Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Przytulisko dostało od gminy długo oczekiwany barak:multi::multi:

[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6905/buda1y.jpg[/IMG]

Jest to miejsce na przechowywanie różnych potzrebnych rzeczy, karmy, sprzętu, podstawowych leków. Wewnątrz jest też zrobiony boks dla potrzebującego ( np. powypadkowego psa )
Tak wygląda wnętrze tego pomieszczenia:

[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7520/buda2c.jpg[/IMG]

[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3784/buda3.jpg[/IMG]

[B][COLOR="#0000ff"]Zwracamy sie z uprzejma prośbą....
Gdyby ktoś miał na zbyciu jakies nieużywane szafki, stół, może krzesła, chętnie je przyjmiemy....bardzo przydałaby się również wykładzina - linoleum, na podłogę.
Będziemy wdzięczni za każdą pomoc [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']Ale się u Was dzieje...
Muszę wreszcie z powrotem zacząć codziennie zaglądać na dogo.[/QUOTE]

No właśnie...gdzie Ty się podziewałaś:mad::mad:


To przynajmniej tyle miłego powiem, że dziś zawiozłam Alutkę - trikolorkę do nowego domku, więc chociaż jeżeli o kociaki chodzi to tylko czarnuszka Bambo mamy bezdomnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']jaki salonik będzie , ho , ho !
a firanki dadzą się zawiesić w tym oknie ? i pewnie przydałoby się jakieś posłanie dla ewentualnego psiaka tam w środku ?[/QUOTE]

firanek to ja mam kupę niepotrzebnych po moim remoncie tylko musze sprawdzić jak z ich zawieszeniem....
A posłanie też się znajdzie... luksusy bedom....:lol:
I strasznie sie cieszę [B]Figuniu[/B] , że wrocilaś do nas...:multi:[B] I Dzika-Figa[/B] się wreszcie odezwała - co za udany dzień !!!

Link to comment
Share on other sites

Tak, mamy nowego psiaka w schronie. Nazwałam go Reksio, bo to taki nasz prawdziwy kolejny Reksio. Jest naprawdę słodki i miluśki, tylko okropnie przestraszony. Jak otwarłam mu boks, to patrzył na mnie jak ogłupiały, nie chciał jeść ani pić. Potem wcisnął się w kącik i patrzył przerażony, najchętniej wlazłby za budę. Mam nadzieję, że wlezie do budy a nie za nią, bo na polu nie ciekawie. Reksio spodobał się Merlinkowi, który natychmiast rozpoczął przyjazny "nalot" na nowego oszołomionego kolegę. Ogólnie psina jest śliczna, sympatyczna, młoda i piękny będzie z niego pies w przyszłości. :)

Link to comment
Share on other sites

A propo kotów. Mamy jeszcze jednego nieszczęśnika u nas, tylko nie wiadomo jak mu pomóc. Kocina jest wyrzucona, pozbawiona ogona (pozostał mu jakiś kawałek tylko, sama nie widziałam, ale wiem od osoby która go widziała), czasami ktoś mu rzuci coś do jedzenia, ale jak często to nie wiem, a gdzie śpi, gdzie się chowa w te mrozy, też ciężko odgadnąć, chyba na cmentarzu!!! I co zrobić z tym nieborakiem????

Link to comment
Share on other sites

Beciu, dla mnie to jest Reksio, zresztą już kolejny, a wy możecie go tu nazywać jak wam się żywnie podoba. Rozmawiałam dziś z panem od Viki. Psinka bardzo dobrze się zaadoptowała, biega, jest wesoła i co najważniejsze już wysterylizowana. Dostałam też zdjęcie jak sobie wspólnie z kotem leżakuje na kołderce. Wszyscy są nią zachwyceni! Kto widział ją na żywo, ten wie, że to jest cudowna sunia, nieeee Becia??? A zdjęcie wstawi majuska bo jej właśnie podesłałam, jak się zorientuję w tym wstawianiu tutaj to sama zacznę, jak na razie nie mam na to czasu. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...