja chętnie pojadę, Servet Cetin też, jeśli będzie zdrów. Więc tak czy siak, miejsce jest, dodam tylko, że na paliwo się składamy.[/QUOTE]

Na którą planujecie być w schronie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Przypuszczam,że nie trafi szybko do adopcji, pewnie muszą uregulować jego sytuację prawną.[/QUOTE]
W zasadzie jego sytuacja prawna jest jasna : porzucenie.Najważniejsze to odnaleźć i ukarać "właściciela".
Znając kierownika schronu, psa nie odda byle komu i na pewno (jak będzie wiedział kto zacz ów pan/-i) - "właścicielowi".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Co do przepisów-kolejna psia tragedia, a właściciela pewnie nawet nie znajdą. Psina trafiła do Nowodworu.
[URL]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100421/PODLASKA/68360018[/URL][/QUOTE]
jak sie cos takiego widzi to noz sie w kieszeni otwiera ,a tego imbecyla co to zrobil to bym za ... do drzewa przywiazal:angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Co do przepisów-kolejna psia tragedia, a właściciela pewnie nawet nie znajdą. Psina trafiła do Nowodworu.
[url]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100421/PODLASKA/68360018[/url][/QUOTE]
Zobaczcie czy to pies czy sunia?
Biedactwo :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...