Jump to content
Dogomania

LILU - w DT u Kenny, MA DOM! dziekuje


missieek

Recommended Posts

dostalam informacje ze od okolo 3 miesiecy w miejscowosci pod olkuszem koczuje suka
[B][COLOR=Red]biega kolo drogi szybkiego ruchu[/COLOR][/B], jest nieduza, ok 13kg
w zeszlym tygodniu miala cieczke, zchodzily sie samce, dlatego [B][COLOR=Red]moze byc zaciazona[/COLOR][/B]
[B]jest mloda - mozliwe ze kilka miesiecy[/B], podchodzi do osoby ktora ja dokarmia, obcych sie boi

potrzebny DT, cokolwiek
[B][COLOR=Red]trzeba ja wykastrowac[/COLOR][/B] - w tym moge pomoc
tylko gdzie ja dac po zabiegu?!

[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/inne/zboleslawia1.jpg[/IMG]

[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/inne/zboleslawia2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

jak tylko będzie u mnie to porobimy fotki co by się do ogłoszeń nadawały...ale już teraz można ściągnąć tu więcej osób...i zapytać kto by się mógł zająć ogłoszeniami - tylko fakt, najpierw zdjęcia, wet i trzeba ją poznać przecież ;) ale mam nadzieję, że pod koniec tygodnia tu już takiej ciszy nie będzie :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kanna']dowiozę sunię chętnie...tyle, że odbiór może być dopiero po 18...dobrze zrozumiałam?...jeśli tak to jutro odpada ...po 18 mogę sunię dowieźć w czwartek...[/QUOTE]

niestety tak, jutro wyjątkowo siedzę na uczelni do 18...całą środę jestem w domu, czwartek tak od 15 już jestem...piątek, sobota, niedziela mam wolne więc będzie czas żeby się dobrze poznać i posiedzieć razem...czyli umawiamy się na czwartek ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']niestety tak, jutro wyjątkowo siedzę na uczelni do 18...całą środę jestem w domu, czwartek tak od 15 już jestem...piątek, sobota, niedziela mam wolne więc będzie czas żeby się dobrze poznać i posiedzieć razem...czyli umawiamy się na czwartek ?[/QUOTE]o ! to dla mnie bomba...mogłabym ją na 16 ....jakie "to":loveu: duże...da sobie założyć szeleczki do jazdy? mam się przygotować na ząbki? czy obędzie się bez nich?:p...

Link to comment
Share on other sites

suczka już u mnie, biedulka straszna :-( okropnie przestraszona...prześliczna jest tylko strasznie się boi...:-(

no więc miałyśmy duży problem, żeby ją w ogóle doprowadzić do domu. wyrywała się i kładła np. na środku ulicy :p i ani rusz...trzeba było auta zawracać :p troszkę próbowała kłapać ząbkami, ale to wyraźnie z przerażenia a nie ze złości. nie wiedziała co my od niej chcemy biedulka. kanna wniosła ją na gorę i tak jak położyła tak malutka leżała przez jakieś 20 minut po czym wstała i 15 minut stała bez ruchu jak przedpokojowe drzewko :roll: a następnie poszła za mną do pokoju i położyła się pod stołem. nie piła wody. zasnęła. śpi jak suseł. chodzimy na paluszkach...Tequila powąchała ją i położyła się obok...

nie wiem co przeszła, ale widać że ją ktoś strasznie skrzywdził...kanna opowiadała nam co tam się działo i czego się dowiedziała jak ją odbierała, ale to może Ona najlepiej Wam przekaże. ja osobiście jestem w szoku i cieszę się jak widzę ją śpiącą pod stołem i wiem, że już jest zupełnie bezpieczna. dzisiaj jeszcze za wiele nie mogę napisać ale będziemy zdawać relację co jakiś czas...

teraz sprawa imienia, bo wiem że nie ma żadnego :shake: mój współlokator Francuz proponuje MERCI (czyli mersi :eviltong:) lub LILU (to jakieś podobno francuskie imię dla pieska,tzn suczki). Jakie Wam się podoba? Trzeba już zacząć jakoś do niej mówić, bo ja cały czas Niunia do niej mówię, ale ja tak do każdej suczki, której imienia nie znam wołam :eviltong:

to tyle na dziś ;) będziemy się starać socjalizować, ale to dopiero stopniowo, dzisiaj stawiamy na odsypianie i całkowity spokój...;)
zdjęć też narazie nie robię, żeby kochanej nie stresować.
jeszcze raz dziękuję kanna za dowiezienie jej i za pomoc przy wniesieniu na górę :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...