Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Ja zrobie jak najszybciej tylko mogę Ogloszenia Elvisowi i Joko :) jak dam radę to zrobie i reszcie :) Wczoraj Zrobiłam, na Rzeszowiaku, Tablicy i Brzozowiaku :) Bo malo czasu miałam wczoraj, ale dzisiaj mam wiecej czasu wiec zrobie im wiecej, Wiec Karolcia spokojnie, ja pomogę jak Tylko bede mogła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalusia']oki Elvis i Joko Mają ogłoszenia na:
psy.pl
rzeszowiak.pl
przygarnij zwierzaka,
adopcja psa
olx
morusek
gumtree
tablica
rzeszów24
brzozowiak
tarnowiak
Przemyslak


Za chwile zajme sie kolejnymi psami :)[/QUOTE]

super Kalusia, wielkie dzięki, jak dobrze wiedzieć, że jeszcze jedna osoba może pomóc w ogłoszeniach.
Pamiętaj tez o Krosno24 i Sanok24, stamtąd mamy dużo adopcji.

Link to comment
Share on other sites

poprawiam się :)
Hajdi zrobiona, Troche późno ale byłam u lekarza. Lepiej późno niz w cale:)

przygarnij zwierzaka
adopcja psa
adopcje psów
olx
morusek
do adopcji
gumtree
tablica
psy.pl
sanok24
krosno24
rzeszów24
rzeszowiak
przmeyślak
brzozowiak
tarnowiak
ogłoszenia tarnobrzeg

a Nowe psiaczki Robić? :) tzn, Misze, Gacka, Brende? bo Dwa nowe to raczej nie bo mają kwarantanne :) Hektora nie robiłam bo widziałam że miał dzisiaj jakieś dodawane :)

Link to comment
Share on other sites

No a więc, poranek zaczynamy od ogłoszeń :) Dzisiaj biore na siebię Brende, Misze i Gacka i Gucia :)
Może pojde dzisiaj do przytuliska bo sie lepiej czuje, to troszke popracujemy z psiakami :)


Własnie, czy można jakiś tekst o opisie psa? :D dla Brendy, Miszy, Gacka, i Gucia:)

Edited by Kalusia
Link to comment
Share on other sites

Te dwa nowe pieski superowe, ta długowłosa rodowodowa to wariat do potęgi, szaleniec, a dziadziuś kro w krok za nią, a łapki widać tylne bolą go oj bolą!!!! Szkoda mi biedaka, bo takie grube ma to futerko, gorąco im wszystkim jak diabli....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj bardzo Gorąco:((!
Wszystkie psiaczki miały kąpiel ! a Szczególnie Brenda się z niej cieszyła, wszystkie wybiegane! Gacek sie bardzi Boi :(( troche pochodził i schował sie do budy..
Miszy nie ma ! :) miejmy nadzieje ze bedzie grzeczny! :)

Link to comment
Share on other sites

Mam Wiadomości co do Miszy :)

Grzegorz:
bardzo fajne,od samego schroniska az do domu szedl na smyczy grzecznie bez wyrywania,w domu od razu sie zadomowił, wszystkich polubił, lubi juz chodzic na smyczy, glaskac sie i czesac, jest bardoz posłuszny, bardoz mi zaufał i sie juz przywiazał wszedzie za mna chodzi a jak mnie nie ma to wyje i tęskni za mną


Bardzo sie Cieszymy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Dziewczyny napiszcie coś więcej o Belli, ogłoszę ją.[/QUOTE]

Karolciu tu jest wątek Belli

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246083-Bella-zjawiskowa-piekno%C5%9B%C4%87-w-Boguchwale?p=21176215#post21176215"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246083-Bella-zjawiskowa-piekno%C5%9B%C4%87-w-Boguchwale?p=21176215#post21176215[/URL]


[IMG]http://images62.fotosik.pl/56/0dc0c23b4d9fb4db.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalusia']No a więc, poranek zaczynamy od ogłoszeń :) Dzisiaj biore na siebię Brende, Misze i Gacka i Gucia :)
Może pojde dzisiaj do przytuliska bo sie lepiej czuje, to troszke popracujemy z psiakami :)


Własnie, czy można jakiś tekst o opisie psa? :D dla Brendy, Miszy, Gacka, i Gucia:)[/QUOTE]


tekst dla Gucia jest na jego wątku :lol:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245491-Gucio-z-mostu-lutoryskiego[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...