Jump to content
Dogomania

Jestem Kuba-nie mam oka ale MAM DOM !!!


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kubuś jest nie tylko śliczny ale i mądry :) to jest jedyny pies u nas, którego na spacerze można spokojnie spuścić ze smyczy i wiadomo, że nie ucieknie :) ślicznie wykonuje komendy, bardzo szybko załapał o co chodzi z klikerem, no po prostu pies ideał, tylko domu mu brak....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']sorki za obsuwke w platnosciach a to przez brak pracy , wczoraj poszlo 90 zl. za 4,5,6 na razie
buziaki Kubusiu :loveu:[/QUOTE]

a na jakie konto wysłałaś? bo jak na Kabutowe to już po kasie:( bo do mnie nic nie dotarło:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']a na jakie konto wysłałaś? bo jak na Kabutowe to już po kasie:( bo do mnie nic nie dotarło:([/QUOTE]

na Twoje konto na szczescie, juz slow brak .
wplata przez UP wiec ze 3 dni zanim dojdzie -taka dostalam info z okienka. pokwitowanie mam jakby co...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']na Twoje konto na szczescie, juz slow brak .
wplata przez UP wiec ze 3 dni zanim dojdzie -taka dostalam info z okienka. pokwitowanie mam jakby co...[/QUOTE]

doszło dziś:) i inne wpłaty:) później poprawię rozliczenie :) dziękujemy pięknie:loveu::loveu:

EDIT : A nowe wpłaty są jeszcze od : Akrum:loveu:,Pies Wolny:loveu:Jolanta08:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Czy Kubuś ma jakieś aktualne ogłoszenia ? Jeśli nie to wykupiłam pakiet na bazarku i chętnie oddam ogłoszenia Kubusiowi.[/QUOTE]
Mi się też wydaje, że Kubusiowi przydałyby się nowe ogłoszenia, może znajdzie się kolejna osoba, którą urzeknie Kubuś i zawładnie sercem człowieka??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...