Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Dostałam sms

[B]Witam sa szczeniaki a mozliwy dowus do oswiecimia
[/B]/dowus był tak własnie napisany/

Żeby nie zaśmiecać tu wątku, założyłam osobny wątek szczeniaczkom i serdecznie zapraszam
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236135-5-spanielowatych-szczeniaków-podrzuconych-do-przytuliska?p=20009673#post20009673[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Dostałam sms

[B]Witam sa szczeniaki a mozliwy dowus do oswiecimia
[/B]/dowus był tak własnie napisany/

Żeby nie zaśmiecać tu wątku, założyłam osobny wątek szczeniaczkom i serdecznie zapraszam
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236135-5-spanielowatych-szczeniaków-podrzuconych-do-przytuliska?p=20009673#post20009673[/URL][/QUOTE]

Witam,
dzisiaj rano Wega wyjechała do W-wy[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon11.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']jest nam tak przykro że nie macie pojęcia. Każdy psiak dla nas wyjątkowy, jesteśmy zżyte z nimi i je kochamy, a każde odejście tak bardzo boli...:-([/QUOTE]

to zawsze jest bardzo smutne zwłaszcza jeśli jego życie nie było radosne..., ale napewno czuł się kochany przez Was.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']miałam dzisiaj 2 telefony
Nie wiem, nie mogę pojąc jak ktoś patrząc na te małe spanielkowate dzieci, chce zgotować im łańcuszkowo - garażowy los.[/QUOTE]
:angryy::mad:

[quote name='Becia66']Dostałam sms

[B]Witam sa szczeniaki a mozliwy dowus do oswiecimia
[/B]/dowus był tak własnie napisany/
[/QUOTE]
:crazyeye:

[quote name='Jadwinia']nie jest źle, Wega pojechała do Warszawy, Wioletka znalazła dom.[/QUOTE]
:lol:
[quote name='majuska'][B]Dziś odszedł za tęczowy most nasz weteran...dziadzio Dingo.....[/B]

[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2237/773ebe5f9db2f3e3.jpg[/IMG][/QUOTE]
:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

tak sobie myślę ,że FB to jednak potęga cały czas jeszcze , a może jeszcze bardziej niż kiedyś.
Widać to po głosowaniu na Krakvecie . Dogo nie ma już takiej siły sprawczej jak widać .
Nie wiem czy jest odzew ze strony FB przytuliskowej , może to też zależy od aktywności .
Nie mam konta na FB , więc naprawdę mało się na tym wyznaję , ale po tym co się wydarzyło na Krakvecie
to chyba trzeba bardzo wziąć pod uwagę FB .
Allegro odpadło , chyba ,ze jakieś aukcje cegiełkowe , ale i tak nie można ich przecież ciągle robić .

Link to comment
Share on other sites

jezooooo..wiecie co, Ci ludzie to już potrafią tak osłabić, że się wszystkiego odechciewa, zadzwoniła babka dziś do mnie w sprawie szczeniaków, z rozmowy spoko, zapowiedziała się, że przyjadą z mężem zobaczyć o 17 pieski dzisiaj...no i nasza Agula tam siedziała i tkwiła na tym zimnie, czekała do 17,30 i nie przyjechali, miałam do nich tylko stacjonarny telefon, nie mogłam się skontaktować, bo był nieodbierany....już normalnie szlag człowieka może trafić, Agula sie oczekała, wymarzła....brak słów...szceniaki nadal tkwią, pasiłoy z kilka ogłoszeń chociaz z tymi nowymi fotkami, może cos się uda:roll:


porobiłam porządki w pierwszych postach, wychodzi na to, że mamy 10 psów + 5 szczeniaków ( nie zmieściły mi się i nie wkleiłam ich fotek )

staruszki : Magik, Astro, Muki
suczki w średnim wieku : Wilma, Kaja, Sonia
weteran Terri
parka Majka i Maczo
mini sunia Dejzi - praktycznie nadaje się już do adopcji
..no i piątka maluchów

Edited by majuska
Link to comment
Share on other sites

wiecie co, takiego pomysła mam, tylko sama go nie zrealizuję niestety....u Justynki w gabinecie ( w poczekalni) jest taka tablica korkowa, no i jest ona do zagospodarowania...pomyślałabym, że przydałyby sie nam takie małe wizytówki każdego naszego psiaka, myśle o formacie A6: fotka, krótki opis i kontakt, mając takie cóś, mogłabym się zobowiązac do prowadzenia naszej stowarzyszeniowej "gazetki ściennej" w gabinecie, oprócz "wizytówek" każdego z psiaków info o naszych potrzebach, nr konta i takie tam ;) niby duzo osób o przytulisku wie, ale niekoniecznie wiedza jakie tam sa psy, czasem w poczekalni ktoś może zobaczyć fotę jakiegoś psiaka i go cos za serducho pociągnie...no i wogóle może nowe osoby się też stąd dowiedzą o naszych potrzebach....potrzebowałabym kogoś kto nam zrobi takie miniplakaciki z pieskami no i pomoc w wydruku tego

Link to comment
Share on other sites

Dzika_ Figo kochana nasza, witam cie serdecznie z powrotem, nawet nie wiesz jak nam ciebie brakowało. Zapraszam cie więc i wszystkich innych na ekskluzywny bazarek przedświąteczny

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236236-Ekskluzywny-bazarek-przedswi%C4%85teczny-Prezenty-masz-z-g%C5%82owy?p=20020565#post20020565[/url]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000cd][SIZE=4]Kto żyw POMOCY!!! M[SIZE=4]amy 4 kole[SIZE=4]jne szczeniaczki, około 6 tygodni, bidulce [SIZE=4]zapchlone[SIZE=4], zawszone, u nas z 2 [SIZE=4]-3 tygodnie muszą jeszcze pos[SIZE=4]iedzieć, ale potem trzeba zebrać siły i ogłaszać[SIZE=4]!!!! Kto może niech tłucze ogłoszenia [SIZE=4]naszym spanielom, [SIZE=4]niech chociaż one znajdą jak najszybciej domki!!! POMÓŻCIE PROSIMY!!!! [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że trzeba się też zabrać jak najszybciej za małą Deizy, ona to jest pies ideał, prawdziwa dama nakolankowo, kanapowo- łóżkowa, kochana, grzeczna, na spacerkach cudnie chodzi! Kto ma namiary na mikropieski, kto tam wstawiał? Może ją tam wstawicie, może by pomogli???
Przyznam, że jestem dzisiaj załamana.....:placz:

Link to comment
Share on other sites

brać to się pewnie i trzeba ale co z tego jak kulejemy ze zdjęciami. U mnie kicha - podczas robienia bazarku coś stało sie z moją kartą pamięci z aparatu albo z samym laptopem i karta nie przerzuca mi zdjęć na laptop. Podłamana jestem trochę bo nie wiem jak to ugryźć, kogo prosić o pomoc i co tak naprawdę zaszwankowało. Jak laptop to kicha. Bazarku nie skończyłam i trochę rzeczy zostało już nie wklejonych.

Link to comment
Share on other sites

Wiem Beciu, rozumiem, ale fotki naszyk spanielków są nowe więc tu problemu nie ma, nie wiem jak tam z fotami Deizy, bo te maluchy, które dziś przywieziono, to i tak muszą u nas posiedzieć, więc z dwa tygodnie mamy. Niech by nasze spanielcie domki znalazły plus Deizy, bo jak bidula da radę w te mrozy??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...