Jump to content
Dogomania

Jamnisia Tusia z paralizem w hoteliku-JUZ W SWOIM DOMKU !!!!!!!


danka1234

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Isadora dzieki za ten link ,udało mi sie przez niego dostac na dogo,nie wiem na jak długo i czy nastepnym razem tez uda mi sie wejsć ale jestes tu to przypilnujesz jakby co spraw.
Co do leczenie jamnisi to oczywiscie jamnicza skarpeta wspomoze sunieczke.Zabierzcie ją jak najszybciej do lecznicy i zdiagnozujcie by było konkretnie wiadomo co jej jest u jakie trzeba zastosować leczenie.

Link to comment
Share on other sites

co to za tymczasik? u kogo?jakiej wielkosci jest jamnisia?ile waży?trzeba wiedziec jaki duzy musi byc transporterek.Najlepsza byłaby klatka ale o transpotrerek chyba bedzie łatwiej.Ja sama mam w domu takowy ale nie wiem czy sie nada na dłuzsze pomieszkiwanie dla jamnisi bo jesli ona jest rozmiarów mojego jamnika to bedzie za mały.

Link to comment
Share on other sites

nazwa transportera w którym teraz przebywa jamnisia nic mi nie mówi,nie wiem jaka jest jego wielkość.Napisz ile wazy jamnisia,bedzie mozna wówczas ocenic mniej wiecej jej wielkość.Pewnei ze najlepsza byłaby klatka ale jesli sie nie znajdzie nikt kto bedzie mógł takową pożyczyc to trzeba bedzie pomysleć o transporterze,chyba ze pożyczysz ten w którym przebywa obecnie jamnisia do nowego tymczasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ale mozna w google wpisac transporter + ta nazwa i masz odp:
[URL]http://www.radar.pl/KLATKA-SKIPPER-255X36-CM-17007532/[/URL][/QUOTE]

pewnie ze mozna a przeczytam ze to transporter dla kota :eviltong:dlatego pytałam o wage jamnisi bym mogła porównać ja z moim Tofikiem i tym samym ocenic czy mój transporter byłby odpowiedni ale widze że podac jej wage to jednak problem więc odstąpmy od tego tematu i poszukajmy klatki która bedzie dla jamnisi najodpowiedniejsza pod kazdym względem. Jamnisia bedzie musiała w niej przebywac wiekszosć czasu wiec potrzebuje powietrza i wiecej prześwitu niz zapewnia transporter.

Link to comment
Share on other sites

hmmm z wagą jest faktycznie problem bo nie mam wagi w domu ale wydaje mi sie że sunia nie będzie miała więcej niż 8kg. A co do transportera to faktycznie klatka jest lepsza, ale lepszy transporter niż nic.
A co do zdrowia suni to Bidula coraz więcej zaczyna chodzić i stawać na łapkach. Jest już dużo lepiej niż było :lol:
[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8477/jamnisia1.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Trzeba ją jak najszybciej zdiagnozować, czyli niezbędne jest błyskawiczne
prześwietlenie, bo może będzie mogła chodzić a jak się przegapi to może być za późno na cokolwiek (np. operację). Czy nie można by chociażby w tym transporterku zanieść do weta (najlepiej jakaś klinika) i zrobić niezbędne badania - głównie prześwietlenie. W tym wypadku naprawdę nie powinno się zwlekać. Wiem to , bo brat miał podobny problem ze swoją sunią i zamiast ją prześwietlić to wet leczył nerki. Dopiero jak ja zobaczyłam co się dzieje wysłałam go do kliniki na Bemowo i okazało się, że to nie wet a głupia blondyna miała rację. Zrobiono jej (Kora) operację i potem rehabilitacja. Chodziła potem i biegała, ale jedną nóżka zarzucała, bo trochę przypóźno poszła dobra diagnoza. Niestety już za TM ale miała swoje latka.

Prześwietlenie kręgosłupa w np. Warszawie kosztuje 70 zł.

Link to comment
Share on other sites

wielokrotnie juz kazda z nas pisała ze najwazniejsza jest teraz diagnoza ale nie ma odpowiedzi w tej kwesti mimo tego ze napisałam kilka stro wstecz ze jamnicza skarpeta wspomoze leczenie jamnisi.
Moze sie żle wyraziłałam wiec napisze jeszcze raz.:lol:
Agusia,napisz czy masz mozliwosc by zdiagnozować jamnisie?a przede wszystkim zrobić to prześwietlenie? jesli tak to zrób to prosze jak najszybciej.Jamnicza skarpeta pokryje te koszta.;)

Napiszcie tez kiedy jamnisia przechodzi do nowego domku tymczasowego?

Link to comment
Share on other sites

A więc tak dowiedziałam się że Bidula miała jednak robione prześwietlenie u Pana Morawieckiego i jutro rano się dowiem jaka była diagnoza. Nie zostałam poinformowana o tym jak brałam sunie do siebie przez schronisko nie wiadomo dla czego!
[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8477/jamnisia1.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agusia']A więc tak dowiedziałam się że Bidula miała jednak robione prześwietlenie u Pana Morawieckiego i jutro rano się dowiem jaka była diagnoza.[/QUOTE]

A ten Pan Morawiecki,to dobry weterynarz?,można ufać jego diagnozie?(jakakolwiek nie jest....)

Link to comment
Share on other sites

A więc tak jest problem sunia straciła dom tymczasowy do którego miała jechać ponieważ na DT trafiły dwa malutkie kociaki które straciły mamusie.
Sytuacja jest podbramkowa Bidula szuka domu dalej ja jej na dłużej nie moge zatrzymać ponieważ od 2listopada będę pracować po 12 godzin i teraz już nie proszę ale błagam o osobę która by przygarnęła psiaka do siebie :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...