Jump to content
Dogomania

TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM


Pianka

Recommended Posts

[quote name='demi']to jak to bo jestem zbyt pusta na to wszystko chyba...:lol: przemęczona znaczy sie:roll:
to gdzie ten pies bedzie po zabiegu? kiedy go Gosia bierze? Bo coś sie pomotałam.[/QUOTE]


Gosia go bierze 2 listopada. Operacja jest jutro - czyli pies nie ma się podziać od piątku popoludniu do poniedziałku rano :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 925
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam info, ze demi przetrzyma Edusia:loveu::multi:

Edusiu zobacz jak cie wszyscy kochają:loveu::loveu:

On faktycznie ma to coś i co chwile zdarza się jakiś cud:multi:


Cegiełki ida super, a jeszcze 12 dni do końca, jak dalej tak będzie szło to uzbiera się super suma.
Nawet jeden pan zalicytował po czym napisał, ze ogosił Edusia na paru forach o jakiś tatuażach, a ludzie się zainteresowali i beda tez wpłaty poza allegro:multi:

Link to comment
Share on other sites

no już jestem, tak, Demi sama dzwoniła i zaproponowała, teraz jakoś na dogo nie może wejść, ja jej wcześniej nie prosiłam, bo ona ma sporo roboty, ale mówi że da radę :lol:
no Edziu, lepiej więcej dt niż 1 hotel gdzie się tobą nie zajmują i sam siedzisz w boksie

Link to comment
Share on other sites

Kochane ciotki, o której jutro będzie Figa na klinikach?
Zmienił mi się plan pracy, nockę kończę o 9, prawdopodobnie nie dojadę na zabieg.
Możliwe, że nie dotrę tam rano na czas (będę zresztą nieprzytomna), więc możliwe, że Figa będzie musiała załatwić potem tą fakturę i najwyżej przelew się zrobi tuż po.

Link to comment
Share on other sites

Ja proszę konkretne info o której mam psa odebrać z AR.
I normalnie Gosia jak mi sie w pon nie zgłosisz po niego to sepuku popełnie :diabloti:
jutro musze z lubina bordosia odebrać, który bedzie u mnie dwa tygodnie, nie lubiącego psów:roll: i musze sobie wszystko jakoś dograć.
A jak już wróce z tymi kluskami do domu, to bede sie modlić zeby mnie wpuścili:roll: bo moja rodzinka nic nie wie jeszcze:lol:
Tak pro forma ja nie cierpie terierów :diabloti: robie to, w sumie nie wiem po co, sie tak w domu narażam, ale już tak kluskowi dobrze szło i idzie, ze czemu te 2-3 dni mają wszystko zniszczyć, to niech sobie posiedzi u mnie. Ale z góry mówie, ze bedzie chłopak siedział w klatce, bo Czucz to bankowo go ot tak nie zaakcpetuje, a nie ma co stresów robić nikomu. Bedziemy na spacerki wychodzić- zależy jeszcze co powie wet, jak mamy sie z girką po zabiegu obchodzic.
Bardzo proszę o smsa na 693-511-896 z info na którą mam być i proszę mnie oświecić co z kosztami/opłatą po zabiegu. Bo ja oczami świecić zamiaru nie mam:cool1:
To póki co dobranoc wszystkim;);)

Link to comment
Share on other sites

jak ktos nie ma to piszé swoj nr 504-473-955

a teraz tak trzeba cos zrobic zeby Edek znalaz najlepiej dom staly do 20:p- moze ktos z cegielek sié znajdzie kto bedzie go chcial adoptowac.
zeby juz nie musial kolejny raz zmieniac domku, a tym bardziej wracac do schroniska :placz:
ja nie wiem o ktorej wroce 1.11 jesli o normalniej godzinie - to moze przyjechac do mnie 1.XI - ale to jak juz wygodniej
No ja tez bédé potrzebowac dokladnych instrukcji jak sie z nim obchodzic , bo pojécia nie ma

Link to comment
Share on other sites

hmmm ciotki mamy nadziejé, ze jak na slasku bedzie potrzeba , to tez bedzie dzialac , hahaha nie macie wyjscia i nie bedziecie mogl odmowic wizyty przedadopcyjnej:diabloti:
demi moze napisz konkretnie ile dziewczyny majá przelec ci na konto.
I wlasnie zeby byla jasne co do platnosci za zabieg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi'] Czucz to bankowo go ot tak nie zaakcpetuje[/QUOTE]

