Jump to content
Dogomania

Jestem Kuba-nie mam oka ale MAM DOM !!!


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Halo cioteczki wujaszkowie sprężmy się pomożmy Kubusiowi!!Już mamy tak duzo...dla nas to kwestia zawziecia się w sobie i zorganizowania wspanialej akcji adopcyjnej-Kubuś ciągle cierpi w schronisku....błagam pomozcie..ja narazie staram się angazowac w finanse zabrzanskiego Moto [url]http://www.dogomania.pl/threads/181336-MOTO-za-kilka-dni-wrA-ci-do-schroniska-chyba-A-e-pomoA-esz-bardzo-prosimy[/url] poniewaz on juz jest w hotelu a nie ma nawet polowy deklaracji, nie mozemy utonac w dlugach a nie chcemy zeby musial wrocic do schroniska....błagam was o pomoc..

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty za I miesiąc:
Asia_klero - 5zł
BasiaD - 10zł
Bjuta - 5zł
Karusiap - 10zł
Migama - 10zł
Blanka - 10zł

Suma: 50zł

Wpłaty jednorazowe:
javena - 20zł
Aimez_moi - 20zł
Enigma79 - 40zł
Sławomir z Lublina(brak nicku) - 20zł
A.R.S. - 40zł
Fergilka - 20zł
migama - 30zł
agnieszka f(brak nicku) - 30zł

Razem:220zł

Link to comment
Share on other sites

Po długim czasie odnalazłam ten wątek:oops:. Pamiętałam, że na Kubusia deklarowałam jednorazowo 20,- , ale mam trzech Kubusiów w swoich subskrypcjach i brakuje czasu na przechodzenie przez cały wątek. Poza tym mam teraz całkiem niezły sajgon w pracy. Tak, że bardzo przepraszam za poslizg we wpłacie. I tylko na koniec pytanie : czy wpłaty jednorazowe też przekazać na konto z pierwszego postu??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...