Jump to content
Dogomania

Jamnisia Tusia z paralizem w hoteliku-JUZ W SWOIM DOMKU !!!!!!!


danka1234

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agabytom']Tosieńka już pod Warszawą...
Czuje się,jakbym dziecko na studia wysyłała.
Ale wszystko po prostu musi się ułożyć;][/QUOTE]

Odzywam się , bo to ja miałam odebrać Tosię i ewentualnie zawieść do Astaroth do Brzezin. Dzisiaj jakby wszystkich wymiotło, jakby coś się zacięło nie mogłam nikogo złapać z samochodem. Na jutro tak ale dzisiaj nie dało rady.
Ustaliłam z Figu , która przywiozła Tosię , że albo jeszcze dzisiaj zawiozą po pracy (jak zgodzi się TZ) albo ja zabieram i jutro wiozę do Astaroth. Stanęło na tym, że Figu jeszcze dziś po pracy zawiezie Tosię do Astaroth ok. 23.00. I widocznie tak miało być, bo do apteki przyszła Pani Jamnicza w każdym calu, tym bardziej, że świetnie zna porażenie nóżek, bo jej poprzedni piesek też miał i zna się na tym świetnie, wie jak masować jakie leki, zna świetnego weta itp. Zapytała Figu o Tosię , czy ma stały domek. I tu kończę zostawiam resztę dla Figu, sama Wam wszystko opisze.

Link to comment
Share on other sites

No to jestem. Tosia odstawiona, słodka dziewczynka, ale z charakterem. Tak się wczuła u mnie w pracy, że nie chciała mi koleżanki do domu wypuścić - a ona się bała koło niej przejść, hi hi.
A co do osoby, która mogłaby się nią zająć to jest tak: mam taką fajną klientko-sąsiadkę, która uwielbia jamniki. Ma w tej chwili jedną śliczną młodziutką suńkę, bo jej ukochany Kacperek niedawno odszedł. I właśnie na tym psiaku ta Pani przerobiła wszystkie metody rehabilitacji "uszkodzonego" jamnika. Chodziła z nim nawet na akupunkturę itp. Zna się na niedowładzie, zaniku mięsni (zresztą od razu zauważyła, że u Tosi gorsza jest jedna nóżka), na masażach, zastrzykach i wszystkim co można zrobić, aby jamniś wrócił do zdrowia.
Zobaczyła u mnie Tosię, bardzo jej się spodobała, musi tylko obgadać sprawę z rodziną. No i we wtorek ma jeszcze poważne sprawy osobiste do załatwienia, umówiłam się że da mi znać wieczorem, na czym stoimy.
Jest jedno ale - i to takie jak zwykle - kasa. Jamnicza Pani nie ma zbyt dużo kaski na zaawansowane leczenie....
Pomyślałam jednak, że może chociaż trochę udało by się jej pomóc - przecież i tak planowałyście opłacać Tosi hotelik - co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

moje miesieczne 50zł tez oczywiscie byłoby przekazywane do Pani zajmujacej sie sunią.
Z miesiecznych deklaracji na hotelik mielismy uzbieranych 220zł,jesli bedzie to domek to jeszcze lepiej ale prosze by wszyscy deklarujacy sie na hotelik potwierdzili czy zgadzaja sie by te pieniadze poszły za jamnisią do Pani?
Figu Twoje 20zł to akurat kwota brakujaca nam do hoteliku,czy mam ją wpisac do wpłat stałych miesiecznych?



deklaracje stałe-miesieczne;

Isadora7--------50,00
danka1234------50,00
kasia77---------25,00
RUTA93 --------20,00
kivik--------------50,00
ATLANDYDA-----25,00
Figu--------------20,00
______________________
razem--------240,00

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...