Aha - o to jestem spokojna:evil_lol:
Demi, przyszło mi go głowy, żeby u Ciebie, ale na wątku nie chciałam pisać i w ogóle proponować, aby Cię "ubierać" w psa, ale widzę, że tok myślenia miałam prawidłowy. Ja w ogóle bym postulowała, żeby psy, którymi się interesuję, były u Ciebie, nie musiałabym tyle po wątkach latać;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ale ja o to pytałam już wcześniej, dużo wcześniej tez pytałam o mozliwosci spłaty w ratach jakby się nie udało uzbierać. I cisza była:mad:

Teraz wychodze będe później, dowiedzcie sie jaka to dokładnie kwota i podajcie numer konta do osoby, która to pójdzie zapłacić i weźmie koniecznie fakture.

Musze miec jakiś rachunek bo jest spory odzew z allegro oraz z forum nikona ludzie proszą o informowanie ich o wszystkim.



demi ile to ma być za tą benzyne? numer konta?


aha ludki wszystki wpłaty co będa dochodizć z allegro i forum nikona sa wpłatami jednorazowymi, jak mamy dawac go do hotelu musimy miec stałe deklaracje, jednorazowe wpłaty starczą na chwile.

Link to comment
Share on other sites

Demi,
Figa ma do Ciebie dzwonić, dałam jej Twój numer, już wszyscy są zresztą uzbrojeni w nr tel jak coś :evil_lol: Figa i Marta nr 3 też

co do ustalania płatności - mają to na miejscu zrobić.. niestety wczesniej nie zostało to ustalone (trochę nieprofesjonalne) a mi jakoś wypadło żeby zapytać czy pytali się dr jak chce dostać kasę..

Demi napisz jakie koszty tych transportów mają być, do Gosi zawieziesz psa co? bo ona nie ma auta i nie ma co na tę jej "wiochę" :evil_lol: (Muchobór) targać psa, bo długo jest na piechotę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Aha - o to jestem spokojna:evil_lol:
Demi, przyszło mi go głowy, żeby u Ciebie, ale na wątku nie chciałam pisać i w ogóle proponować, aby Cię "ubierać" w psa, ale widzę, że tok myślenia miałam prawidłowy. Ja w ogóle bym postulowała, żeby psy, którymi się interesuję, były u Ciebie, nie musiałabym tyle po wątkach latać;)[/QUOTE]

ty jak coś powiesz tak koniec:evil_lol: bym sie chyba utopiła w wannie:evil_lol:

Czekamy ciągle na jakieś konkrety, bo ja siedze w domu dalej... a musze dziś do Lubina do18 zdążyć :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja nawet dr się nie pytałam o możliwość płatności przelewem, bo początkowo nie sądziłam, że tak będzie płacone.
p.s. wczoraj wieczorem akcja - porzucony kot - nie ma jak dwójka dzieci usiłujących wsadzić biednego kociaka do worka gimnastycznego:angryy:
"Bo my tylko się z nią bawimy":angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie wiem co się dzieje - Demi dalej nie wie jak ma odebrać psa i jak zaplacić? zadzwonię do kaa i poproszę, żeby tu weszła, bo to jakies zamieszanie niepotrzebne nikomu ..

Kaa jest poza netem.. Czy dziewczyny macie swoje numery telefonów - możecie jakoś to zgrać poza wątkiem? Ja nie wiem co mam zrobić, sama jestem w Warszawie i wiem mniej od was. Zadzwonie jeszcze do Pianki.

Link to comment
Share on other sites

Halo? komu wysłać kase?:mad:


sonikowa na co ci kaa? przeciez jej we Wrocławiu nie ma:evil_lol::eviltong:

[quote name='"NaamahsChild"']Ja nawet dr się nie pytałam o możliwość płatności przelewem, bo początkowo nie sądziłam, że tak będzie płacone.[/QUOTE]
chyba mam jakąs skleroze, wydawało mi sie, ze jak sie pytałam czy moge Tobie wysłać kase, to napisałaś, że zapytasz czy można bezpośrednio do niego wysłac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...