Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Becia66'] Suczki z pełnym miotem nie miałysmy nigdy więc to dla nas nowe wyzwanie :shake:.[/QUOTE]
Beciu mieliśmy już suczkę z małymi, tylko Was jeszcze nie było wtedy w przytulisku, pamiętam jak karmiłam te szczeniaki, mieliśmy takie puszyste kulki, na szczęście znalazły się dla nich domki. No to módlmy się o domki dla tych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maldinka']Maciuś jest niesamowity!!!!!!!!! Jestem pewna, że znajdzie sie jakiś amator burasków.
Strasznie mocno trzymam kciuki za Maciusia i jestem pewna, ze za niedługo znajdzie sie jakiś amator burych dziadów!!![/QUOTE]
No to drogie ciotki, amator burasków się znalazł, dziękuję za pomoc w ogłaszaniu i za dobre chęci, ale już możecie Maciusia nie ogłaszać i podmienić na kogoś innego. Maciuś ma już domek, super fajny, miły, ciepły, jedzonko, spanko, mizianko itp itd, tylko marzyć o takim domku. Maciuś zostaje u MNIE!!! No tak musiało być, to jest prze kochany kot!! Już się do nas przyzwyczaił a my do niego, nie wyobrażam sobie go oddać, to jest już starsza kocina i lubi siedzieć na polu, ale do nas zawsze wraca na jedzonko, spanie i głaskanie. Bałabym się, że gdzie indziej pójdzie i zginie. Wszyscy w domciu jesteśmy ZA, że Maciuś to nasza domowa kocina!!!! :) Dzięki wielkie!!!

Link to comment
Share on other sites

Wiesz majuska, Maciuś na początku był złośliwy jak diabli, zasmrodził całą chałupę i wszędzie popuszczał, bo przez tydzień nie wypuszczałyśmy go z domu:shake:, w końcu trzeba było go podleczyć bo był w opłakanym stanie, zapchlony, zawszony, śmierdzący, ale teraz cud malinka :p, grzecznie śpi, wychodzi, wraca:multi: gdzie mu będzie lepiej , no gdzie???:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']
Jak tam te nowe nabytki? Coś już wiecie?[/QUOTE]
Właśnie rozmawiałam z Magdą, mamy matkę i 3 szczeniaczki też suczki. Labradorek już odnalazł właściciela, ufff chociaż tyle! Mamy jeszcze pekinkę, po raz kolejny tę samą, właśnie wybieram się do tych ludzi co ja traktują jak przedmiot zrobić małą rewolucję, bo mnie zaraz trafiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pekinki już nie ma! Zjebka była konkretna:mad:, co zaowocowało szybkim odebraniem suni.
Jednak nie jestem z tego do końca zadowolona. Sunia stoi przywiązana przy budzie i z tym całym przywiązaniem uciekła (jak można pekińczyka trzymać przy budzie????:crazyeye: taka fajna psinka, wyłupiaste oczka i buda, na dodatek w ciecze:shake:, porażka:angryy: Zasugerowałam im, żeby ją wysterylizowali lub zrzekli się a my jej znajdziemy dom, to było by już lepsze. A tak jestem niepocieszona!!! :-( Szkoda mi tej psiny, mam nadzieję, że jej nigdzie nie oddadzą.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Becia i majuska, czy któraś z was ma jutro chwilkę czasu żeby wybrać się do przytuliska i pomóc przy szczeniaczkach?? Dziewczynki mają około 6 tygodni, brzuszki jak dzieci z Etiopii. Madzia ich dziś ponacierała specyfikami na skórę i jak na razie siedzą w tej naszej nowej budce, akurat jak znalazł ją mamy. Jakby któraś z was dała radę, to proszę o kontakt!!!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']Pekinka przy budzie? Co za pomysł... A jest szansa że się zrzekną? Czy zdecywowanie nie?[/QUOTE]
Ciężko powiedzieć, byli u naszej weterynarz, ale nic na ten temat nie mówili, tylko zapytali się ile sterylizacja. Ciemno to widzę!!! :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']No niechby chociaż wysterylizowali... Ale co im właściwie na tym psie tak zależy?[/QUOTE]
Nie wiem!! Do mnie mówili że to właściwie nie ich pies, tylko od kogoś dostali (co to za tłumaczenie???), a jak pytałam się gdzie stoi pies, to odpowiedź była że przy budzie, a w gabinecie że w domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...