Jump to content
Dogomania

Otwarte Zawody Agility w Warszawie


niuka

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GRATULACJE dla wszystkich zwycięzców (nie będę wymieniać, bo kogoś na pewno zapomnę i obraza będzie :wink: )

A szczególnie wielkie 'głaski' dla psiaków, które wytrwały w takim upale i biegać chętnie chciały (no przynajmniej w większości 8) ). No i super pomysł z tak centralnym umieszczeniem ringu agility- dzięki temu na pewno zainteresowało sie wiele osób tym sportem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek'][quote name='malawaszka'][quote name='PATIszon']A ja bylam w telewizorze, A ja bylam w telewizorze,A ja bylam w telewizorze!!! :lol: :lol:[/quote]

puściłaś sobie filmik z kamery?? :evilbat:[/quote] :lol:[/quote]


Nie baboki wstretne! We wocie bylam jak puszczali zajawki z wystawy psow! :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon'][quote name='Ludek'][quote name='malawaszka'][quote name='PATIszon']A ja bylam w telewizorze, A ja bylam w telewizorze,A ja bylam w telewizorze!!! :lol: :lol:[/quote]

puściłaś sobie filmik z kamery?? :evilbat:[/quote] :lol:[/quote]


Nie baboki wstretne! We wocie bylam jak puszczali zajawki z wystawy psow! :evil:[/quote]

Oh, ty w życiu. A mnie tam czasem nie było? No, przecież gadałam do Ciebie raz czy dwa, nie było mnie? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka'][quote name='PATIszon'][quote name='Ludek'][quote name='malawaszka'][quote name='PATIszon']A ja bylam w telewizorze, A ja bylam w telewizorze,A ja bylam w telewizorze!!! :lol: :lol:[/quote]

puściłaś sobie filmik z kamery?? :evilbat:[/quote] :lol:[/quote]


Nie baboki wstretne! We wocie bylam jak puszczali zajawki z wystawy psow! :evil:[/quote]

Oh, ty w życiu. A mnie tam czasem nie było? No, przecież gadałam do Ciebie raz czy dwa, nie było mnie? :niewiem:[/quote]
Widocznie gadałas w złych momentach. Następnym razem bardziej się skoncentruj i prawidłowo wyczuj chwilę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']O kurcze :o a mogłam autograf od Ciebie wziąć jak z Tobą gadałam :([/quote]No i przegapiłaś okazję, bo teraz do Bydgoszczy musisz po ten autograf jechać...

A propos Bydgoszczy, PATI, co ja mam zrobić z Twoimi dwiema przeszkodami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'] [quote name='PIKA']O kurcze :o a mogłam autograf od Ciebie wziąć jak z Tobą gadałam :([/quote]No i przegapiłaś okazję, bo teraz do Bydgoszczy musisz po ten autograf jechać...

A propos Bydgoszczy, PATI, co ja mam zrobić z Twoimi dwiema przeszkodami?[/quote]
Daj mnie ja jej do tej Bydgoszczy zawioze jak będę po ten autograf jechac :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']

A propos Bydgoszczy, PATI, co ja mam zrobić z Twoimi dwiema przeszkodami?[/quote]

Przyslij mi je DHLem....mam tu pod blokiem taki pieeekny placyk, caly w trawce jak na korcie tenisowym!
8)

[b]BTW Pozdrowionka z Bydzi :evil: [/b]

GG mi nie dziala.... :cry:

Ja chce do mamyyyyy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']

Oh, ty w życiu. A mnie tam czasem nie było? No, przecież gadałam do Ciebie raz czy dwa, nie było mnie? :niewiem:[/quote]

Jak bieglam po torze to mnie zdjeli!
Pewnie dla tego, ze byl to jeden z najwolniejszych przebiegow! Za belgiem czy borderem by nie nadazyli z kamera .... 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...