Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

No dziewczyny, takim sposobem to my nie dojdziemy nigdzie, zdjęć nowego ani widu ani słychu, fajny psiak, już dawno powinien być ogłoszony, ale nie ma nic, schron zapchany, kto nie przychodzi to jest mu wsio rybka czy mamy 10 czy 20 psów, miałam wolne mogłam porobić ogłoszenia, teraz to nie wiem, a zdjęć jak nie ma tak nie ma...takiej porażki to dawno nie było. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']No dziewczyny, takim sposobem to my nie dojdziemy nigdzie, zdjęć nowego ani widu ani słychu, fajny psiak, już dawno powinien być ogłoszony, ale nie ma nic, schron zapchany, kto nie przychodzi to jest mu wsio rybka czy mamy 10 czy 20 psów, miałam wolne mogłam porobić ogłoszenia, teraz to nie wiem, a zdjęć jak nie ma tak nie ma...takiej porażki to dawno nie było. :shake:[/QUOTE]
Sory, Agula - moja wina; Karola mi wczoraj przesłała. Zaraz Ci wyślę na maila. Ale zdjęć jest niewiele i - jak pisze Karola - nie była za bardzo z czego wybierać, bo mały bardzo ruchliwy. Trzeba mu bedzie pstryknąć parę fotek na rękach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']Sory, Agula - moja wina; Karola mi wczoraj przesłała. Zaraz Ci wyślę na maila. Ale zdjęć jest niewiele i - jak pisze Karola - nie była za bardzo z czego wybierać, bo mały bardzo ruchliwy. Trzeba mu bedzie pstryknąć parę fotek na rękach.[/QUOTE]

ariete2503 wyślij do mnie , zrobię mu ogłoszenia , tylko nic nie wiem na jego temat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']ariete2503 wyślij do mnie , zrobię mu ogłoszenia , tylko nic nie wiem na jego temat[/QUOTE]
Figuś, wysłałam, ale dziś też Agula zrobiła mu fajne zdjęcie, może wklei albo prześle. Chyba się nawet udało mu nie poruszyć.
Ja o małym mogę powiedzieć tylko tyle, że jest bardzo radosny, garnie się do każdego czlowieka, lubi dzieci - one też chętnie u niego przesiadują. Jest to typ Kai z urody i zachowania - jesli chodzi o pieszczoty - ciągle się kładzie na pleckach i chce, żeby go drapać po brzuszku. Mordka uśmiechnięta, ale szczeka trochę jazgotliwie. Z tego co zauważyłam, na spacerach ładnie chodzi na smyczce (jeśli coś nie tak to Agula mnie skoryguje). W papierach ma zapisany wiek ok. roku, ale wetka jakiś czas temu temu wspominała, że jest jednak starszy. Jest wielkości Kai, może ciut mniejszy. Póki co był puszczany tylko z Koffi i fajnie się razem bawią, choć dziś pomerdywał też ogonkiem do Negry i Nory, a nawet do Orbita (z wzajemnością zresztą), ale jak towarzystwo schroniskowe na siebie ujada, to nie pozostaje obojątny i też szczeka.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek Foksika :)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/257216-Foksik-takie-radosny-a-ciągle-bez-domu!?p=22416932#post22416932"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257216-Foksik-takie-radosny-a-ciągle-bez-domu!?p=22416932#post22416932


[IMG]http://oi60.tinypic.com/1zvwg11.jpg[/IMG]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']Figuś, wysłałam[/QUOTE]

Alinko , dzięki , fajne te zdjęcia , może jakość nie najlepsza , ale ładine wyglądają
razem z tymi od Aguli jest ok , widać ,ze psiak nieduży i śliczny
faktycznie jak Kajunia:lol:

Edited by figa33
Link to comment
Share on other sites

Psiak superowy i kajulcowaty, stąd tytuł maila ze zdjęciami "Kajulec2". Bardzo żałuję, bo gdybym teraz nie wyjeżdżała, to pewno zaryzykowałabym dla niego tymczas, o ile Kajunia zgodziłaby się na braciszka:evil_lol:
A co do Kajuni, to była bardzo dzielna i ładnie pozowała (też widziałam "próbkę" na Fb), a i pogoda dopisała, i plenery fajne (byliśmy w trzech róźnych miejscach). Też nie mogę doczekać się finału! Wiola co prawda obiecała zaglądnąć w najbliższy wtorek, ale wiem, że jest teraz zajęta i może to potrwać.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, wykupiłam naszym psiakom 10 pakiecików u Izy, która robi bazarek ogłoszeniowy dla staruszki Zosi. Pytałam, czy możliwe jest uwzględnianie w tych pakiecikach lokalnych portali typu rzeszowiak, krosno24 itp. Odpowiedziała twierdząco, więc może skoro już Figa i Karolciasz tak nam pomagają w tych ogłoszeniach na naszym terenie i żeby się nie dublować, spróbować zrobić coś np. na Tarnów czy Kraków?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']Dziewczyny, wykupiłam naszym psiakom 10 pakiecików u Izy, która robi bazarek ogłoszeniowy dla staruszki Zosi. Pytałam, czy możliwe jest uwzględnianie w tych pakiecikach lokalnych portali typu rzeszowiak, krosno24 itp. Odpowiedziała twierdząco, więc może skoro już Figa i Karolciasz tak nam pomagają w tych ogłoszeniach na naszym terenie i żeby się nie dublować, spróbować zrobić coś np. na Tarnów czy Kraków?[/QUOTE]

ja robię teraz dla Foksika

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może tutaj wstawić przynajmniej linki do naszych obecnych psów? ja zapisałam tylko te które są na pierwszej stronie, resztę nie wiem gdzie znaleźć :niewiem: jak tam można schrzanić stronę i zawalić wszystkie linki, teraz to ja połowę wątków które odwiedzałam to nie znajdę :flop:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...